@Lisa, dat is al snel dat je daar terecht kan. Maar wel fijn dat ze zo allert zijn. @Meid, hoe bevalt het moederschap. Is de bevalling wel goed gegaan ondanks dat het heel erg snel ging. Verder alles gelezen, maar heel erg slecht geslapen en ben alleen collega die weg gaat heeft zich vanmorgen ziek gemeld. Dus ben alleen. Let the stress begin.........., want ik kan niet meer werken dan ik nu doe en ben dit ook niet van plan en dat kan dus nog een erg leuk probleem gaan worden hier. Die ik zoals gewoonlijk weer mag gaan oplossen ben nog geen maand terug met werken. Heerlijk. Ga zo naar mijn moeder. Mijn ouders zouden vandaag 40 jaar getrouwd zijn geweest. Dus gaan daar zo eten. zusje en zwager komen ook. Dus lees jullie vanavond weer
Zo ff tijd om te vertellen Zoals leonie al had verteld braken mijn vliezen om 10 uur, eerst een kwartier op de wc gezeten, haha bang dat alles vies zou worden toch maar naar t ziekenhuis gereden, om half 11 lag ik aan de ctg en had ik al 4 cm. Weeen waren gelijk volop aanwezig, maar wel goed op te vangen! Half uur later had ik al 8 cm! Toen ging t heel snel naar de 10 cm en mocht ik gaan persen.. om half 1 is onze nikky felicia geboren.. Wel met een knip en van binnen volledig gescheurd doordat nik op t laatste moment nog ging draaien.. De bevalling is me zo mee gevallen! Maar het hechten, omg wat een hel was dat! Ik zal nog liever 20 x nik eruit persen dan nog 1 x dat gevoel van hechten! Maar ik kon me dan ook totaal niet ontspannen! Bevalling zonder pijnbestrijding, vonden ze erg knap in t ziekenhuis.. Wel een verduffend middel gekregen voor hechten omdat ik echt niet mee kon uithouden.. Maar het gaat nu allemaal goed! Zitten gaat nog niet echt lekker.. Nik doet t super! Ze is erg tevreden en huilt bijna niet!
Jippie!!! Goed gedaan hoor meid! Als de hechtingen eruit zijn wordt het waarschijnlijk beter!! Knuf voor jou Esther; wat een gedonder weer, sterkte voorjou
Meid van harte gefeliciteerd fijn dat de bevalling mee viel Ester balen dat er gelijk weer zo veel stress is hopelijk krijg je snel weer een collega die goed is
Meid, welkom thuis. Mooie meid hebben jullie Esther, balen dat je gelijk weer in de zooi terug bent op je werk. Denk je wel aan jezelf Lisa, Goed dat je toch ff de vk hebt gebeld en dat je eerder mag komen. Twijfel, bij jou alles nog rustig? Hier wel steeds last van me onderbuik, steken (denk van het indalen) verder lekker in huis bezig geweest en nu ff paar enveloppe geschreven.
@karin, aha dat maakt het een stuk duidelijker, fijn dat het zo geregeld kon worden dan @meid, wat fijn dat de bevalling zo goed is gegaan. En oef, helemaal gescheurd, dat klinkt niet lekker! @flora, beterschap, ik hoop niet dat je borstonsteking hebt, daar kan je flinkt ziek van zijn heb ik begrepen @lisa, wel fijn dat je eerder mag komen, ik vind het wel raar hoor dat je steeds koorts hebt, fijn dat ze er even naar kijken Hier net pas thuis, lange dag. Ik hoop op een rustig nachtje
zo, nu thuis uit werk, alle 10 minuten gesprekken zitten er weer op. Toch altijd erg inspannend, hopen dat ik kan slapen, ga morgen bijlezen! X
beetje bijgelezen niet veel..sorry daarvoor Meid nogmaals gefeliciteerd! en ach ik had gelijk Esther sorry van je nachtrust..thx! en klote werk laat ze het zelf eens opknappen en niet jij Karin fijn dat voor jullie de rust even weergekerd is en je ouders inspringen dan en het zo geregeld is Lisa fijn dat je eerder terecht kan de reden daarvoor is niet fijn hoop dat alles goed is lab geloof ik kindje met de billen gedraaid handig.. Angela oe jij ook bijna meis Nah ik ga slapen vannacht dus slecht geslapen..kan en wil er verder even niet over uitweiden sorry, ow ja grappig om nog ff te melden van stal heb ik nu ff een paard erbij die weer spieren moet hebben en in conditie moet komen affijn de vraag was joyce..kan jij polux rijden uhm ja is goed joh, dus na twee dagen vechten met spark en enorme spierpijn dacht ik spark rustdag ga ik polux wel ff doen..alleen polux is ruim boven de 1.80 had ik dus ff niet door tot ik naast hem stond , en met die spierpijn kwam ik er met een krukje niet eens op *zucht* dus maar ff gelongeerd en stap van het weekend wel ff op de grote reus, tis een spring gefokt paard , dus ben benieuwd de meeste zitten errug lekker! nienke weegt trouwens nu 3680 gram en zit vanaf vandaag op 7 voedingen van 65ml jeuh
Oow hell, heb weer de hele nacht strijd met sam :'(. Moet zo weer voor het eerst een ochtend naar mijn werk, heb vanaf 4 uur al niet meer geslapen en de eerste x dat hij wakker was was om 2 uur. Hij is nu aan het huilen vanaf half 5 en ik ook sinds een kwartier. Ik kan dit zoooo slecht.. maar het gaat van kwaad tot erger abders. Ben ik nu een irdinaire kinderbeul?! Of is sameen mamabeul?! . Ik denk dat ik er maar heen ga nu, al heb ik het idee dat het dan voor niks is geweest....
Ik kan je er helaas geen antwoord opgeven sal; heb er geen last van aangezien madame bij me slaapt en daardoor snachts nooit huilt (tenzij kramp) Overdag huilt ze alleen als ze niet wil slapen, dam ga ik naast haar zitten en blijf bij haar tot ze slaapt. Ik doe dan niets behalve de speen geven en soms een aai over dr bol Maar mooi kl%te voor jou, heb je een lange dag?! Lange dag zeg Monique! Zo ik ben nog steeds behoorlijk ziek, was gisteren ook even ziek van mijn mannetje dat thuiskomt, vijf minuten later de paarden gaat doen om na twee uur weer vijf minuten thuis te zijn om nmdaarna naar een vergadering te gaan van het Kdv. En mij ziek met een snotterend en hoestend kindje achterlaat Heb hem uitgelegd dat het daardoor voelt alsof ik en em minder belangrijk zijn, hij is zo plichtsgetrouw dat hij dan die vergadering niet afzegd. En door de paarden te rijden het idee heeft dat mij ontlast. Nou is dat wel zo maar die kunnen ook wel een dag niets doen. Voel me nog niets beter helaas..... Weten jullie dat, heb nu 24 uur niets binnengehouden behalve water. Blijft mijn melk wel voedzaam of moet ik dr eerder afgekolfde melk geven? Ik weet wel dat ze nu ook mijn antistoffen binnenkrijgt, maar zitten er ook nog voedingsstoffen in?!
Sallie: jeetje meid, heftig! Ik denk ook dat hij jouw spanningen voelt. Y. reageert daar ook heftig op altijd. Het zou best kunnen zijn dat hij dat voelt en dat het daarom even zo heftig is. Ik snap dat je het daar moeilijk mee hebt, maar het hoort erbij! Echt waar! Sterkte, werk ze vandaag. Joyce: wat is ze al gegroeid zeg! Wat goed is dat! Wel grappig van je paard, kan me voorstellen dat je daar erge spierpijn van krijgt.
ach, flora, wel goed dat je het hem gezegd hebt! En van de bv, ik weet het niet, je zou het hier op t forum kunnen vragen aan een deskundige, of even op googlen. Hoop dat jullie je allebei snel beter voelen!
meid: Lekker dat de bevalling zo snel ging, maar dat uitscheur...auw. Flora: Beterschap meid. Over de voeding kan ik je niet helpen. Esther: Het gaat weer lekkr op je werk. Maar blijf aan jezelf denken. Leonie: Hoe is het met jou? IK zit al vanaf 7 uur vanmorgen beneden te wachten dat ze oa de meubels voor de kinderkamer komen brengen. Ze zijn er nog niet grrr Ze zouden tussen 7 en 11 komen. En doordat ik er dus vroeg uit moest voel ik me nu hondsberoerd. Vanmiddag mag ik weer naar de VK, hopelijk hoor ik dan voor het eerst het hartje.
@sal, heeft sam niet gewoon honger? of krijgt hij 's nachts nog voeding. Hier leg ik sienna ook vaak naast me als ze 's morgens begint te huilen (vanmorgen om 6 uur) ze slaapt dan vaak nog een tijdje. Succes op je werk! Is je vriend thuis of is hij weg? @flora, dat weet ik eigenlijk ook niet van de bv. Ik zou het inderdaad even navragen. @joyce, Nienke is nu echt op "baby" gewicht. Ik ben benieuwd of het lukt met het nieuwe paard. @monique, lekker dat de gesprekken er weer op zitten, is dat 1 keer per jaar? Hier een goede nacht gehad. We hebben S. gisteren om 21.00 wakker gemaakt, toen halve fles gegeven en de andere helft om 22.00. Ze was redelijke moe toen ze om 23.00 ging slapen en ze kwam pas voor het eerst om haar speentje om 5.00. Stukken beter dan de vorige nachten toen kwam ze vanaf 2.00 om het uur.
catharina: Lekker dat ze zo goed geslapen heeft. Hier zijn de spullen eindelijk binnen! ben helemaal happy
Joyce wat een lekker gewicht heeft nienke al! Super hoor! Sal, jeetje heftig.. Knuf! Cath fijn dat jullie een goeie nacht hebben gehad! Flora, beterschap! En knuf! Lab, joehoee leuk hè met kamertje bezig zijn! Hoop dat je vanmiddag t hartje hoort! Wij hebben onze eerste nacht met ons drietjes overleefd! Nik was van 8 tot 1 klaar wakker, huilen, krampjes, honger en 3 poepluiers.. Om 1 uur heeft ze haar laatste fles gehad, en heeft ze heerlijk tot 7 uur bij ons geslapen nu ligt ze lekker in haar eigen bedje te slapen! Ik ga vandaag even foto's op de pc zetten, zal morgen hier wat plaatsen!
Fijn lab!! Owww meid; gelijk een avond aan de bak als mama, lekker hè dat kleine mensenlijfje naast je! Ik vind dat echt een gelukzalig gevoel, zelfs nu we samen ziek zijn!