Hoi Dames, De titel zegt het al: Hoe lang duurde het na het breken van de vliezen nog? Mijn vliezen zijn vanmorgen om 05:15 uur gebroken en heb zo nu en dan wat krampen. Ben erg benieuwd naar jullie ervaringen!
17 uur. Het duurde uren voor ik weeen kreeg en daarna schoot het niet op. Om 9 uur s ochtends braken ze en 2 uur s nachts was ze er eindelijk. Ben benieuwd hoe het deze keer gaat. Succes en straks lekker genieten van jullie kindje!
4,5 en tweede bevalling 3,5 uur na het breken van de vliezen. De eerste keer had ik na 3 minuten weeën. Overviel me echt. De tweede keer kwamen de weeën na een uur ongeveer op gang en toen wel meteen serieus.
Heel erg wisselend, zie ik! Echt weeën heb ik nog niet, ben benieuwd! Alvast bedankt voor jullie reacties!
Hier eerst weeën en later pas gebroken vliezen.na het breken 4 uur maar toen al ruim 24 uur weeën en daarvoor een uur of 12 gerommel. Suc6 strakjes!
Vliezen gebroken door vk rond 10.00, kindje geboren om 19.00. Maar er zit een heel verhaal tussenin, kindje was sterrenkijker, ontsluiting vorderde niet, naar ziekenhuis gegaan, ruggeprik etc. Succes in ieder geval! En geniet ervan. Nog even van je kindje in je buik en straks van je kindje op je buik. Spannend!
18.00 uur vliezen gebroken, 23.00 uur begonnen de weeën en om 02.57 uur was onze knappe vent er succes!!
Ja schrik niet!! Hier waren de vliezen gebroken in het ziekenhuis en 45 minuten later was ze er al!!! Succes!!!
40 uur na het breken van de vliezen heb ik weeopwekkers gekregen omdat ik bleef steken op weeën om de 7 min en aardig uitgeput begon te raken en toen was ie er binnen 3 uurtjes
21 uur na het spontaan breken van de vliezen is onze zoon geboren. Wel met hulp van wee opwekkers omdat de weeen erg onregelmatig bleven komen.
Eerste: 7h30 gebroken vliezen, 9h00 eerste krampjes en om 15h32 was ze geboren => 8h Tweede: 00h30 eerste krampje, 2h10 gebroken vliezen en 2h30 geboren => 20 min
Tja hier niet helemaal eerlijk.... 0700 begin weeën 21.30 breken vliezen 23.30 geboren! Ik begon met weeën jij met je vliezen, dus niet echt vergelijkbaar Hoop voor je dat de weeën snel doorzetten en je kindje snel geboren word! Lijkt me zo gek om als je begint met vliezen breken dat je zo aan net wachten bent op je weeën, (dat je bij elke kraampje denkt: JA! OW nee toch niet....)
1 uur en 40 min bij mijn zoon en bij mijn dochter 3 uur. Veel succes vandaag! Je kunt je kleine man vast snel knuffelen.
7:30 vliezen gebroken, rond 11 uur begonnen de weeen en hij is om 23:40 geboren... Hier duurde het wel even dus
Hier was mn derde bevalling de eerste waarbij spontaan mn vliezen braken, om 7.00 moest daarna nog de hele dag wachten voor de weeen begonnen. Die zette in om 1.15 en ze is geboren om 5.15 succes !