Mijn katje is ernstig ziek!

Discussie in 'De lounge' gestart door Siren84, 7 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Siren84

    Siren84 VIP lid

    8 jul 2010
    5.115
    1
    0
    Groot rijkdom! 2 meiden!
    Breda, Noord-Brabant
    Hallo iedereen!

    Even mijn hart luchten! Mijn katje loopt al een tijdje met zijn gezondheid te sukkelen. Sinds 1,5 week zag ik dat hij raar begon te lopen... met een kromme rug en achterpoten heel ver uit elkaar.
    De dierenarts dacht dat er een wervel verschoten was in zijn rug.
    Vandaag zijn we naar een kliniek gegaan die we via de fokker kenden. Daar is geconstateerd dat het geen wervel is maar dat het echt iets neurologisch is... het zit waarschijnlijk in de zenuwen... het begint tussen zijn schouders en loopt zo omhoog richting zijn kopje. Echt verschrikkelijk!!! :(:(:( We hebben nu weer een adres van die dierenarts gekregen van een kattenneuroloog in Belgie.. nu mogen we maandag daar naartoe... ik hoop toch zo dat er iets uitkomt waar ze wat aan kunnen doen!!!! Toi toi toi!!!

    Ps. mijn kat is pas 2!
     
  2. Babbel81

    Babbel81 Fanatiek lid

    22 mrt 2010
    2.901
    0
    0
    Zuidholland
    Ah arm beesie:( hopelijk kunnen ze er nog wat aan doen
     
  3. anja89

    anja89 Fanatiek lid

    15 mrt 2008
    3.101
    0
    0
    Noord Holland
    Ah wat sneu voor het beestje! Sterkte, hoop dat er iets nuttigs uitkomt bij de katten neuroloog en dat er iets aan te doen is.
     
  4. Siren84

    Siren84 VIP lid

    8 jul 2010
    5.115
    1
    0
    Groot rijkdom! 2 meiden!
    Breda, Noord-Brabant
    Dank je wel! Hoop het ook!!! Ben zooooo bezorgd!
     

Deel Deze Pagina