dreami regenhoes

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door kims, 24 jun 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. kims

    kims Actief lid

    7 jan 2007
    352
    1
    0
    Ik heb 2 weken geleden mijn kinderwagen (eindelijk!) op kunnen halen bij de prenatal. Alleen nu zat er bij de dreami geen regenhoes. Ik lees in de gebruiksaanwijzing dat die er wel bij hoort te zitten? Of is dat niet zo? want dan ga ik namelijk terug naar de prenatal om mijn regenhoes terug te eisen.

    Ik heb ook een vraag over de wandelwageninzet (Buzz). Er zat geen losse XL-zitting bij. Zit deze onder de kleinere inleg verstopt? of heb ik deze ook niet meegeleverd gekregen?

    Alvast bedankt :)

    (ps: wat een gedoe he, aanschaf van babyspulletjes :rolleyes: )
     
  2. tweety

    tweety VIP lid

    2 okt 2005
    10.054
    0
    36
    dordrecht
    2 jaar geleden zat er wel een regen hoes bij de dreami ik zou gewoon ff bellen naar prenatal om het te vragen
     
  3. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.155
    8.129
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    idd maar dan moet je niet zeggen dat je de dreami al gekocht hebt, dan zeggen ze vaker nee namelijk.

    gewoon zeggen dat je die wilt kopen en of ie er dus bijzit. Als ze dan Ja zeggen, kan je em dus gewoon eisen.
     
  4. Juff

    Juff Actief lid

    14 okt 2006
    203
    0
    0
    Juffrouw
    Hallo Kims,

    Er hoort inderdaad een regenhoes bij de complete Buzz te zitten, de XL seat zit niet onder het gewone zitje verstopt maar zit er los bij als het goed is. De XL seat zit wel alleen bij de Buzz 2008, dus niet bij de Buzz 2007.

    Xx Juf
     
  5. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.228
    7.276
    113
    Vrouw
    Brabant
    Hoort er inderdaad gewoon bij te zitten...
     
  6. kims

    kims Actief lid

    7 jan 2007
    352
    1
    0
    ja dat dacht ik dus al...

    Die XL seat zit er ook niet los bij bij ons. We hebben een Buzz 2008...
    *zucht* dat wordt morgen dus een bezoekje brengen aan prenatal
     

Deel Deze Pagina