hoihoi wie heeft er nog meer wel is gekraak in de buik? ik ben 38 + 6 zwanger en voel bij bepaalde bewegingen van de kleine iets knakken/kraken! Het zit steeds aan mijn linkerzijkant.. Mijn kindje ligt in stuit, mogelijk heeft dit ermee te maken? Is er iemand die dit herkent?
Ja ik had dat ook, ik schrok er soms echt van.. dacht dat ik iets bij die kleine plette of iets.. maar de vk zei toch echt dat het je eigen gewrichten/botten zijn die je hoort omdat het onmogelijk is dat je de gewrichten van de kleine hoort!
Ik heb dit wel eens aan mij re kant.. Heel vreemd het maakt zn gek dof geluid alsof er idd iets knalt maar dan klinkt het wat dof. Geen idee wat het is ik kan het ook voelen maar doet geen pijn.