Mijn vriend en ik zijn al vanaf januari 2010 bezig voor een klein wondertje. We zitten nu net in de medische malle molen. Ik had eigenlijk zaterdag mn NOD moeten hebben, maar die bleef uit. Maandag werd mijn afscheiding ineens wat donkerder dus ik dacht dat mn NOD er alsnog aankwam. Maar ook niet. Gisteren werd ik ineens erg misselijk wakker, mn darmen waren bezig. Ik was er echt van overtuigd dat ik een buikgriepje had. Dacht er helemaal niet aan om misschien toch wel zwanger te zijn. 's Avonds met mn vriend over gehad en toch maar een testje gedaan.... Echt meteen twee hele dikke mooie roze strepen! Vanmorgen nog een extra test gedaan en ook die meteen twee roze strepen! Oh ik ben zooooo blij maar kan t me ook nog niet voorstellen. Het is allemaal zo onwerkelijk!!!!! Zie hier mijn twee testen: Bekijk bijlage 165191 Liefs, beesie
Super dat eindelijk jullie wachten beloond wordt! Van harte gefeliciteerd met dit mooie wonder in je buik!
Gefeliciteerd dat je na zo'n tijd proberen het eindelijk gelukt is! Veel geluk en geniet lekker van de zwangerschap!
Dank jullie wel voor de lieve reacties! Ik kan het nog steeds haast niet geloven. Vanmiddag om 14.20 heb ik mijn eerste echo, omdat ik 2 weken lang wat pijn heb gehad bij mn eierstokken, dezelfde pijn die ik met een eisprong heb. Ik denk zelf dat t gewoon innestelingspijn is geweest, maar daarom willen ze wel voor de zekerheid deze echo maken. Best spannend zeg!!!
Nou wat een onzekerheid ineens. Volgens haar ben ik nu 5 weken en 3 dagen. Ze zag op de echo wel en vruchtje zitten maar kon nog niet zeggen of t zich in mn baarmoeder bevind of ergens erbuiten. Dan zou het dus een bbz zijn... Moest meteen bloedprikken. Ze gaan kijken hoeveel hcg er in mn bloed zit. waarschijnlijk zaterdag weer prikken en dan kijken of t hcg verdubbeld is. Als dat zo is gaan ze ervanuit dat t goed is en krijg ik volgende week weer een echo....
Oh, meis, wat een onzekerheid. Nog twee dagen wachten voor de uitslag... Heel veel succes en ik hoop van harte dat alles goed is. Ik wil je toch alvast feliciteren met je zwangerschap.
spannend zeg! hopelijk krijg je een hele fijne positieve uitslag te horen, om daarna heerlijke te gaan genieten van je zwangerschap!
Ja ik hoop t maar zo! Al mn blijdschap is ineens weg... Ik hou op dit moment maar rekening met het ergste, dan kan het alleen maar meevallen!
Nou de gynaecoloog heeft me net gebelt. Het lijkt er gelukkig allemaal goed uit te zien! Mn HCG was zo hoog dat ik toch echt wel zwanger ben. En ze is er haast wel zeker van dat het goed in mn baarmoeder zit, want bij een bbz schijnt het HCG wat lager te zijn? Maandag moet ik weer komen, heb dan om 14.30 weer een echo. Ik ben dan bijna 6 weken zwanger. Ik ben in ieder geval weer een beetje gerustgesteld, maar nog niet helemaal. Maandag zal ik me denk ik beter voelen na een hopelijk positieve echo!