Vrienden van ons geven een groot feest met oud en nieuw. We kunnen daar blijven slapen. Feest word in de tuin gehouden. Komen rond de 50 mensen. Zou je erheen gaan en je peuter daar laten slapen?
Nee. Ik ben liever thuis. Maar je moet doen waar je jezelf goed bij voeld. Gewoon omdat ik het zelf ook niet altijd te laat maak
Nee ik zou daar niet voor kiezen. Bij een stel thuis met een paar man prima maar niet op een giga feest.
Ik zou het wel doen, maar ik heb ook altijd het gevoel dat ik m'n kind bij me móét hebben als ik het jaar uitga. Geen idee waarom, maar ik zou het dus niet over m'n hart kunnen verkrijgen om op die avond een oppas te regelen Als jij daar geen problemen mee hebt en het is makkelijker om wél een oppas te regelen, kun je daar natuurlijk ook voor kiezen.
Ja hoor, je kindje kan daar toch gewoon slapen? Ik kan, vooral op zulke dagen, niet zonder m'n kinderen dus ik sleep ze overal mee naar toe.. Zo hebben wij ook een gezellige avond en zijn de kinderen toch bij ons..
Haha dat is het hem juist ik wil geen oppas of haar uit logeren brengen. Ze moet bij mij zijn. Als heeft ze afgelopen jaren gewoon overal doorheen geslapen! Moeilijk moeilijk ...
Zelf zou ik het niet doen. 50 dronken mensen zorgen voor heel wat verlast, de kans dat je de hele avond met je kindje oploopt is aanwezig. Maar ik zou zelf ook niet zo snel zonder kindje gaan.
Kan ik me goed voorstellen hoor! Hoe graag wil je naar dat feest? Is het echt belangrijk voor je? Of vind je thuis op de bank, met je gezinnetje of eventueel wat familie ook prima?
Ik zou het gewoon proberen.. En de opmerking over 50 dronken man vind ik persoonlijk onzin.. Tuurlijk zal er drank doorheen gaan, maar iedereen dronken lijkt me sterk..
Nee, omdat ik weet dat mijn peuter ergens anders gewoon niet gaat slapen. Als dat wel zou kunnen, zou ik het wel doen.
Het feest word ik de tuin gegeven. Het is niet de bedoeling dat er mensen binnen zullen zijn. Enkel voor de wc. (Volhens mij wordt er zelfs voor de mannen iets voor buiten geregeld. Du ze ligt wel "rustig" daar. En stel dat ze wakker zou worden kunnen wij in het huis met haar bezig zijn. Het huis is meer een villa zeg maar... maar twijfel idd omdat ik net zo lief thuis zit met wat vrienden. Maarja die gaan allemaal daarheen hahah
Juist oud en nieuw zou ik inderdaad niet zinder kind willen vieren. Vond het al niks als ze op bed bleef... Maar goed... Ze slaapt als een blok dan en om d'r nou enkel voor mijn plezier wakker te maken... Inmiddels hebben we d'r nu 3x wakker gemaakt.. En 1x wilde ze niet uit bed. Nouja, ook goed.
Ik ben sowieso al niet van de 'grote' feesten dus ik zou er niet heen gaan met mijn peuter. Zeker vanwege oud en nieuw en de daarbij behorende knallen. Daar zou mijn dochter overstuur van raken.
Nee ik niet, maar wij gaan naar alle feesten met een flinke tegenzin We zijn er altijd wel, maar meestal een uurtje/anderhalf en kunnen er echt beiden van balen wanneer het langer duurt. Wij zijn gewoon het liefst thuis, in onze eigen habitat, in onze eigen outfit met onze eigen saaie hobby (computeren) en dergelijke zonder afwisseling. Je kunt zo het stof van onze schouder afkloppen ! Nee hoor, dat is een grapje... Maar blijven slapen doen we niet. Na een uur of 2 zijn wij dus weg. En ja, baby gaat mee!!! Dat is ons excuus om hem legitiem te kunnen smeren
Als je weet dat je peuter overal slaapt, zou ik wel gaan, ja. Als er één feest is dat ik liever niet alleen vier, dan is 't Oudjaar. En so what als er een paar man dronken zou zijn? Zolang dat 's avonds laat is, heeft je kleintje er geen last van, want die slaapt. En 't feest is buiten, niet op zijn slaapplekje.