Morgen is mijn officiële NOD, maar ik heb de afgelopen 3 dagen elke ochtend een ClearBlue vroege test gedaan en 3 X positief. Ben helemaal blij! Maar tegelijkertijd ook nog onzeker, omdat ik voor mijn NOD heb getest en nu ook lichte kramp in mijn onderbuik heb. Wie van jullie heeft al vroeg symptomen gevoeld? Of vanaf wanneer? Misschien ook meer mensen die een vroege test hebben gedaan en hoe is dat uitgepakt? Ben benieuwd naar jullie ervaringen! Hopelijk kan het me wat gerust stellen
Dat is echt een risico van vroeg testen... Er kan een innesteling gaande zijn geweest die niet goed gaat en nu afgebroken wordt. Maar menstruatiekrampen horen ook gewoon bij een beginnende zwangerschap 😄
Mijn NOD is overmorgen! Ik heb precies hetzelfde!! Ook een soort ongesteldheidsbuikpijn, maar dat had ik ook toen ik zwanger was van m'n dochter!! Dus ik hoop dat het gewoon het groeien van m'n baarmoeder is!!! En hoop ik voor jou ook!!!
Ik heb 5 dagen voor nod positief getest. Je hebt er niks aan want ook bij een positieve test blijf je bang. Zeker omdat ik vervolgens menstruatiekrampen kreeg op nod en die bleven ook nog eens een week aanhoude! Maar ik ga nu bijna met zwangerschapsverlof Menstruatiekrampen kunnen er echt een beetje bijhoren, alleen word je als het goed is niet ongesteld . In ieder geval voorzichtig gefeliciteerd en succes met wachten!
Veel succes en inderdaad afwachten !! Ik had al snel een gevoel dat ik zwanger was had ook ontzettende gevoelige tepels kon er geen straaltje water op krijgen of het deed erg pijn !zijn soms die kleine veranderingen die je maar ik teste net na de dag dat ik ongesteld had moeten worden en krampen horen er helaas bij heb ik ook gehad en wat bloed verlies het blijft spannend en afwachten
Gefeliciteerd! Bij de oudste had ik die krampen niet. Bij de drie zwangerschappen er na wel menstruatiekrampjes. Het hoort er bij! Gauw genieten van je zwangerschap!
Hier ook voor NOD getest en tot dusver nog steeds zwanger Wat betreft de krampjes, die horen er helaas bij. Ik heb het zelfs nu nog en dan ren ik naar het toilet omdat ik verwacht dat ik aan het bloeden ben, is niet zo gelukkig.