Hier is er een nieuw `kwaaltje´ bij gekomen.....Mijn borsten beginnen nu al melk te produceren....Ze zijn ook al erg aan het veranderen...zo vreemd al deze klachtjes zoals harde buiken lekkende borsten had ik bij floor pas bij 35 weken... Ik begin me toch een klein beetje druk te maken dat dit kindje wel eens eerder kan komen dan ik hoop..ik weet het tuurlijk het hoeft natuurlijk niet en je lichaam veranderd sneller bij een tweede maar ik vind dit nu wel weer heel rap gaan... Zijn er mama´s die hier bekend mee zijn??
Ben nog geen mama met ervaring maar het is normaal hoor dat je borsten beginnen te lekken bij 22 weken, er zijn er meerdere hier op het forum die er ook ´last' van hebben. Een vriendin van mij heeft er ook al vroeg in de zwangerschap mee te maken gehad en is keurig bevallen op de uitgerekende datum !! Ik heb er zelf (nog) geen last van en ben 33 weken maar heb wel veel harde buiken gehad zo rond de 20 weken maar is daarna weer afgenomen.
Lekkende borsten heb ik ook al vroeg in de zwangerschap gekregen. Weet niet precies meer wanneer maar al wel voor de 22 weken! Bij mij is het tot nu toe alleen in de nacht en ochtend.. Dus, het kan wel!
Ik had lekkende borsten met 23 weken. Was erg winig hoor. Maar het kan dus ook. Mijn zoon is met 35 weken geboren. Maar niet omdat hij al wilde komen maar omdat hij gehaald moest worden omdat ik veel bloedverlies had. (Placenta Praevia) Dus ik denk niet dat lekkende borsten vroeg in de zwangerschap te maken heeft met vroeggeboorte.
ik lekte met 10 weken zwangerschap al... wist nog niet eens of er al een hartje klopte of ik verloor al melk. ik ben met 40+0 bevallen.
Bij mij begon het bij de eerste zwangerschap al rond de 13 weken. Daarna was het nog een beetje en de laatste weken van de zwangerschap was een drama elke keer als ik wakker werd was het bed weer heel erg nat het was geen pretje toen.