hoi meiden. weet iemand iets wat snel laxerend werkt? ik moet erg nodig een grote boodschap doen maar het is zo hard dat het heel erg pijn doet. ik denk dat als ik doorduw ik helemaal open lig. nu probeer ik het binnen te houden maar nu begint me buik vreselijk veel pijn te doen. heeft iemand een tip??
ontbijtkoek en dat soort dingen maar dat helpt natuurlijk niet gelijk! .. Ik heb ooit gehoord (of het waar is weet ik niet) sprite met zout even schuim laten wegzakken en dan opdrinken blijk je van leeg te lopen! Maar wat ik zeg zelf geen ervaring!
Hoi, Heb je rosvisee Laxo in huis? Anders even halen in de supermarkt (zijn nog open). Anders morgen naar de apotheek o.i.d. Suc6
Wat mijn moeder vroeger deed was een zetpil van zeep maken, dat hielp bij mij erg goed. wel pijnlijk, maar daarna was ik er voor een tijd vanaf.
heel veel water drinken. Dit stimuleerd de darmwerking, dan is het een kwestie van even rustig op de bank blijven zitten. Dan lukt het vast beter.. Verder werken mandarijnen, pruimen laxeren.
Naar de huisarts gaan, dan krijg je iets laxerends en wat het zacht maakt. Verder veel water drinken, ontbijtkoek eten, kiwi's eten, pruimen eten. Een stuk wandelen. En het niet ophouden dan word het alleen maar erger. Zodra je voelt dat je moet, gaan! En dan zal het even heel pijnlijk zijn maar als je de dingen eet en doet die ik zei gaat het een stuk beter op een geven moment. Succes. Als ik nog meer weet laat ik het weten. Oh ja venkelthee.
kiwi's werken ook heel goed! wel een stuk of 3 in iedergeval eten dan hoor haha ow net ook gezegd haha
Lactulose halen bij de apotheek. en dan 3 x 15ml op de 1ste dag Morgenvroeg op nuchtere maak 2 kiwis eten Zeep heb ik ook wel eens gehoord, maar lijkt me zelf erg pijnlijk als dr een wondje zou zitten.
volgens mij heb ik wel roosvice laxo in huis. ik ga even kijken. een laxeermiddel is natuurlijk het snelst maar die heb ik niet in huis en weet ook niet of dat mag tijdens zwangerschap
Ik zou niet te lang wachten met poepen, anders word je ontlasting denk ik nog harder en des te pijnlijker. Laxo roosvicee is ook het eerste wat ik dacht. Of een paar pruimen eten.
Beetje apart misschien, maar heb je vaseline? Smeer je anus daar maar mee in en ook een stukje naar binnen. Glijdt het beter zeg maar. Zachter maken gaat niet meer werken omdat het er al voor zit.
ohhh bah vervelend is dat, had het ook vaker tijdens de zwangerschap. Ik nam lauw water en een goed boek en langzaam drukken op de wc. De tip van de vaseline zou ook wel eens kunnen werken
Dit lijkt me ook het beste. Voor de rest ben je al te laat. Niet persen, gewoon rustig op je gemak... sterkte/succes.
ik heb net even een halve liter roosvice laxo gedronken. 50% laxo 50% water. daarna even lekker heet doucheje gepakt om te ontspannen. moet zeggen dat de drang nu vrijwel weg is. ik hoop dat de laxo zijn werk doet en dat het later beter gaat. heel erg bedankt voor jullie snelle reacties en tips. ik ga die ook zeker opvolgen. en hoop dat het dan helemaal weg gaat
voor nu werkt het niet meer maar lijnzaad werkt ook goed om het opgang te houden. Echte laxeermiddellen zou ik nu echt niet nemen is normqaal al geen fijn gevoel in je buik en helemaal niet als je zwanger ben.