Hallo, EVen een vraagje: met de CB digitale ovulatietest, krijg je dan alleen een smiley te zien als je LH piek daar is? Dus maar één dag in principe? Of kan het ook zijn dat hij dat meerdere dagen laat zien als je LH nog in je urine zit? Bedankt vast! Knutselsmurf
Dus als ik hem meerdere dagen heb, is er dus ook een kans dat ik al zwanger ben? (heb net een bbz achter de rug dus geen idee van mijn cyclus)
Ik heb vaak twee dagen een smiley, dat zijn de dagen dat de lh waarde het hoogst is. Na de tweede dag stijgt ook mijn temperatuur dus dan weet ik zeker dat ik een eisprong heb gehad. Heeft volgens mij niets met zwanger zijn te maken.
Ja hoor, hij kan ook twee dagen een smiley geven. Dan meet de test waarschijnlijk het begin en het eind van de LHpiek. Ik heb een paar keer twee dagen achter elkaar een smiley gehad
Het kan zelfs 4 dagen!! Ik ben vast een uitzondering, maar hier mijn foto. Daarom gebruik ik er ook nog andere testen naast. Maar volgens is het heel normaal om 2 dagen achter elkaar een smiley te hebben.
Voor zover ik weet ben je verhoogd vruchtbaar als hij een knipperende smiley laat zien. Die kan je zelfs een aantal dagen achter elkaar hebben.,zolang hij knippers, heb je je eisprong nog niet gehad en ook je lh piek nog niet. Zodra de test de lh piek meet, bpverscjijnt er een smiley op je scherm die vast staat. Deze smiley blijft vervolgens 2 dagen zichtbaar. Dit zijn je twee hoogst vruchtbare dagen, je eisprong zal ergens in ie tweede dag plaatsvinden normaal gesproken. Dit is hoe mijn cb test werkt.
@Hadassa Dan is jouw test denk ik die van CB met hormoonindicator? Want de mijne (gewone digitale) geeft óf een smiley óf niks... Dus niks knipperends
Ik had ook de gewone van clear blue, dus of een smiley of een leeg rondje. En die was soms 1 en soms 2 dagen positief
ik heb met de dubbele indicator vorige maand ook 4 dagen smiley gehad.... daarvoor aldoor 2 dagen..... kan dus gewoon hoor!