Van dit stel met die slaperige man vind ik het wel super dat hij er bij is hoor. Want ze hadden niets serieus toen zij zwanger bleek te zijn en toen hebben ze toch besloten samen door te gaan. Is ook wel lovenswaardig... Waarom kan ik trouwens geen bevalling meer zien zonder te gaan janken
zit me toch een potje te janken. wat is het toch mooi een nieuw leven!!! Vind het stel dat net is bevallen een heel leuk stel. Ik heb ook begrepen dat ze er altijd mee kunnen stoppen als ze willen. zoiets las ik in de flair. En ja die jonge ouders, wisten echt niet wat te verwachten volgens mij. Ook die mensen waar jullie het over hadden dat ze een weekendje weg willen. Ik zat ook al te denken, oke zoiets kun je echt niet van te voren plannen hoor! Maar goed zo heeft iedereen zijn verwachtingen als nieuwe ouder. Het is zo dat die vader van het jonge stel zei dat ze niet weten wat ze moeten verwachten, maar ik moet zeggen ik had heel wat verwachtingen maar je weet het pas echt als je kindje er is.
Zou het nog wel weer eens willen beleven hoor, om te kijken of de herinnering zoals ik die nu heb eigenlijk wel klopt Maar dan wel alleen het persen (=1 minuut) en niet die eindeloze ontsluitingsweeen, haha.
ik vind dat stel die een badbevalling willen ook leuk overkomen. ik heb niet echt dezelfde ideeen maar ik vind het een relaxed stel. Ik denk dat het hele lieve ouders zullen zijn. ze zijn ook erg leuk naar elkaar