oefen rugweeen?

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by Qwendo, Jul 3, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Qwendo

    Qwendo Lid

    Apr 20, 2007
    71
    0
    0
    Hallo,

    Heb even een vraagje.
    Ik heb vannacht echt heftige rugpijn gehad. Kon er niet op liggen, heb dus op randje van bed gezeten en veel gelopen. De kleine was nog wel zeer actief gelukkig! Maar dit was echt een ongekende erge rugpijn, heb dit nog niet eerder meegemaakt.
    Kunnen dit oefen rugweeen zijn? Ik moet nog 2 maandjes.
     
  2. Qwendo

    Qwendo Lid

    Apr 20, 2007
    71
    0
    0
    ik heb de nacht erna hier geen last van gehad.
    Wel heb ik nu nog last van mijn rug en wat buikpijn..
    Althans ik vind een onderbroek al niet lekker zitten omdat het teveel druk op mijn buik geeft.

    Wat kunnen sommige dingen je toch onzeker maken he..

    Ik heb gelukkig stukken beter geslapen dan de nacht ervoor, maar toch vraag ik mij af wat het geweest kan zijn die heftige rugpijn.
     
  3. Immie

    Immie Verloskundige

    Dec 17, 2006
    7,813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    Hoi Qwendo,

    De rugklachten die je beschrijft kunnen inderdaad oefenweeen zijn, dit is een puur oefenen en krijg je geen ontsluiting van. Soms krijg je wat oefenweeen als je kindje aan het indalen gaat. Misschien is jou kindje al een stukje in je bekken gaan liggen.
    Als je er weer last van hebt, maak dan een kruikje of stap even onder de warme douche dat kan verlichting geven.

    groetjes imke
     

Share This Page