Zijn hier meiden die wel eens een echo hebben gehad met 5 weken en ook een leeg vruchtzakje zagen? Ik heb namelijk een echo gehad met 5 weken omdat ik onverwacht zwanger ben en niet wist hoe ver ik ben. Ze heeft het vruchtzakje opgemeten en daardoor kwam ze op 5 weken. Kan dit wel?
Ja, dat kan zeker. Bij mijn jongste zagen we bij een vroege echo, op 6 weken en 2 dagen volgens mijn eigen berekening, alleen een leeg vruchtzakje. De verloskundige schatte toen de zwangerschap ook op 5 weken. In mijn geval kon het niet kloppen met mijn ovulatie. Wij hadden de hoop toen al een beetje opgegeven, en de verloskundige leek dat ook te doen. Twee weken later hadden we weer een echo, en dit keer zagen we een kloppend hartje. De meting kwam toen precies overeen met mijn eigen berekening: 8 weken en 3 dagen. Dus mijns inziens is een leeg vruchtzakje met 5 weken helemaal normaal. Al zou je dus, als je kijkt naar mijn ervaring, best al wel 6 weken kunnen zijn. Maar iig is met 5 weken een lege vruchtzakje dus niet ongewoon.
Wat spannend en leuk dat je weer zwanger bent, gefeliciteerd! Het is normaal dat het vruchtzakje leeg is bij 5 weken. Hier altijd een eerste echo met 5 weken gehad om de locatie te bepalen en het vruchtzakje was 2 keer leeg bij de goede zwangerschappen. Wanneer mag je weer terug?
Dankjewel! Het was even schrikken maar nu zijn we heel blij! Oh dit geef mij hoop!! Zag je bij jou ook geen dooierzakje oid? Ik mag 18 november terug
Dit was mijn echo bij de eerste (precies 5 weken), ik ga duimen voor een mooie echo voor je! Bij mij zag je een klein dooierzakje maar dat hoeft nog niet.
En dit was mijn 2e zoon, bij 5+3, hier zie je al meer. Kwaliteit van de apparatuur was hier ook een stuk beter.