Ik droog graag mijn was buiten. Naast dat ik het heerlijk vind is het ook gewoon beter voor het milieu en tegenwoordig is het ook een vorm van bezuinigingen. Wij wonen landelijk. Ik had altijd een rekje maar die waait om. Ik wil een droogmolen maar dat wil de man ab-so-luut niet. Daar wil hij echt niet tegenaan kijken blablabla. Zijn er andere degelijke opties?
Als je landelijk woont, waait ook je droogmolen om. Dan zou je de voet al in beton moeten gieten. Wij gaan zoiets als dit neerzetten binnenkort: waslijnLG_1.jpg (816×544) (landleven.nl)
Waarschijnlijk vindt jouw man het ook niks, maar wij hebben zo'n droogmolen die je aan de muur (of schuttig oid) bevestigt en die je in kunt klappen als je ermee klaar bent. Ik vind het zelf heel handig. Als je je was buiten wil hangen, kijk je er eigenlijk altijd tegenaan. Maar dit staat niet in de weg. Deze is het volgens mij: https://www.fonq.nl/product/brabantia-wallfix-droogmolen-24-m/25935/?channel_code=544&s2m_product_id=48003&utm_source=google&utm_campaign=organic_shopping&utm_content=48003&utm_medium=organic&gclid=CjwKCAiAg6yRBhBNEiwAeVyL0J0GrnDj0q2leefytPOsd6wJg-rPoXlb_UQCm-Q7a4WsdtEv5DXkvRoCC5wQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
palen met een waslijn ertussen. Veel andere opties zijn er niet denk ik, alles een beetje soortgelijk. De waslijn is wel makkelijk op te rollen zodat je hem minder ziet.
Daar kijk je dan toch ook tegenaan het ding zelf is wel minder lelijke dan de droogmolen maar ik klap m daarna weer in en zet m in schuurtje/ergens waar je t niet ziet. Deze staat er hele jaar. Als je echt een wei hebt zou ik daar trouwens ook zeker voor kiezen, zo handig nooit op hoeven klappen
ik zou dit fantastisch vinden. Had ik altijd bij mijn eigen woning. Maar dit valt nog meer op dus dat vindt hij ongetwijfeld ook niks. Ja, alles waait hier weg. Er zijn al zoveel parasols stuk gegaan. Sinds vorig jaar hebben we de parasols in cement en in een tafel laten maken
Woon je op de wadden ? Tja dan op zolder, of aan en muur waar t niet waait, je hebt ook van die uittrekbare lijnen langs of vanaf de muur
Ik vind het prachtig, dus voor mij geen probleem om er tegenaan te kijken. Er zijn ook uittrekbare waslijnen die je aan de muur bevestigd en weer op kunt rollen na gebruik. Misschien is dat iets? Die vallen niet zo op.
Ik zou zoiets willen: https://www.wehkamp.nl/brabantia-drooglijn-16718007/?MaatCode=0000&cq_src=google_ads&cq_cmp=14051818067&cq_term=&cq_plac=&cq_net=g&cq_plt=gp&gbraid=0AAAAAD39YjubtVCnBWWExSYTxltGoJp8E&gbraid=0AAAAAD39YjubtVCnBWWExSYTxltGoJp8E&gclid=CjwKCAiAg6yRBhBNEiwAeVyL0C9_tST7lZU6c8AsHAPXEf_8_wdtMr7zSYbp0KLMaTcomtEKjqnzexoCK3YQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
Mijn droogmolen berg ik gewoon weer op als de was droog is. Ding weegt niets. Kijk er dus alleen tegenaan als de was hangt te drogen. Wij hebben een buis in de grond waar ik 'm inschuif dus omwaaien doet ie ook niet.
Dit hebben wij ook ja en ik woon ook vrij, dus veel wind. Werkt prima. Ik laat hem erin staan, omdat het de zijkant is van ons huis en niet storend maar als het in de tuin stond had ik hem ook weer opgeborgen
Zo is het hier ook. Omdat ik het gras nog niet te vaak op wil (nogal nat) staat hij nu in een parasol voet op het terras. Straks is de was droog en hop terug weg.
Ik heb zo'n lijn op zolder. Die zijn volgens mij niet heel sterk. Die zou ik tenminste niet gebruiken op een plek waar veel/vaak wind staat. En is die wel geschikt voor buiten? (Edit: op de Wehkamp site staat in de beschrijving dat hij alleen voor binnenshuis is) Ik had een droogmolen, die stond alleen buiten als er was aanhing. Want ja dat is gewoon een lelijk (maar praktisch) ding. Zodra de was eraf is meteen inklappen en opruimen. Als de voet in de grond zit waait die heus niet zomaar om hoor. Je kunt ook vaste lijnen doen. Zoiets als op de foto van @Nummer4 vind ik ook mooi, maar dat staat er altijd. Ik zelf woon niet landelijk, maar heb vaste lijnen onder een afdakje langs de schutting. Door het afdak kan ik ook met een enkel buitje de was buiten laten hangen. En doordat de lijnen vrij dicht onder het afdak zitten vallen ze niet op als er geen was hangt.
Nee, niet op de wadden . Ik heb helaas geen zolder. Ik denk dat ik hem gewoon een keuze laat maken tussen of een droogmolen of zo'n waslijn als hierboven. Andere mogelijkheden mag hij niet uit kiezen.
Als je een droogmolen met grondstuk neemt , hoeft hij niet te blijven staan . Dat is gewoon en en uit en klaar. Die palen met lijnen aan blijven natuurlijk wel staan
Vertel dat aan mijn man... hij wil gewoon geen was zien in de tuin als hij daar zit. Gezeur om niks van hem.