Dochter hier heeft vrij sterke cilindrische afwijkingen. Ben in ons dorp rond gaan kijken. Uiteindelijk een bril van vingino gekocht. Was 200 euro kwijt. Hier raadde de opticien geen kunsstof montuur aan, maar metaal. Dit ivm de neusvleugels die wel op metaal zitten maar niet op kunsstof. Qua spelen gaat het heel goed. Dochter is een x op dr bril gaan staan de opticien kon het gewoon maken en er is alleen een beetje lak af.
Sommigen raadden ons ook metaal aan omdat de kunststof montuurtjes sneller zouden afglijden. Wij hebben uiteindelijk toch voor kunststof gekozen omdat we dat mooier vonden staan. Ze vertelden ons dat als het echt zou gaan afzakken, ze er alsnog neusvleugels op konden zetten.
dun geslepen glazen kopen. en een bril van een voorkant 1 stuk ijzer. met kussentjes op de neus vanwege de leeftijd. en moet scharnieren hebben bij de poten.(die gaan langer mee) en koop ergens waar je vaak kan komen om het te verstellen. of rechts zetten etc. in het begin zeker 1 keer per week zodat het goed zit en je kindje leert om het te dragen. mijn zoon was nog geen 2,5 bij zijn eerste bril. ik liet hem little Einsteins kijken op de tv waarvan leo ook een bril draagt. het went wel heel snel!
Hier hetzelfde, hij heeft nu 1 kunststof en 1 metaal, maar wil de metalen met neusvleugels nooit op en draagt elke dag zijn kunststof bril, hij heeft hem nu 3 maanden en zakt niet af.
Hier kunststof en die is nog nooit van haar neus gegleden, ook nog nooit gehoord dat metaal beter zou blijven zitten...