6 weken zwanger maar voel niet zo veel

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door imen333, 7 mei 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. imen333

    imen333 Actief lid

    5 nov 2009
    108
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi dames ben nu 6 weke zwanger en heb hier voor een miskraam gehad met 9.3 weken, met me die zwangerschap was ik ontzettend misselijk, en ziek ook was ik vreselijk vermoeit en emotioneel.

    Nu de 2e zwangerschap heb ik enkel zere tepels alleen beetje rommelende darmen, en thats it ! ik ben zo vreselijk onzeker hierdoor, en erg ongerust!

    Heeft een van jullie dit ook wel meegemaakt ?
    Ik heb pas in juni me eerste echo.......:(
     
  2. Sylvia29

    Sylvia29 Fanatiek lid

    2 jan 2010
    1.996
    0
    0
    Ik wist nog niet eens dat ik zwanger was met 6 weken, ik kwam er toevallig achter omdat ik dacht goh waar blijft mijn periode toch?

    Pas enkele weken nadat ik het wist kreeg ik last van andere kwaaltjes en achteraf gezien zaten mijn broeken wel wat strakker door mijn darmen maar ja, dat kon ook door het snoepen komen natuurlijk.

    Dus ik voelde er in ieder geval pas wat van met ik denk zo'n 10 weken, daarvoor nergens last van.
     
  3. Kelleyy

    Kelleyy Niet meer actief

    Hoi!
    Ik heb zelf vorig jaar een missed abortion gehad met 10 weken en had, net zoals nu, (tot nu toe haha) nergens last van.
    Dus het zegt echt niets!!
     
  4. Patjuh2010

    Patjuh2010 Actief lid

    25 feb 2010
    424
    0
    0
    Heb ook vanaf het begin totaal geen klachten. Zegt helemaal niks hoor.. Juist lekker van genieten dat je nergens last van hebt!!!;)
     
  5. Koekjeerbij

    Koekjeerbij Niet meer actief

    Kan me die onzekerheid wel voorstellen , omdat je eerst zo misselijk was.
    Ik had met 6 weken op rommelende darmen en ongie krampjes ook nergens last van....dat kan dus heel goed...
     
  6. imen333

    imen333 Actief lid

    5 nov 2009
    108
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik zal het proberen
     
  7. imen333

    imen333 Actief lid

    5 nov 2009
    108
    0
    0
    NULL
    NULL
    nou ben toch wel wat misselijk voor het eerst vandaag
     
  8. Sylvia29

    Sylvia29 Fanatiek lid

    2 jan 2010
    1.996
    0
    0
    Hihi meid als de echo straks zegt dat alles goed is en alles blijft goed gaan wees dan maar blij als je weinig kwaaltjes hebt, alhoewel ik het me wel kan voorstellen, ik werd vanaf 10 weken misselijk en dat bleef tot aan zo'n 20 weken, en krampen en pijntjes rond mijn buik...toen dat over was zat ik tegen de 20 weken echo aan en blijkbaar had ik toch meer spanning opgebouwd dan dat ik door had, want ik lag gewoon te huilen toen bleek dat het allemaal goed zat en was.
    Ergens verwacht je misselijkheid en pijntjes, het is een teken van, als dat dan opeens wegvalt of nog niet gekomen is ga je je inderdaad snel zorgen maken.
     
  9. mamavanbo

    mamavanbo Fanatiek lid

    13 apr 2006
    3.931
    0
    0
    onthaalmama
    Oostmalle (België)
    ik had ook nergens last van tot plots van de een op de andere dag ontzettend misselijk en nog steeds.
    zat toen ook ergens in de 6weken.
     
  10. florien

    florien Lid

    10 mrt 2010
    25
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik kan je heel goed begrijpen want ik heb het ook!
    Ik ben nu meer dan 8 weken zwanger en voel ook erg weinig, gevoelige tepels en meer afscheiding maar dat is het dan ook.
    Soms heb ik dan ineens geen gevoelige tepels meer en denk dan meteen het ergste...soms wil je dan dat je wel heel misselijk bent omdat je dan tenminste weet dat je zwanger bent.
    Ik kan het nu een klein beetje van me af zetten, over anderhalve week heb ik de echo vind het ook zooooo spannend!

    Probeer wel positief te blijven, dat is beter en leuker!
    Gelukkig zijn we niet de enigen die weinig kwaaltjes hebben en bij veel mensen met weinig kwaaltjes is het allemaal goed gegaan.
     
  11. Doritoo

    Doritoo Actief lid

    25 okt 2009
    221
    0
    0
    Ik ben nu bijna 16 weken zwanger en heb echt nergens last van, geen kwaaltjes of andere dingen, helemaal niets. In het begin waren mijn borsten erg pijnlijk maar dat is nu weer gezakt. Als ik een echo krijg bij de verloskundige en het hartje hoor kloppen dan pas zie en hoor ik dat ik echt zwanger ben.
     
  12. Chahida

    Chahida Bekend lid

    7 dec 2005
    524
    0
    16
    Verwegistan
    Hiero nog 1 met heel weinig tot geen kwaaltjes, alleen gevoelige tepels, en ook wat meer afscheiding en ook steeds van die ongi pijntjes, dat ik elke keer denk dat als ik op de wc zit ja ik bloed, terwijlhet gewoon witte afscheiding is.

    terwijl ik bij mijn dochter gelijk kots misselijk boven de toilet hing tot mijn 16de week.
    Maar ja wat niet is kan altijd nog komen.
     
  13. Sanjor

    Sanjor Fanatiek lid

    23 jan 2010
    4.337
    1
    0
    Almere
    Meiden wees blij dat je nergens last van heb!
    Ik ben al vanaf week 7 onwijs misselijk en overgeven..
    Geloof me ik sta veel liever ik jullie schoenen!!;)

    En als je het niet vertrouwd kan je ook al een pretecho laten doen rond 10 weken.. Heb ik ook laten doen omdat ik pas laat me 1e termijn echo had.

    Liefs
     
  14. imen333

    imen333 Actief lid

    5 nov 2009
    108
    0
    0
    NULL
    NULL
    denk dat ik pas rust heb als ik mijn eerste echo heb gezien... en over de 12 weken ben............. een miskraam heeft heel veel indruk op mij gehad.....
     
  15. Sanjor

    Sanjor Fanatiek lid

    23 jan 2010
    4.337
    1
    0
    Almere
    Ik ken dat gevoel meis! Heb ik ook (gehad) ondanks al me kwalen..
    Heb voor deze zwangerschap ook een miskraam gehad..

    Laatst hoorde ik ergens dat iemand met 14 weken ook een miskraam kreeg..:$ Gisteren echt hevige buikpijn gehad dus dacht dat het fout was.. Maar waren me darmen godzijdank!

    Succes komende periode en probeer een klein beetje te genieten;)
     
  16. imen333

    imen333 Actief lid

    5 nov 2009
    108
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik probeer het wel, dank je wel;)
     
  17. imen333

    imen333 Actief lid

    5 nov 2009
    108
    0
    0
    NULL
    NULL
    had wel steeds last van een soort ongi krampjes, heb ik nu ook niet meer,en jullie voelen jullie continu steekjes ?
     
  18. Sanjor

    Sanjor Fanatiek lid

    23 jan 2010
    4.337
    1
    0
    Almere
    Nee ik voel niet regelmatig steekjes hoor.. Zeker niet in het begin.. Nu wel omdat me baarmoeder aan het groeien is volgens mij..

    Anders moet je kijken of je al een (pret) echo kan laten maken voor je gevoel? Of even langs de HA die kunnen dacht ik ook een inwendige echo maken?
     
  19. corina83

    corina83 VIP lid

    10 sep 2009
    6.038
    0
    36
    Vrouw
    IT'er
    in een huis aan het water ;)
    Zo voelde ik me ook in het begin en nog..
    Gewoon zo goed als geen klachten, alleen groeiende borsten en gevoelige tepels die soms leken te branden.

    Inmiddels ben ik 16 weken en gaat alles super met de kleine, ook nu voel ik nog steeds weinig van de zwangerschap.
    In het begin was ik heel erg moe maar ik moet zeggen het is wel de meest ideale zwangerschap!:D
    Vorige zwangerschap was ik mega misselijk, moe, gaf veel over... en met de vorige zwangerschap lag ik in dit stadium al te bevallen....

    Niet onzeker zijn meis, elke zwangerschap is weer anders.
    Ik hoop dat je de 10 weken grens goed over komt gezien je met 9weken en 3 dagen je vorige kindje bent verloren, dat wordt een emotionele grens voor je.
    Ik zal dolblij zijn als ik de 18 weken grens over ben, dan heb ik rust..
    Het is normaal om onzeker te zijn, zeker als je niks voelt aan klachtjes.
     
  20. imen333

    imen333 Actief lid

    5 nov 2009
    108
    0
    0
    NULL
    NULL
    dankjewel voor je lieve woorden,
     

Deel Deze Pagina