Hoi! Beetje rare vraag maar zit toch in mijn hoofd.. Hebben met 26 weken een pretecho gehad. Aangezien we het geslacht niet willen weten, hield ze daar rekening mee. Toen ze echter een mooi beeld van een voetje had kwamen de billen duidelijk in beeld.. Ik zei nog: mmm gewaagd shot! Waarop ze moest lachen.. ( staat ook op dvd) Wij moesten e ook om lachen! Ik heb het idee dat je het van achteren niet kan zien maar meerdere mensen zeggen dat er dan ook wel balletjes en/of een piemeltje te zien is.. Maar die kunnen toch omhoog liggen? Haha! Benieuwd naar jullie reaktie. Groetjes Jellie
Het kan wel , balletjes zijn namelijk heel gezwollen in de buik daardoor zou je het van de achterkant kunnen zien, niet heel leuk van de echoscopiste dan..
Bedankt voor je antwoord. Je zag juist niets tussen de bilnaad.. Dus 2 kaddetjes... Ik denk dat het dan nog 2 kanten opkan , terwijl om me heen gezegd wordt.. Nee, is ws een meisje..
Ik denk dat als je wat zou zien hangen je zeker zou zijn van een jongen, maar dat het nu beide kanten op kan nog. Als mijn zoontje met zn benen tegen elkaar staat in zn blote kontje dan zie ik ook niets, dus lijkt me dat het niets zegt.
Dit dus! Ik denk ook dat het nog steeds 50% 50% is. Mas moest ze wel lachen omdat jij die opmerking gaf en er helemaal niks te zien viel?! Hihi
Met 26 weken is het geslacht volgens mij erg duidelijk zichtbaar.. dus ook via de onderkant als je tegen de billen aan kijkt..
Haha! Nee, echt willen weten niet hoor Één belletje naar de gyn en we weten het ( heb daar de GUO gehad, verder bij de vk). Hij heeft het genoteerd in mijn dossier.. Vind juist het speculeren wel leuk . Is mijn 4de ( goede) zwangerschap en bij de 3 eerste ook niet geweten De echoscopist beaamde dat het idd niet een heel handig beeld was haha!