Waar heb jij nu je zwanger bent meer trek in ? Ik in van die zoute stokjes. Heel veel tomatensoep. En broodjes met hagelslag.
sabbel snoepjes.... maar over het algemeen lust ik bijna niks meer. vooral van kaas word ik heel misselijk... Na elke maaltijd (ook tussendoortjes) ben ik misselijk... zucht... hoop dat dat al te lang duurt!
Ik eet me helemaal gek aan pizza's en broodjes kipshoarma Kan er niks aan doen, maar vind het zo lekker, hihi. En dan daarna ben ik ook weer erg misselijk, net als Lovelylonnes... Hopelijk gaat dat idd snel over!
SNoep. Echt niet normaal denk er de hele dag aan Jammer genoeg is het niet gezond Probeer daarom ook niet al teveel te snoepen
hartig.. en dropjes... hahaha.. ohhh en big mac en die at ik nooooooit! maar.. ik probeer niet teveel te eten, ben van mezelf al niet de slankste
ik eet echt alles wat voorbij komt. heb geen tick eigenlijk als het maar eten is. maar sinds een paar weken ook weer heel misselijk en veel overgeven.
nasi helemaal super. vind het zo lekker nu verder eingelijk niet echt veel meer. eerde vond ik alles lekker,maar nu
Ik zou iedere dag ook wel een big mac willen eten! Of misschien wel meer dan 1 per dag (dat doe ik natuurlijk niet hoor.. maar heb er deze week al wel 1-tje op.. en het afgelopen weekend ook ) En verder denk ik de hele tijd aan die zure matjes, maar nu kan ik ze natuurlijk toevallig nergens vinden.. ja ik zag ze in het groen en in het geel, maar ik wil de RODE!
Ik heb (gelukkig) helemaal niets wat ik persee moet hebben! Ik lust juist bepaalde dingen niet, zoals sinas, patat en fricadellen!
Ik hou ook niet meer zo van nasi en dat soort dingen. En moet zeggen eet echt veel te weinig volgens mij sinds ik zwanger ben. 2 tot 3 broodjes alsk dat red warm eten en soms wat zoute stokjes of tomatensoep. Lust echt veel minder. Ben ook echt nog maar 1 kilo bij gekomen. Waren dr 2 maar 1 is dr inmiddels alweer af.
alles wat zoet is, augurken, komkommer, en ik ben gek op appelsap. en als ik misselijk ben en ga eten, dan gaat het juist over?!...