Het ziet er slecht uit..

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door Sharonmenzo, 16 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sharonmenzo

    Sharonmenzo Actief lid

    10 jul 2013
    275
    1
    18
    Maastricht
    Zojuist echo gehad met 6.4 weken. De gynaecoloog zei dat we rekening moeten houden met een miskraam, geen hartje en te klein... :( kan het nog goed komen? Wij zijn er kapot van..
     
  2. Roderoosjes

    Roderoosjes Fanatiek lid

    13 apr 2012
    1.119
    111
    63
    Het kan zijn dat je nog niet zover bent als je denkt en dat er nu nog geen hartactie
    is te zien. Het blijft toch afwachten.
    Veel sterkte in ieder geval.
     
  3. merah

    merah VIP lid

    8 jun 2009
    13.466
    4.919
    113
    Vrouw
    Immunologisch analist.
    Tussen de klei.
    Dat ligt eraan hoe zeker je bent van het termijn.
    Heb je ovulatietests gebruikt? Heeft de gyn dit geschat? Heb je de eerste dag van je laatste menstruatie gebruikt? Heb je echo's gehad om je cyclus te volgen?
    Als je echt zeker bent van die 6.4 dan kan ik instemmen met je gyn. Zijn hier twijfels over, dan zou ik nog niet alle hoop verliezen.
     
  4. Sharonmenzo

    Sharonmenzo Actief lid

    10 jul 2013
    275
    1
    18
    Maastricht
    Nee de termijn klopt exact, wij lopen al 2,5 mee in de mmm namelijk en worden vaak echo's gemaakt ivm IUI. :(
     
  5. merah

    merah VIP lid

    8 jun 2009
    13.466
    4.919
    113
    Vrouw
    Immunologisch analist.
    Tussen de klei.
    Ai. Dan snap ik de opmerking van je gyn heel goed helaas.
    Hoop toch op een klein wondertje voor jullie!
     
  6. Nephthys

    Nephthys Fanatiek lid

    9 aug 2013
    3.721
    3
    0
    Noord-Brabant
    Ik duim voor jullie!
    :( Sterkte
     
  7. Sharonmenzo

    Sharonmenzo Actief lid

    10 jul 2013
    275
    1
    18
    Maastricht
    Dankje allemaal.. Wij hopen ook op een wonder
     
  8. Pluisjee

    Pluisjee Fanatiek lid

    15 mrt 2012
    4.592
    20
    38
    Vrouw
    Noord Holland
    Duim voor je :( zijn rot dingen en die onzekerheid Brrr...
    Sterkte !!
     
  9. Marlijn82

    Marlijn82 Fanatiek lid

    28 mrt 2012
    1.968
    0
    0
    Overijssel
    Hoop op een klein wondertje voor je.....
     
  10. angel02

    angel02 Fanatiek lid

    23 mei 2014
    3.866
    1.943
    113
    Oh wat een vervelend nieuws ik hoop en duim voor een wondertje voor jullie.
     
  11. Drieka

    Drieka Niet meer actief

    Wat vervelend! :( Ik zal voor je duimen, wanneer heb je weer een echo?
     
  12. Nicky86

    Nicky86 Actief lid

    29 feb 2012
    268
    5
    18
    Hier helaas een slechte afloop van hetzelfde verhaal.
    Zwanger geraakt doormiddel van icsi. Met 6 weken 5 dagen eerste echo, ook te klein (3,6mm) en zwakke hartactie. Met 7 weken 5 dagen weer een echo nog steeds te klein (5mm) en ook nog steeds zwakke hartactie. Gisteren met 9 weken 3 dagen weer een echo, geen hartje meer en 5,1mm. Vandaag intake op ziekenhuis gehad en vrijdag krijg ik een curretage.

    Ik hoop bij jou op een andere afloop. Met 6 weken 4 dagen hoeft er nog niet altijd een hartje zichtbaar te zijn he, mag ik vragen hoe groot het vruchtje was?
     
  13. Jatobe

    Jatobe Fanatiek lid

    9 jun 2013
    1.868
    2
    38
    Ik heb hetzelfde verhaal gehad als Nicky ongeveer. Met 6 weken 2 dagen 3.8 mm (klein) en zwakke hartactie. Bij mij zeiden ze niets, alleen dat het hartje nog 'op gang moest komen'. Ik had er zelf al wel geen goed gevoel bij. We zijn toen op vakantie gegaan en het blijkt vlak na deze echo als misgegaan te zijn. Met 8 weken geen hartactie meer en niet gegroeid. Pas met 11 weken gecuretteerd, men had het 'te druk'. Die weken waren vreselijk. Hopelijk krijg jij bij de volgende echo een positiever verhaal! Ik zal duimen voor je.
     
  14. Sharonmenzo

    Sharonmenzo Actief lid

    10 jul 2013
    275
    1
    18
    Maastricht
    Wat een heftig verhaal :( alvast heel veel sterkte. Is allemaal zo oneerlijk hè! Ik ben in alle emotie vergeten te vragen na de grootte. De gynaecoloog zei dat er op deze termijn wel een groter vruchtje te zien moest zijn en een hartje.. Ik hoop op een wonder, maar heb er geen goed gevoel bij. Had zo gehoopt dat het nu een keer goed kon gaan... :(
     
  15. Sharonmenzo

    Sharonmenzo Actief lid

    10 jul 2013
    275
    1
    18
    Maastricht
    Wat vreselijk! En ontzettend triest dat ze jou zolang door hebben laten lopen terwijl het niet goed was :(

    Bedankt voor jullie lieve woorden dames, fijn om hier terecht te kunnen met alle vragen en voor steun.
     
  16. lil

    lil Bekend lid

    3 apr 2014
    766
    0
    0
    Arnhem
    sterkte
     

Deel Deze Pagina