Hoi Meiden, Ik heb een weekendje Antwerpen geregeld voor mijn mannetje en mij. Gewoon omdat ik hem zo lief vind en omdat hij dit afgelopen 1,5 jaar zo'n geweldig mega steun geweest is rondom het zwanger worden. Is allemaal niet makkelijk met een hormonen vrouw. Voor mannen vaak toch anders als voor vrouwen. Wie heeft er tips, wat mogen we absoluut niet missen? waar moeten we een hapje gaan eten? enz... Liefs Natas
Hoi Natasja, wij zijn verleden jaar geweest en we hebben savonds een rondvaart gedaan en dat was savonds echt heel mooi met al die lichtjes. En er zijn genoeg leuke restaurantjes dus je zal je zeker niet vervelen. Groetjes Jolie. P.s lief van je om dat te doen voor je mannetje.
hmm.. wij hebben toen heerlijk geslapen in het ASTRID hotel haha..dat was 4 jr geleden. Toen onze dochter ASTRID nog niet eens in de planning zat! En verder hebben ze zoveel leuke kroegjes en restaurantjes...ik zou er niet kunnen kiezen!
we slapen in De Keyser. Helaas geen boottochtjes in December Jolie.. was wel heel leuk geweest! groetjes
ik weet niet wanneer je gaat, maar halverwege december (misscien al eerder) heerst er een echte kerstsfeer. Veel standjes, met lekkers,.. veel lekkers. Ijsbaan op het plein.. Oh, zo gezellig! Wij zijn 2 of 3 keer met kerst geweest.. Echt zo gaaf!
Geen idee ben er nog nooit geweest, maar wens jullie wel heel veel plezier en geniet er lekker van! En fijn dat je manneke je zo steunt, it takes two to tango
Om uit eten te gaan zou ik je 'het vermoeide model' aanraden. Het zit naast die grote kerk in het centrum van Antwerpen. Je kunt er heerlijk eten en boven zit je er superromantisch.
hihihi het vermoeide model wat een naam.. ach wel toepasselijk na 1,5 jaar klussen hihihi ik ga eens neuzen!
In december is er in Antwerpen op de Meir (hoofdwinkelstraat) altijd een supergezellige kerstmarkt met een schaatsbaan. Het is in die periode altijd supergezellig in Antwerpen met al die lichtjes en zo. Veel plezier
Gigantische aanrader: De warme wafels (met chocola en slagroom ..) Wij kopen ze altijd bij zo'n heerlijk kraampje op de markt in Antwerpen.. Echt, overheerlijk!
hihihihi nou dan zitten we al weer in de wacht weken lientje hihihi dus hopen op een mooie insteling.. die warme wafel gaat er zeker in! hihihihi lekkerrrr!
Ik wens jullie iig heel veel plezier! Lekker er even tussenuit, dat hebben jullie ook wel verdient! Geniet ervan! En nu maar hopen dat jullie bengeltje niet lang meer op zich laat wachten!
restaurant de peerdestal is ok geweldig goed. bij de groete kerk rechtdoor lopen en dan rechtdoor een klein steegje in. net naast een juwelier zit het restaurant. superlekker eten , meer niet de gedkoopste. gr. cindy