AARRRGG MEIDEN! Ik krijg ineens puisten, echt een vette huid en mee-eters! Bij de jongens heb ik dat nooit gehad.... Iemand ervaringen met puisten en wat voor geslacht had je kindje toen?? Mijn moeder zegt namelijk dat als je in je gezicht veranderd het een meisje is (succes NIET gegarendeerd ) xx
whahaha... klinkt bekend..... hier ook puisten in overvloed.... heb ik normaal nooit last van... Ze zeggen een meisje onttrekt de schoonheid van de moeder...hihihi dusssssssssssssssssssssss en ik verwacht een meisje
Yep, vooral de eerste weken en in het midden ergens van de zwangerschap. Verwacht ze nu eigenlijk weer. Daarbij horende ook (bij mij dan) Scheurende Nagels GRRRRR!!!! Weken zijn ze supersterk en tegelijk met de puisten hoef ik er maar een stootje tegen te krijgen.... En tja....ook mama van 1 meid en 1 meid op komst...dus wie weet
Ik wil geen spelbreker zijn... ...Maar tijdens mijn orige zwangerschap zat ik de 1e 14 weken ook ónder de puisten (en mijn hele puberteit geen puist gehad ) maar het is toch echt een zoon Nu zit ik ook alweer onder, maar ik houd me meer bezig met het voorkomen van al te grote schade aan mijn huid, want van 2 jaar geleden is het nog steeds zichtbaar
Haha hier ook allerlei "schoonheids-klachten" en ook een meid op komst.. Had dit bij mijn zoon ook niet hoor,... Misschien toeval, misschien zit er iets in dat een meid je schoonheid pikt Niet altijd even leuk, maar je heb er een goede reden voor toch
Haha, WEL grappig om te lezen! Zoals ik al zei, heb 2 zoons en qua schoonheid ben ik er destijds niet op veranderd, werd ook alleen op mn buik dikker en de rest van de bakerpraatjes klopte ook wel.... At veel zoet , dronk lieters melk en geen zuur/hartigheid. Nu juist en tegenovergestelde, weinig zoets, en al helemaaaal geen melk! Het maakt natuurlijk helemaal niet uit wat het geslacht is (heb wel een voorkeur hoor) maar vind het wel leuk om eea te vergelijken!!
ik heb het juist heel erg gehad bij fynn! bij deze helemaal niet. ik voelde me echt een grindtegel bah.
Hahaha, het zegt natuurlijk helemaal niks, maar het is wel grappig. Bij mijn vorige zwangerschap, had ik zo'n streep over mijn buik, nu helemaal niet! Dus tja, dat zegt in dit geval ook niks...
Hier is het een meisje en was echt een puberkop in het begin, nu nog hoor als ik ni oppas. Het enige wat ik kan zeggen is "STOMEN!".
bij mijn dochter geen puisten gehad en nu ben ik weer terug in de pubertijd haha. weet nog niet wat we krijgen. maar geloof ook niet meer zo in die symptomen. het spreekt mijn vorige zwangerschap zo tegen.....achja!
Mijn gezicht zit ook onder de puistjes !! We weten nog niet wat het wordt (nog een weekje wachten )!! Heeft iemand ook tips..... of is er echt niks aan te doen?! Ik las al dat stomen kan helpen, dus dat ga ik ook maar eens proberen!
Ik heb opleiding gevolgd schoonheidsspecialiste, dus weet nog wel een beetje wat ik tegen de puistjes kan doen, vroeg me alleen af of het beetje klopt, puistjes vs meisje, en zo te lezen bij het merendeel wel @augbaby: witte kopjes voorzichtig met een naaldje kapot prikken en uitknijpen, zwarte kopjes stomen en dan uitknijpen. Rode kopjes nog NIKS MEE DOEN! Als je die gaat knijpen word het alleen maar erger! Goed reinigen maar ZEKER geen clearasil. Na het reinigen met een milk, nastrijken met lotion. Zo breng je de zuurtegraad weer op orde zodat de bacterien niet meteen hun slag kunnen slaan.... Elke dag 2 maal reinigen en creme smeren... Succes!
Ik krijg ook een meid en zat vooral tot ongeveer week 30 helemaal onder de puistjes, zelfs op mijn borsten en rug. De laatste paar weken is het al wat minder, maar ben ook (juist tegen de puistjes) minder melkproducten gaan gebruiken, o.a. meer soja/rijstmelk ipv gewone melk, dus het kan ook daardoor komen dat ik er wat minder last van heb nu. Fijn om te weten dat ik ze gewoon mag uitknijpen >
puisten, bultjes, vetbulten, onregelmatigheden ja hoor welkom!!! Ik had zon gaaf huidje he en nu, pffff drama
Hier ook een puistenkop, echt niet leuk! Maar hier wil het iig niets zeggen, bij m'n eerste dochter ook flink gehad en bij mijn zoon ook. Duss afwachten dan maar... Mooier wordt je er iig niet van.
Hier ook onder de puisten maar dit had ik bij de zwangerschap van mijn zoon ook.. we weten nog niet wat het nu wordt. Ik smeer er s´avonds Nestosyl op en dan drogen ze uit. De vurigheid en hoeveelheid wordt echt een stuk minder..