Hallo, Mijn dochtertje heeft de laatste tijd rare bloeduitstortingen oid lijkt het gesprongen adertjes(in der nek) ik weet t echt niet. Het lijkt alleen maar erger te worden ben van plan maandag de ha te bellen,maar het is nu zaterdag en wou weten of iemand het misschien weet. Je moet wel goed op de foto kijken want je ziet het niet goed omdat het klein is ,maar de streep in der nek wordt ook erger lijkt t.
Ik weet niet wat het is maar is het een idee om met pen of stift af te tekenen hoe groot het nu is zodat je kunt zien en laten zien aan de arts dat het groeit?
Ik had zoiets op mijn borst door het hoesten, maar in de nek lijkt me dit een vreemde oorzaak. Wat DastyQueen zegt, even aftekenen. En als je het niet vertrouwd en ze krijgt flinke koorts, zou ik niet wachten tot maandag.
Nee idd dat zeker niet zal nu met iedere koorts klacht super alert zijn en contact opnemen met de ha ivm die menigkokken enzo liever een keer te veel als te weinig Ze klaagde deze dagen over nekpijn maar was telkens na t slapen en in de auto nadat ze in slaap was gevallen dus ik ga u i t van verkeerd gelegen maar begin te twijfelen omdat ze nu ook dat heeft Maar ze heeft geen koorts of wat dan ook gelukkig
Zover ik kan zien gewoon haarvaatjes die wat doorschemeren in de huid. Hebben mijn kinderen ook. Heeft ze het niet altijd al gehad en dat het nu ineens opvalt? Ik zie er niets raars in.
De kleine rode vaatjes is volgens mij normaal. Die andere meer opvallende plek lijkt mij geïrriteerd door een label of gordel oid?
Mijn zoontje heeft dit geregeld ook in zijn gezicht. Dit trekt elke keer weer weg. Toevallig kreeg hij het de vorige keer bij de kinderarts en die zag het niet als schuldigs.
Ik zie alleen vaatjes? Lijkt me op couperose. Maar als je het niet vertrouwd inderdaad de huisarts morgen even bellen