hee julia, welkom terug meid! fijn dat je zo genoten hebt, weer helemaal klaar om er voor te gaan! dan lopen wij dus nu ook ongeveer gelijk op, dat is wel gezellig! we gaan ervoor meid!
Krullie.. Kan goed je beeb zijn, geloof dat je het kunt voelen vanaf week 16 ? Juliave.. Nou, helemaal uitgerust en van alles gezien op vakantie ?! Fijn, op naar een nieuwe ronde en hopelijk mega eitje(s) Ik voel mezelf geweldig, ben niet misselijk geweest en nu al steeds minder moe dus dat is fijn... Ben vandaag/morgen 9 weken
Hier ff een update 2e spermatestuitslag gehad: beweeglijkheid is nog steeds goed, aantal normale cellen is van 2% naar 0% gegaan:x en hoeveelheid is van 11 mljn per ml naar 18 mljn gegaan! De gynaecoloog zegt dat het zowieso insiminatie of icsi zal worden, 2 oktober hebben we afspraak... Hij zegt ook dat die abnormale cellen niet uitmaken voor bevruchting?!? Weet iemand daar meer van? Groetjes
Hai Danielle, Wat raar dat het zo scheelt dan he, maar goed als de gyn zegt dat het niet uitmaakt dan is het er eigenlijk alleen maar op vooruit gegaan toch? Ik hoop dat de inseminatie gaat lukken bij je! Succes!
Hier al een week ongeveer strontmisselijk, ik krijg geen hap door mijn keel, en steenkoud! Ik hoop dat ik niet ziek ga worden!! Julia, welkom terug meis! hoe is het met je? Succes met de volgende ronde, nieuwe ronde nieuwe kansen inderdaad!! Ik kan vlg wk donderdag testen, dus spannend weer. Als het deze keer weer niet raak is dan krijg ik een hsg-onderzoek. DUs ik hoop dat die niet nodig is!
Danielle.. Ik dacht dat ze met IUI juist de abnormale en 'langzame' zaadcellen verwijderen zodat alleen de beste/snelste overbleven?
Trouwens... Mijn vriend moet van 5 november tot 31 december naar Irak voor zijn werk.. We hebben daarom 17 oktober nog een vakantie van 8 dagen ingepland naar Lanzarote... ZIN IN !
Idd sorry ik was niet helemaal duidelijk, voor de icsi maakt het niet uit als er geen normale aanwezig zijn omdat ze niet op eigen krachten de eicel binnen moeten ( zegt de gynaecoloog) Voor iui uiteraard wel want dan moeten ze eigenlijk nog alles zelf doen behalve tot daar zwemmen Groetjes
Zo laatste clomid zit er weer in! Nu lekker gaan broeden op een mooi ei @ Miranda! Thanks! We gaan er allemaal een super ronde van maken! Vol mooie eitjes en nieuwe beebs!! @ Guusje, spannend deze ronde! Ik duim voor je!! Wat houdt zo'n hsg onderzoek eventueel in? Wat onderzoeken ze dan en waarom? Hopelijk heb je het idd niet nodig!! @ ukkie Ooh wat super dat je je zo goed voelt! 9 weken alweer!! Schiet lekker op!!!
Julia: lekker broeden idd! Hopelijk een mooi ei(eren)! Zo'n hsg onderzoek houdt in: ze maken een foto van je eileiders, dan kunnen ze zien of er evt een blokkade in de weg kan zitten. Dan spuiten ze de eileiders door. Kleine kans dat dit zo is, omdat ik natuurlijk al zwanger ben geweest, en ik heb daarna geen infecties gehad. Maar goed, als we get. Onderzoek laten doen kunnen we het in ieder geval uitsluiten! Vanmiddag word ik terug gebeld door t ziekenhuis, voor de uitslag van het uitstrijkje. Weet iemand ook of ze baarmoederhalskanker onderzoeken hierbij? Ik word bijna 30 dus anders moet ik dit jaar weer een uitstrijkje doen.. Inmiddels gevloerd door de griep.. Misselijk, moe, hoofdpijn, verkouden, pijnlijke keel/hoesten, duizelig. Erg fijn dus maar niet heus!
@ Juliave: Succes met broeden . @ Ukkie: Poeh, dan gaat je vriend bijna 2 maanden weg, lang hoor. Lekker dat jullie eerst nog even samen op vakantie gaan. @ Guusje: Ik ken het uitstrijkje alleen van baarmoederhalskanker onderzoek, dus denk dat daar ook wel op getest wordt, maar zeker weet ik het niet.
net gebeld door het ziekenhuis, uitslag van het uitstrijkje was goed! Gelukkig maar..! alleen niet getest op Baarmoederhalskanker..dus moet helaas nog een keer uitstrijkje laten doen..maar goed, in ieder geal goed nieuws! Ik heb de hele tijd zo; n week gevoel in mijn buik, licht misselijk ook..kon het niet laten om te testen..erg he, haha, maar eh, ik zie toch een licht streepje, zien jullie het ook? Ik durf het bijna niet te hopen...
ow maar guusje, nu zit ik even te googlen... en wordt vaak aangeraden om na 14 dagen of meer pas te testen... en ik lees veel op internet dat pregnyl wel tot 10 dagen na de injectie zichtbaar blijft op testen... en als jij vorige week dinsdag pregnyl hebt gezet, dan zit je vandaag op 10 dagen na de prik... ik hoop natuurlijk niet dat het zo is voor je maar houd je er rekening mee dat dit lichte streepje pregnyl kan zijn meid?
hi miran, oh..ik dacht dat pregnyl 5000 na ca 8 dagen uit je lichaam was? Nou ja, afwachten maar! Ziek en bloednerveus nu..had ik het nog maar niet gedaan! pfff