@ ikkuh: sterkte meid! @ noamy: wat ontzettend vervelend dat je steeds nog zo'n pijn hebt. @ lupita: het schiet al op zeg. Nog eventjes geduld en jullie kindje is er. Kennen jullie het gevoel dat je soms iets moet doen, maar je gevoel je tegenhoudt om dat te gaan doen? Gisteren moest ik eigenlijk verven, maar er ging steeds door mijn hoofd heen: wat nou als je zwanger bent?. Dus ik een test wagen (NOD vrijdag as.), maar vergat de tijd en keek dus na de testtijd . Er stond een vaag tweede streepje. Maar niet geverfd ondanks dat ik weet dat de test niet betrouwbaar is na de testtijd. Vanmorgen voor de zekerheid nogmaals getest (en met ochtendurine) en jaaaaa er was nu een duidelijkere tweede streep aanwezig, ruim binnen de tijd. Ik ben weer zwanger!
Jaaaaaaaa Sheltie, wat goeoeoeoeoed!!! Van harte meid! Ik hoop dat je er enorm van gaat genieten en dat dit maar een plakker mag zijn!! Joepie!!!
Sheltie: Wauw!!! Fantastisch meid!!! gefeliciteerd!! Luca: Nick heeft ook van die schilvers in zijn haren, heb hier eigenlijk nooit wat achter gezocht.. dacht dat het gewoon bij zijn droge huid hoort... Noamy: Als jij voor jezelf liever de nutrilon hebt, moet je dat gewoon doen hoor Wat betreft je gevoelens, praat erover!!! Met je vriend, je ouders, ons of eventueel met een psycholoog... het is niet niks wat je hebt meegemaakt hoor! onderschat dat niet! Aljaa: Spannend meid! Hopenlijk gaat er nu echt iets gebeuren!
Sheltie wat een super nieuws! Gefeliciteerd!!! Je mag trouwens gewoon verven als het verf op waterbasis is
Sheltie joehoe!!!!! HEEL ERG GEFELICITEERD MEID!!!!! En nu blijven plakken. echt super voor jullie, geniet ervan. Op de rest reageer ik nog wel, maar ben erg druk. Komt goed
jeejjj sheltie gefeliciteerd meis!!!! wat heerlijk!!!! whoehoeeeeeeeee \geniet ervan!!! het is je zoooo gegunt!
dank je wel meiden! We zijn er ook enorm blij mee . Het is nog wat onwennig. We hopen dat het deze keer goed gaat.
hoi meiden ben ik weer eventjes... heb even alles doorgelezen alleen niet onthouden wat ik wel onthouden heb is dat sheltie zwanger is weer GEFELICITEERD!!!!! het is je gegund meid!! bedankt allemaal... is even erg heftig allemaal het idee dat ik me oma nooit meer zal zien en dus niet op de bruiloft is (ze zou getuige), ze was er zo trots op en heeft het voor dat ze overleed ook over de bruiloft gehad dat ze er niet bij kon zijn en dat ze dat jammer vind enzo... nah in ieder geval even echt k*t ik had echt een goede band met me oma ik was de enige kleinkind (en me beste vriendin)die der altijd mee nam en leuke uitstapjes ging maken. en dan ook nog op zo`n k*tdatum precies een jaar nadat me moeder der hersenbloeding gehad heb... gelukkig is dat dan wel goed afgelopen vrijdag hebben we de crematie en ik heb een gedicht geschreven dus die wil ik proberen voor te lezen dus ik hoop dat het gaat lukken anders doet me vriendin het.
Sheltie Wat een geweldig nieuws!! Gefeliciteerd!! Ikkuh sterkte Noamy wat vervelend dat je steeds nog pijn hebt!! Over je gevoelend, praat erover. Is zo belangrijk. Anders ga je er aan onderdoor. Wij gebruiken wel Kv voeding. bevalt ons goed en Lize doet het er ook goed op. We hebben wel speciale voeding voor moeizame ontlasting. Volgens mij scheelt het allemaal niet zo veel, doe wat goed voelt. Lupita Wat vliegt de tijd.. nog maar even! En ik zal zo nog wat foto's spammen
@ikkuh, oh meid dat maakt t allemaal een stuk moeilijker voor je, daarom nogmaals veel sterkte en een *knuffel* @asun, gut wat een dropje is t toch!!! @sheltie, gelijk heb je wij zitten (nog) in een huurhuisje, hartstikke leuk lief en schattig maar de badkamer en keuken zijn echt ouderwets, manlief wil er geen geld in steken en volkshuisvesting ook niet, ik zou het liefst alles er uit slopen...nou was laatst een laadje uit elkaar gevallen en gister kwam een vakman ff langs en jawel, we krijgen een nieuwe keuken!!! Och wat ben ik blij!! Het wordt natuurlijk geen designkeuken, maar wel nieuw en dat scheelt zoveel! Ik voel me echt een klein kind met een hele grote lolly, hihi.
Ikkuh heel veel sterkte morgen bij de crematie van je oma. Ik hoop voor je dat het je lukt het gedicht voor te lezen, dat zou wel heel mooi zijn. Ajlaa joepie een nieuwe keuken, fijn joh. Kan me voorstellen dat je blij bent. Jij woont toch ook in Arnhem? Asun wat een mooie meid en geweldige foto's. Luca joepie naar Nederland, lekker joh even de boel de boel laten. De rest komt later weer, nog steeds heel druk op het werk. Morgenvroeg kan ik mijn mannetje weer ophalen van Schiphol, zo blij want ik heb hem echt gemist.
@ ikkuh: hoe is het gegaan vrijdag? Is het je gelukt je gedicht voor te lezen? Gisteravond had ik buikpijn, maar een kruikje hielp gelukkig. Verder gelukkig niet veel last.
@igor, jep elderveld! Fijn dat vriendlief weer thuis is! Hij moet vaak weg he?! Lijkt me wel minder, maar jij zal er wel aan gewend zijn! Sheltie, heb je al afspraak bij de vk? je mag zeker eerder langs voor een echo? dacht dat ik dat ergens had gelezen... omdat je al eens een miskraam hebt gehad.. hoe dan ook, dit is een blijvertje!!!!!!! Morgen naar het ziekenhuis, spannend!!!! Afspraak pas om 15.30 dus dat is wel irri, hele dag afwachten, maar ach.. scherven zouden geluk brengen? ik had via een duitse website nieuwe theeglazen van rosendahl besteld (ben weg van deense designers!) en daarbij had ik een mooie bonbonniere van holmegaard....had de theeglazen afgewassen wil ik aan de bonbonniere beginnen tik ik die heel klein beetje aan was die stuk... mailtje gestuurd met uitleg...krijg ik gewoon mn geld terug! Ongelooflijk lief! Hopelijk brengen deze scherven mij dan ook heeeeeeeeeel veeeeeeeeeeeeel geluk!!! Mijn zusje (weet dat we al zo lang bezig zijn, maar niet dat we in behandeling zijn) vertelde me gisteren ook al dat ze 2 keer al had gedroomd dat ik was bevallen van het allerliefste, mooiste, schattigste jongetje... hihi hopelijk zijn dromen geen bedrog
hoi dames, goed weekend gehad? Sheltie gelukkig hielp het kruikje Wanneer heb je een echo? Ajlaa succes morgen in het ziekenhuis! Ik ga morgenmiddag met een kennis naar het uitzendbureau om me in te schrijven. Ik ben benieuwd want stel dat ik word 'aangenomen' dan kan ik misschien niet zo lang in nl blijven. En verder ga ik deze week nog langs een kledingwinkel voor de derde keer om te kijken of ik daar kan werken, ze waren daar wel op zoek maar de bazin had geen tijd voor me vorige week. En zondag eindelijk op vakantie!
Ajlaa en Ikkuh, veel succes vandaag in het ziekenhuis! Hoop dat jullie goed nieuws krijgen en er snel actie kan worden ondernomen!! Wij zijn nu 2 weken vrij. Ga zo beginnen met puinruimen in de babykamer