Ik in een bakje dat is t B este heb je er wat meer controle over. ik zou idd nog een testje wagen. heb je ze in huis ?
Ik ook met een bakje, want pies er steeds naast anders. En als je kv 2v5 gebruikt, moet je wel opvangen, want daar hoeven maar vier druppels urine op. Hier net wakker en voel me niet zo lekker... zou de misselijkheid dan toch doorzetten?
Michiee het gaat er voor jou langzaam op aan hè? Kun je je vingers in bedwang houden om niet te vroeg te testen haha spannend!!!! Ik duim!
Ohjeee weet je wat helpt ? Voor dat je uit bed gaat een cracker of iets eten en dan ff blijven liggen en dan eruit gaan. en steeds eten voordat je erge honger krijgt
Ben inmiddels uit bed, en misselijkheid blijkt mee te vallen. Net heerlijk ontbeten, en dat zit er allemaal nog in! 't Is meer een soort 'flauw' gevoel in mijn maag... En eten blijkt te helpen Dank voor je advies
Michiee oee ik wacht tot m'n nod Saar ik had dat toen ook. Echt zo'n weeïg gevoel. En moest toen heel snel iets eten
Ja ik heb nog een "normale" kruitvat test in huis. Dus ik denk dat ik tot morgen wacht, dan koop ik ff zo'n bakje en die 2 voor 5euro testen.
Ja zit ook te denken om nog ff langer te wachten maar pfff is zoo moeilijk hahaha @mell spannend ik zal morgen voor je duimen is dit je eerste cyclus weer ? Of ben je altijd regelmatig met je cyclus ?
Idd Mel, gewoon nog een keer testen. Al een aantal keer ergens gelezen dat meiden pas een week na nod posi testen. Geen bloed is goed, toch? x
Ik loop achter en eigenlijk ook geen tijd om bij te lezen. Al posi testen in deze groep? Het is wel super spannend! Ik wacht nu op mijn ei en daarna nog een hele tijd op het wachtbankje. Wat kan een maand lang duren...