Haaij, Sinds mijn ei heb ik allerlei klachten gehad, 2 weken na ei 2 dagen enorme krampen, misselijk en erg moe.. Nu heb ik ongeveer 5 dagen erg gevoelige borsten en zijn zwaar en vol ook heb ik vanaf de ei elke keer op een andere plek een klein inimini puistje op mijn bosten, buik, rug of bovenbenen normaal heb ik dit nooit gehad.. gister zou ik ongi moeten geworden zijn maar nog niks te bekennen.. heel af en toe een klein beetje gevoel dat het komt opzetten maar echt heel ligt.. normaal heb ik altijd heel veel pijn als ik ongi moet worden.. Dinsdag heb ik een binnenwaartse echo gehad omdat de dokter wilde weten of er niks mis was.. een zwangerschap is nog te vroeg om te zien maar ik vroeg aan de gyn of ze dan misschien kon zien dat mijn menstruatie er aanzat te komen.. ze zij toen dat ik een verdikte baarmoederslijmvlies had en dat mijn menstruatie er dan over 2 weken aan zou moeten komen klopt dit vroeg ze .. dus ik zij nee ik zou morgen mijn menstruatie moeten krijgen .. toen zij ze o okee ja ik kan me ook wel eens vergissen.. Maar verder heeft ze niks gezegd .. heeft iemand hier ervaring mee? en zou het dan kunnen dat het dan toch raak is of juist niet? ik heb nu namelijk helemaal geen klachten alleen pijnlijke borsten en af en toe een gevoel in onderbuik wat ik niet kan koppelen aan menstruatie pijn en af en toe een puistje .. pff spannend allemaal .. haha
Weet je wanneer je eisprong is geweest? Ovulatietesten gebruikt of via tempen? Net van de anticonceptie af? Na eisprong heb ik ook allerlei symptomen maar zolang je geen positieve test hebt komen die niet van een zwangerschap.. Na je eisprong maak je progesteron aan en dat kan symptomen geven. Hcg is t zwangerschaps hormoon waardoor je dus positief test en echte symptomen krijgt.
Mijn ei is 7 juni geweest.. ik heb geen testen gebruikt en ook niet getempt ik voel mijn ei eigenlijk altijd wel en kwam savonds opzetten en deze keer had ik de ochtend na ei ook paar druppels bloedverlies.. ik ben al 3 jaar zonder anticonceptie.. dankjewel voor je reactie in ieder geval!
Eisprong voelen is niet heel betrouwbaar.. 14-16 dagen na eisprong wordt je of ongesteld of je zou een positieve test moeten hebben.. Een enkeling test iets later positief.. Op een echo kun jr nog niks zien als slijmvlies idd. Ziu nu om de dag testen en anders je menstruatie afwachten. Volgende ronden misschien ovu testen gebruiken dan weet je zekerder wanneer je eidsprong is. Het ksn zomaar ineens zijn dat je eisprong wat later is en deze symptomen horen bij t groeien vd follikel.
Inderdaad best een testje wagen! Maar verdikt baarmoederslijmvlies klinkt alvast goed, ik duim mee voor een positieve test!
Ik denk dat je benieuwd bent of verdikt baarmoederslijm een teken van zwangerschap zou kunnen zijn of njet? Weet ik zelf geen antwoord op sorry! Maar misschien iemand anders wel?
Ik voel ook elke cyclus mijn eisprong. Deze keer begreep ik het niet, want ik had dezelfde pijn alleen deze keer voelde ik m eerder dan de positieve ovulatietest. Ik hoorde dat ik nu dan waarschijnlijk een groeispurt heb gevoeld. En paar dagen daarna is dan waarschijnlijk het eitje gesprongen. Het zou dus kunnen dat je eisprong een paar dagen later is en je dus iets later kunt testen. De misselijkheid kan verklaart worden door de bevruchting van het eitje (dit is ongeveer 24u na eisprong). Dit heb ik ik ieder geval gehoord, ik geloof ik er wel in. Bij mijn zoontje had ik dit ook 1 dag na eisprong. Ik duim voor je!
Verdikt baarmoederslijmvlies hoeft niet direct zwanger te betekenen.. Ik had ook altijd heel snel verdikt baarmoederslijmvlies (terwijl ik nog helemaal geen eisprong had gehad, gyn in opleiding heeft me een keer gezegd je baarmoederslijmvlies is te dik je gaat geen eisprong meer krijgen.. Ik was het er niet mee eens, gonal f opgehoogd mooie eisprong en zwanger).. Wel een goed teken dat de baarmoeder goed meewerkt!! Hopelijk heb je snel een positieve test!
Dankjewel allemaal voor de reacties! Vandaag 2 dagen over tijd maar negatieve test helaas! heb nog geen menstruatie pijn alleen een raar gevoel in mijn rechter lies, misselijk en een beetje bibberig .. misschien gewoon van de spanning haha .. ik wacht nog even af! X