@miffy, nou ik had zaterdag dat t door mn shirt heen lekte dus gelijk van die dingen erin gedaan. gisteren viel t weer mee, maar toen ik vanochtend wakker werd was het weer feest, mn shirtje had weer twee natte plekken. apart iets hoor, zwanger zijn
Gelukkig geen laat van,gehad, van de week een heel klein beetje, maar te verwaarlozen. Vanmorgen weer bij Verloskundige geweest, bloeddruk blijft goed. Planning was om te strippen, maar dat is jammer genoeg niet gelukt. Woensdag een nieuwe,poging. Mag nu echt wel komen, slaap nog maar drie tot vier uur per nacht.
xxcrien vervelend he die lekkende borsten! bij jayvin had ik het ook al vroeg en nu heb ik er weer last van maar niet zo erg als bij jou! kan je straks lekker borstvoeding geven (als je dat van plan was) wilko ik hoop dat je wondertje snel komt! succes alvast!
wilko, als het slaaptekort je gaat opbreken kun je vragen of je ingeleid mag/kunt worden. Je moet wel fit zijn voor de bevalling. Na die tijd heb je ook maar korte nachtjes. Ik hoop voor je dat het gauw gaat gebeuren.
Daar ben ik ook wel wat bang voor. Heb vandaag sinds ik terug ben van Verloskundige tot bijna drie uur op de bank gelegen. Kijken woensdag nog aan, dan weer een poging om te strippen. Maar inleiden met infuus schijnt ook heftiger te zijn wat ik heb gehoord, zie daar dus ook wel tegen op.
@Wilko, succes meid! Maar wat Ambon zegt, er komt straks ook een drukke periode aan. Denk er goed over na! @Liefde, jaa ik wil heel graag borstvoeding geven! Mijn moeder had het ook heel erg, dus het zit in de genen denk ik dan maar @Miffy, het maakt hier niet uit wat ik aan heb En ik vind het niet erg, hopelijk is het geen valse hoop en kan ik straks gewoon borstvoeding geven.
@wilko, fijn dat je bloeddruk wel goed blijft jammer dat het strippen niet wou hopelijk mag je snel bevallen, dat weinig slapen is ook niks, zeker niet omdat dat laatste stuk al vermoeiend genoeg is Sterkte voor het laatste stukje nog!!
@xxcrien bij mij loopt de borstvoeding (op 1borst na door litekenweefsel) gewoon goed dus zou leuk zijn als het voor jou ook een goed voorteken is
wilko, dit kan komen omdat het infuus ongeveer om de 20 minuten wordt verhoogd. Het begint rustig om de weeen op te wekken en uiteindelijk is er geen houden meer aan. Dit had ik tenminste. Een ander heeft misschien een paar dagen last van voorweeen en kan zich op die manier voorbereiden op de bevalling. Maar ik was wel in 5 uurtjes klaar!! Kijk maar hoe het woensdag gaat. Was je baarmoedermond al week aan het worden of dat ook nog niet?
@ambon, daar heb je ook gelijk aan. we kijken woensdag aan en anders wilden ze vrijdag nog een poging doen. Was al wel week aan het worden. Maar baarmoeder moest nog zakken zei ze. Baal nu alleen dat ik ook aardige laat van mijn keel begin te krijgen, dus wordt volgens mij ook nog verkouden. Ach als ik dan die.mooie foto's van jullie zie weet je in ieder geval waarvoor je het doet.
Miffy, leuk!! Ik zal er ook nog 1 plaatsen. Jada heeft haar handjes ontdekt en sabbelt daar dan steeds op. Ze wil de hele hand in haar mond stoppen maar dat gaat natuurlijk niet. Ik stopte dan haar duim erin en nu doet ze dat zelf. Als ze nu wakker wordt en ik ga naar haar toe dan lacht ze met een big smile!!! En tijdens het verschonen gaat ze steeds meer brabbelen. Het is zo leuk ook al is het midden in de nacht. Je wordt er gewoon vrolijk van. Bekijk bijlage 254021
@wilko, hopelijk heb je morgen meer duidelijkheid en duurt het niet lang meer! @miffy, ooooh dat kopke! en dan dat lachje zo van Haha kijk mij eens liggen! wat een plaatje is ninthe ook! @ambon, jada heeft van die prachtige ogen waarin je de hele dag wel kun kijken. jullie hebben mooie kindje gemaakt dames!
Ohhh wat zie ik weer van die lieve, schattige babyfoto's voorbij komen *zwijmel* Ik weet dat ik al heel lang niets geplaatst heb, maar lees wel steeds mee hoor hihi... Las dat Mayke zwanger is, daar had ik volgens mij al wel op gereageerd... Anders nogmaals gefeliciteerd! Ik wens je een fijne zwangerschap toe! Wilko alweer een paar dagen overtijd. Hopen dat het strippen morgen zijn werk gaat doen zodat je ook snel je kleintje in je armen kan sluiten. Hier hebben wij gisteren de termijnecho gehad en de nekplooimeting. Alles zag er goed uit en geen verhoogd risico op kindjes met het syndroom van Down. Nu kon ik geen bloedtest doen i.v.m. een tweeling dus helemaal representatief is 'ie niet. Het is sowieso een indicatie waarbij het allemaal niet vast ligt. Maargoed wel fijn om te horen Het was alweer ruim 2,5 week geleden dat wij onze laatste echo hadden en wat zijn ze in die 2,5 week gegroeid! Ze waren allebei bijna 6cm en waren volop aan het bewegen, zo mooi om te zien! De volgende controle is jammergenoeg pas over 4 weken. Mocht ik in de tussentijd ongerust zijn o.i.d. kan ik altijd bellen voor een echo. Oh en ben trouwens 3 dagen vooruit gezet. Was gisteren 12w4d i.p.v. 12w1d, ook weer een meevaller! Hieronder een echofoto van gisteren.
xxcriien, nu nog wachten op die van jou!! naatje, wat gaat dat alweer snel. Je bent alweer 12 weken!! Jada is as donderdag 12 weken oud. Dan ben je zo rond die tijd zwanger geraakt!! Grappig hihi. Wel jammer dat je nu 4 weken moet wachten hè? Ik vond dat ook zo lang duren in het begin. Op het laatst krijg je vaker controle, dat is wel leuk. Wat is eigenlijk de reden dat je geen bloedtest kan/mag doen? Iedereen lekker van het mooie weer aan het genieten? Wij moeten vanmiddag naar de manueel therapeut voor controle. Eens kijken hoe het is met de nek en de bekken van Jada. Volgens mij moet het aardig goed zijn want ze heeft geen voorkeurshouding meer.
@ambon, wat is jada toch een leuk meisje om te zien!! @naatje, ooooh wat leuk die echo, en fijn dat alles goed gaat!!
Bij een tweeling heb ik het bloed van beide kindjes in mijn lichaam en daardoor kunnen ze niet goed onderscheiden wat van wie is. Maar nu hoorde ik gisteren van de gynaecoloog dat de regels m.b.t. de bloedtest bij tweelingen sinds 15 juni is veranderd. Men heeft nu wel een manier gevonden om het bloed van tweelingen te controleren. De gynaecoloog zei ook dat het in principe bij mij niet nodig was omdat de meting ook goed was. Natuurlijk zegt dat niets, maar we laten het hier gewoon bij. Wij verwelkomen beide kindjes met open armen! En dat we 4 weken moeten wachten, is inderdaad wel minder! De afgelopen echo's steeds iedere 2 weken gehad. Er was nu geen reden om nu nog steeds om de 2 weken een echo te hebben. Ze zag verder geen gevaar in mijn zwangerschap. Nu zou ik eventueel begin juli nog bij mijn schoonzus een echo kunnen laten maken alleen bestaat dan de kans dat zij ziet wat de geslachten zijn. Ik ben dan nl. bijna 15 weken en mijn schoonzus zag bij haar zelf rond de 14 weken al wat het geslacht was van haar kindje. En wij willen het geheim houden Ach, we kunnen altijd nog terecht bij het ziekenhuis
@naatje, wat een mooie echos! en wat fijn dat ze het goed doen! @ambon, volgens mij ben ik ook de eerste die nu gaat werpen ja sher en beertje eerder maar die kletsen niet zo vaak meer mee. wel jammer. we zijn echt een klein groepje geworden. @all, vandaag heerlijk naar Amsterdam geweest. lekker beetje struinen en over de Albert Cuyp gelopen. heerlijk dagje gehad! nu wel erg moe dus ga koese! fijne avond!