@lindedd, het is indd veel en ik kwam er gister achter dat ik dat dus niet drink nu vul ik maar telkens flesjes om mij echt te dwingen dat ik 3 liter binnenkrijg op een dag hopen dat het dan wel lukt.
Dames, Steeds meer het gevoel "ik ben zwanger", denk dat dit komt omdat ik echt vanalles voel... hoofdpijn, misselijk(niet overgeven), maagzuur, onwijs zere tepels en enorme vreetkicken, dan wordt je toch wel even gewezen op dat je zwanger bent en dat had ik totaal niet vorige zwangerschap. We hopen dat dit een goed teken is en dat we maandag over 2 week een mooi hartje zien! LindeDD, veel sterkte! En ik duim dat de tumor niet meer groeit! Naadje, 3 liter is inderdaad veel zeg...hopelijk lukt het je meid! Zet hem op! Liefs
@ Jolanda: Klinkt goed!! Ik duim ook voor jou . @ Naadje: Ik loop ook al een paar weken met een flesje water rond. Ik had elke keer zo'n last van hoofdpijn en dat water drinken lijkt wel te helpen. Gisteren voor de laatste keer de blauwe flessen ingeleverd voor moeders voor moeders. Toch wel fijn om nu gewoon naar de wc te kunnen zonder daar over na te denken.
@ naadje, poeh zeg dat is idd heel veel 3 liter water. Succes!! @ Jolanda, fijn dat je steeds meer zwanger voelt! Geniet er lekker van meis, het is je zo gegund! En idd, 14 augustus hopen op een kloppend hartje. @ linde, wat fijn dat de tumor minder is gegroeid bij je moeder. We duimen dat het zo blijft gaan. Veel sterkte iig. Nou meiden, t was me een weekje. 2 dompers gehad. Levi krijgt fysio voor zijn voorkeurshouding en nu hadden we dinsdag weer een meting dat we allebei dachten da het beter was geworden. Helaas heeft de meting iets anders uitgewezen en is het verslechterd. Eerst zat hij op 107,2% en nu is het 111,6%... Een zware domper want het helmpje komt steeds meer in zicht kan er wel om janken... En gister heeft Levi zijn 3de prikjes gehad en deze keer reageerde hij er weer zo heftig op. We hebben gisteravond zelfs bij de huisartsenpost gezeten met hem omdat hij niet meer plaste sinds hij van de cb af kwam... Gelukkig is het niet erg, een kindje moet binnen 24 uur plassen. Maat mij god, wat heeft hij ons laten schrikken zeg. Sorry voor mijn geklaag. Verder was wel alles goed met Levi. Hij is flink gegroeid en we mogen nu met fruit gaan beginnen en over een paar weken met groente. Das wel super leuk allemaal. Meiden, geniet nog lekker van het warme weer.
Ik heb woensdag het eerste pakje gekocht voor de baby. En omdat wij niet weten wat het gaat worden hebben we maar een meisjesversie en een jongensversie gedaan! Ik vond de unisex pakjes ietswat saai en wilde graag wat kleur! Benieuwd wat jullie ervan vinden!
Lieverd: wat leuk beide setjes! Willen jullie bij de volgende echo weten wat het wordt om zo alles in de kleur te halen? Mocht alles goed gaan bij ons willen wij het wel graag weten haha!
@lindedd: fijn zeg dat de tumor niet veel is gegroeid. Ik hoop dat dat zo blijft en dat jullie samen met je moeder kunnen blijven genieten van je zwangerschap. @sanne: ik duim voor jullie dat het helmpje niet nodig zal zijn. Lijkt me zo sneu voor hem. En wat vervelend dat levi zo heftig reageerd op de prikjes zeg. Lenthe krijgt volgende week ook haar derde prikjes ze is er alleen heel moe van iedere keer. Ik hoop trouwens dat ze ook mag beginnen met fruithapjes lijkt me zo leuk allemaal. Maken jullie ze zelf of uit een potje. Ik wil strakjes alles zelf gaan maken voor haar. @lieverd: wat een schattige pakjes zeg!! Kan me voorstellen dat je de uni pakjes niet zo mooi vind ze zijn vaak vrij eenvoudig. Het is toch leuker zo met een echt meiden/jongetjespakje. @jolanda: lekker genieten hoor. Ben benieuwd naar de eerste echo. @naadje: 3liter water phoe ik moet spontaan naar het toilet. Hopelijk werkt het. Nou heb heerlijk kunnen genieten van 2 daagjes zon en ben nu aan het werk.Nou ja werk... Wie laat er nu met dit weer zijn ogen testen. Het is dus niet druk.
Anouk: Nog eventjes wachten tot de echo haha die is pas 13e! Dames wat is het warm hè!? Ik zit de hele dag onder de waaier en begin geloof ik pas savonds echt te leven.. Fijne avond allemaal
@ jolanda, ja poeh hè wat is het warm... @ Anouk, wij maken ook alles zelf. Vandaag heeft Levi voor de eerste keer banaan gehad en het ging vrij goed op het begin snapte hij net dat hij door kon slikken haha maar kort daarna ging het goed al trok hij wel een heel vies gezicht haha.
Net een baby dagboek voor lenthe gehaald. Had ik vroeger ook en heeft mijn moeder braaf ingevuld. Leuke herrinnering voor lenthe later om alles over haar babytijd terug te lezen.
Dat is idd heel leuk Anouk. Ik heb baby's eerste jaar van Pauline oud. Ik had daarvan ook het 9maandenboek en de opa's en oma's hebben mijn kleinkind. En ook had ik nog het kraambezoekboek. Blijven idd leuke herinneringen en ik vind het ook leuk om bij te houden allemaal. Welk boek heb jij gekocht Anouk?
Ik heb mijn babydagboek van amy nebens. Kun je invullen tot ze 5 jaar is. Ik heb nog met het boek van pauline in mijn handen gestaan. Is ook een erg leuk boek.
Het is stilletjes hier... Letterlijk Lenthe ligt boven heerlijk te slapen (heeft vandaag een slaapdagje en mama een relax dagje hihi) Maar hier is het ook stil zeg.. Het is vakantie zeker...
@anouk, het is idd stilletjes zeg...moeten wij maar beginnen meis de rest volgt wel en denk ook ivm vakantie.. Hier schiet het niet op... 5w en 5d ben zo op van de zenuwen of alles dit x goed zal zijn... De 8e ben ik jarig en als ik maar eenmaal jarig ben geweest gaat het snel ben nog nooit zo blijgeweest om jarig te zijn Hihihi! Verder niets de melden hier..sorry meiden haha Liefs
Het is hier inderdaad rustig. Jolanda, ik snap heel goed dat de dagen nu langzaam gaan en dat het erg lang duurt. Hoop dat het mooi weer word, misschien lijd dat je af? Voel jeje wel goed? Anouk heerlijk zo'n dagje tussendoor. Echt van genieten want ze kunnen steeds meer aandacht van je op eisen. Hier gaat het een klein stukje beter met men teen nadat ze er vrijdag weer een snee in hebben gezet. Hoop maar dat het nu wel geholpen heeft. Vandaag lekker een dagje naar Sprookjeswonderland geweest in Enkhuizen. Wel grappig dit had ik dus bij de eerste nooit gedaan een hele dag weg en met Noa wel. Merk toch wel dat je makkelijker word en heb zelf gewoon daar gevoed (had ik echt nooit van mezelf verwacht)
Nee zwabbertje aub geen warmte voor mij haha, ik heb liever kou en huiselijke gezelligheid ipv warmte en dat vieze gezweet! Tegen kou kun je je altijd wel kleden maar die warmte, verschikkelijk wat vies haha, iedereen verklaard me nu dus voor gek! .. De vorige zwangerschap kwam ik er ook pas wat later achter dat ik zwanger was en niet met 4 week en paar dagen haha, zo vroeg dus duurt allemaal net even wat langer! Verder gaat het wel goed, mag niet klagen hoor, ik eet veel, enorm veel. continu dat honger gevoel en dan probeer je het te stillen met bijv. 2 rijstwafels omdat je toch bij het avondeten goed je groente wil eten maar nee hoor dat helpt niet! Wat leuk dat je een dagje weg bent geweest en fijn dat je het nu wat makkelijker doet je voelt jezelf dan ook niet zo gekweld lijkt me.. Hopelijk gaat het met je teen ook heel gauw beter nu, dat mag ook wel! Liefsss
@zwabbertje: Ik hoop dat het eindelijk beter gaat met je teen, dit is niet prettig zo. Je hebt met Noa nu ook meer ervaring dan toen met Lucas. En wat betreft het voeden even over die drempel heen denk ik. Ik had ook nooit voor mogelijk gehouden dat ik in het openbaar zou voeden maar heb het uiteindelijk wel gedaan. Het geeft je wat meer vrijheid he!! @jolanda: Ik heb toch ook liever de warmte hoor! Maar de winter heeft straks ook wel weer wat.