@Moon: Heerlijk genieten meis... ookal is het vandaag wat minder mooi weer... wel goed weer om heerlijk uit te waaien aan t strand bijvoorbeeld Ik hoop zo dat je zwanger bent, het is er ondertussen wel tijd voor @Lief: Dikke knuffel voor je meis... ik snap je gevoel helemaal meis... Ik hoop gewoon dat t snel weer raak mag zijn voor je... zou nu toch ook gewoon weer moeten lijkt me Je lichaam weet hoe het moet... nu moet het het nog goed doen zodat je een mooie plakbaby krijgt Ik duim voor je meis! @All: Ik baal zelf vandaag ook een beetje... heb weinig vertrouwen in deze ronde aangezien er niets aan mn LF gedaan wordt. Misschien maandag maar eens bellen voor een telefonische afspraak met mn gyn ofzo, of een face-to-face afspraak als dat op korte termijn kan Verder ben ik vandaag lekker aan t werk, heb avonddienst.. Best wel gezellig clubje patienten en collega's. Morgen nog een dienstje met ook een berijkbaarheids dienst en dan heb ik mijn 4 dagen dat ik 24 uur per dag beschikbaar ben er weer op zitten, dan nog 1 dagje werken en dan heerlijk woensdag vrij... zit te bedenken wat ik dan eens zal gaan doen Owja, mn mannetje heeft een nieuwe job! Helemaal blij voor hem, maar nu begint het bij mij ook weer te kriebelen om te solliciteren hahaha Fijne vrije dag nog meiden
Fijn van zijn nieuwe baan Flippo!! Echt jammer ja dat jouw ziekenhuis zo tegen utro is... En hoe is het Moon? Ook 12 dagen na eisprong vandaag ongeveer toch?
Flippo wat leuk! Wat gaat je ventje nu doen? Klote dat je niet geholpen wordt in t zknh! Ik zou er toch nog eens om vragen! Kijk naar lief... Die bollen doen wel degelijk wat! Succes meis! Dikke knuff lief nee toch! Dikke knuff! Wat balen weer zeg!!! En hier wee t eerste druppeltje rosé gespot vanav.... Maar een druppeltje met afvegen maar goed rosé is rosé! De droom was ook te mooi om waar te zijn hè. Ik voelde zon andere dingen dan anders; week lang steken en echt gerommel in m'n onderbuik en lies. Anders en erger dan voorheen.. Maar goed zo zie je maar elke cyclus is echt anders! Om moedeloos v te worden... Heb je zon geweldig weekend gehad en ff lekker alles losgelaten kom je thuis en meteen ben je ook weer echt thuis! Wat een klotezooi!
Had zo'n goede hoop voor jou.. Hier vanmorgen weer een witte test, ik stop ook maar gewoon met die bollen, hij zal morgen echt niet ineens wel positief zijn.. dan rek ik mn cyclus tenminste niet nog verder onnodig. Kut he. ps zo'n mooi tempkaartje krijg ik van de utro: http://www.fertilityfriend.com/home/lief dat spul werkt dus wel mooi blijkbaar.
Ja ik vind het wel vervelend maar voel eigenlijk niet zoveel. Zal wel komen omdat ik nu ineens helemaal in de medische molen terecht kom, heb iets om naar uit te kijken Als het goed is begint het bij mij over een dag of 3 weer. Weet nog niet zeker of ik volgende ronde bollen gaan gebruiken.... zit met mn vakantie, wil NIET ongesteld zijn op vakantie, dus ff zien hoe het uitkomt.
Na snap ik... Ik hoop ook dat ik niet ongi word op vakantie.. Ga straks dus ronde 6 in en daarna sowieso bespreking v hoe nu verder. Komt ws precies goed uit dan... Maarja ligt aan m'n cyclussen.. Kan alle kanten uit.. Collega v me is 5 mnd in Australië geweest, ik en m'n andere collega hadden afgesproken dat we allebei zwanger zouden zijn als ze terugkomt... Ze is gister teruggekomen... Allebei niet zwanger! baal er zo van hè! Geen vertrouwen meer in de komende ronde. Ga dus echt ff kijken of het niet anders jan deze ronde! Volg week 3 juni word ik 27... Alweer 2jr geleden dat we besloten met de pil te stoppen......confronterend!!!!
Ja, ik ga ronde 24 in ook zo'n getal Het is allemaal confronterend helaas. Nja ben voor vakanties aan het kijken maar weet het eeecht niet. Prijstechnisch gezien kunnen we het beste weer gaan kamperen, Oostenrijk weer ofzo (maar ik haat dat eind in de auto). Maar vliegen/zonvakanties hebben we nog nooit gedaan dus ik weet niet waar ik moet zoeken.. Jullie nog tips? En dus wel budget.... 10 dagen ofzo, beetje mooie omgeving.
Nou officieel 14 dpo vandaag weer een spierwitte test dus nu wachten op ongesteldheid. Goed aan gedaan om gisteren ook al geen bollen te gebruiken dus hopelijk begint het over een dag of 2 a 3. Ronde 24 komt er aan. En het zou zomaar kunnen zijn dat we een rustmaand inlassen ivm vakantie, en geen zin in bollen en geen zin in ovutesten etc.
Ohh ik vind het zo spannend allemaal! Ik ben niet eens echt teleurgesteld door de negatieve test deze ronde haha. Ene moment heb ik er helemaal zin in en vertrouwen in dat het hiermee goed komt, volgende moment denk ik: wat nou als ik nooit mama mag worden Morgen belafspraak om onze keuze door te geven!
@Lief: Wat balen van die nega test Ik hoop dat jullie een goede loting krijgen en de 1e ronde van de voor jullie gekozen behandeling direct raak mag zijn... ik ga voor je duimen! En dat je t spannend vind, zoooo logisch Over vakantie: Een goedkope bestemming voor 10 dagen in een mooie omgeving... wat denk je van Normandie/Bretagne? Zijn vast goedkope last minutjes naar te vinden en het is er prachtig En dat je niet ongi op vakantie wilt, die mening deel ik moet er niet aan denken ongi te zijn in Hongarije :S @Moon: Hoe is t met je meis? Las dat er rose was gespot... Stiekem duim ik nog voor je dat er nog geen rood is gekomen en dat het ook weg gaat blijven meis.. Heb je enig idee wat ze willen gaan doen mocht je nu toch ongi gaan worden? Zal het dan IUI of IVF gaan worden? Waar hoop je zelf op eigenlijk? @Carrie: hoe is het met jou meis? @JufD: Hoe is het met jou dan? @All: Vandaag is mijn moeder jarig, vanavond lekker met haar samen uit eten als verassing! Heb er nu al zin in! We gaan naar de Japanner Heb morgen onverwachts heerlijk vrij kunnen krijgen, ook al zo fijn! Was er echt aan toe aangezien ik net 6 dagen werken er op had zitten! Vrijdag heb ik de uitgangsecho, ben benieuwd of die cyste links weg is en of ik er 1 of 2 mooie eitjes voor terug heb gekregen Het spuiten gaat erg goed, geen pijn, geen blauwe plekken Perfect dus! Vakantie is geboekt, we gaan van 17 juli tot 31 juli naar Hongarije Heb er nu al zin in! En het zal niet zo zijn als afgelopen jaar, toen zaten we gewoon echt in het verkeerde seizoen daar! Ook kaartjes geboekt voor Jochem Mijer en Bert Visser! Heb er nu al zin in!
Ow zie nu ook dat ik morgen precies 23 maanden bezig ben :S.... pff nog maar een maandje en dan breekt het 3e jaar ook alweer aan :S... Wie had dat gedacht!
Hopelijk is de cyste foetsie! En lekker je vakantie geboekt en je moeder jarig, leuk om even met leuke dingen bezig te zijn! Klein beetje vertrouwen in de nieuwe ronde ondanks niet meewerkend ziekenhuis? Misschien loopt het deze keer wel anders... ik ga er voor duimen! Fijn trouwens dat je geen last van het injecteren hebt... hopelijk heb ik dat straks ook niet, ik vind dat nog wel even spannend @vakantieplannen: Normandie/bretagne zijn we al eens geweest met de auto en tent, maar het weer is vergelijkbaar met NL dus veel te veel risico haha. Nee we gaan maar gewoon weer naar Oostenrijk kamperen denk ik... En ik moet precies in die eerste week ongesteld worden... denk dat we maar de tweede en derde week gaan We gaan toch niet boeken dat hoeft niet echt voor de kleinere campings! 8 juli ben ik 2 jaar gestopt met de pil, lijkt nog veeeeer weg hihi ik wil er niet eens over nadenken dat we het derde jaar dan alweer ingaan. Maar ik heb er wel vertrouwen in dat het ergens in 2011 nog gaat lukken dan krijg ik gewoon een mooi 2012 kindje, en mama op je 28ste is een mooie leeftijd dacht ik zo Vanmiddag belt de gyn nog voor onze keuze, dan gaat t circus echt beginnen! *gaat verder met taartje maken*
Meiden! Flippo: proficiat met je moeder! En wat leuk dat jullie haar verassen met een etentje!! Heerlijk ook dat je vrij bent morgen, kun je lekker aan de wijntjes hihi! Lekker hoor, vakantie! Ik heb er ook echt zin in! Schiet al redelijk op. Lief: Ik komende juli ook alweer 2 jaar geleden gestopt met de pil. Zo onwerkelijk! Ik ben benieuwd hoe het allemal gaat lopen. Spuiten gaat vast goedkomen!!! Ik vind het reuze meevallen! Wat moest je ook alweer precies spuiten? Zelfde als dat ik doe of ...? Nou dan zijn we wel met zn allen aan het spuiten en slikken! Helaas vandaag weer echt ongi geworden. Baal er zo van! En mn mannetje is ook nog eens pas vrijdagavond thuis (is naar de Ardennen...jullie weten wel...re-integratie, is echt een vreeeemd iets daar, maar goed!). Baal er zo van dat hij niet thuis is. Hij wilde eigenlijk niet gaan, maar hij moest wel. Echt rot dat hij met zo'n klotegevoel is weggegaan..hij wilde er v mij zijn. Maarja hij kan er niks aan doen, het is gewoon verplicht die onzin. En dan sja...hoe nu verder? Ik heb vandag het zknh gebeld, deze week is er geen plaats meer (grrr!!!). Kan pas maandag terug, dan alweer dag 6! Normaal op dag 3, dus nu sowieso alweer 3 dagen vertraagd. Baal daar zo van he!!! (ik weet dat ik niet mag klagen, zeker niet als ik jouw verhalen zo hoor Flippo, maar ik ben zoo verwend wat dat betreft..kon altijd meteen hup ertussendoor). Maar het rotste vind ik het nog dat ik een gyn krijg die totaaaaal de feeeling met dit alles kwijt is geraakt. Oude grijsaard die allaaaaang met de VUT had moeten gaan. Ik kan dus bij hem niet beginnen over dat ik geen vertrouwen meer heb in deze manier en of we niet tot IUI (of wellicht die IVF manier van lief) kunnen doen. Ik ben nu echt op een punt dat het me niet meer uitmaakt WAT ik moet doen als het maar WERK! Natuurlijk moet je zo "laag" mogelijk beginnen om de meeste kansen te benutten...want eenmaal aan IVF...geen IUI meer, tenminste niet bij ons in het zknh. En tegelijkertijd denk ik goh...de kansen waren er dat het op deze manier moest lukken, maarja...na 5 maanden nog niets. Wat is wijsheid? Mijn eigen gyn (en nog 1 andere) is zo fijn en wil dit gesprek dan ook met haaar aangaan en niet met die eikel! Maarja ik MOET gaan vd uitgangsecho, anders kan ik nergens aan beginnen deze ronde en dat wil ik ook niet. Ik weet niet of het ooit nog goedkomt...Ergens heb ik nog steeds het gevoel dat IUI DE oplossing is voor ons, maarja...als ik hier alleen al op het clubje lees waar ik en Flippo ook bij zitten dan denk ik shit he! Het is geen wondermiddel...Bij iedereen is het anderd, maar toch. Hoe moet het nu? De wens is zoooo groot! Het is gewoon een klotezooi! en niet alleen voor mij, maar ook voor jullie! Er is al in geen tijden meer iemand zwanger geworden hier!! NIET EERLIJK! Liefs, Moon
@Moon: Aller eerst een hele dikke knuffel voor je meis... dat je er allemaal een beetje (erg) moedeloos van wordt kan ik me zo goed voorstellen... Het voordeel van eerst IUI doen is dat IVF nog verder weg ligt en je nog meer kansen in totaal hebt zeg maar... althans zo zie ik het... Daarnaast vind ik IUI niet zon grote belasting en IVF daar in tegen weer wel (zie veeeeeeel meer hormonen spuiten, met nog meer andere medicatie er bij en dan die rot puntie nog plus het is het eind station in mijn beleving). Ik zelf probeer IVF zo ver mogelijk vooruit te schuiven Doe mij die IUI maar Lastige keuze om te maken, maar laat je goed informeren meis, dat is het beste wat je kunt doen en laat je gevoel spreken zou ik zeggen... De meiden in ons clubje (hey meiden van ZP) moet je niet als voorbeeld nemen... Inge, natjuh en ik hebben alle 3 partners met slecht zaad, dat is de reden van onze IUI's... als je ziet wat voor opbrengsten er zijn, daar wordt je niet vrolijk van. Bij jou en Lief daarin tegen is dat een stuk meer... dus ook meer kans van slagen zeg maar (de IUI's dan he ) IVF geeft pas meer kans van slagen als er 6 IUI's niet gelukt zijn, of er 1 miljoen of minder zaadjes over blijven voor een IUI behandeling (in ons ziekenhuis, het UMCU, ligt de grens op 2 miljoen en zo heeft ieder ziekenhuis zijn eigen grens blijkbaar). Ik hoop dat we alles een keer door een roze bril kunnen gaan zien... dat we ooit dat gewilde 2e streepje op een zwtest kunnen vinden, dat we ook op een grote roze wolk plaats kunnen gaan nemen en lekker tegen elkaar aan kunnen gaan zeuren over alle misselijkheids klachtjes en krampjes enz enz enz... zou mooi zijn... Als je na gaat dat (op lief na dan) de laatste doorgaande zwangerschap alweer bijna 14 maanden geleden is (jufD haar zoontje is immers al bijna 7 maanden oud)... we zijn alweer ruim een jaar verder en nog steeds zijn wij niet zwanger
@Lief: 8 juli lijkt nog heel ver weg, maar voor je het weet is het alweer zo ver ... de tijd vliegt voorbij jammer genoeg... Ik wil er ook niet bij nadenken, maar kan het niet helpen dat het door mijn hoofd spookt... 26 juni 2009 heb ik de pil de deur uit gedaan... nog maar een maandje te gaan dus :S... Zoals ik hier boven al naar moon schreef... het is alweer 14 maanden geleden dat we echt positief nieuws hadden in t clubje... het is ondertussen wel eens tijd dat we zwanger worden, alleen als ik er bij na denk hoe vaak we dit al tegen elkaar hebben gezegt (iedere ronde opnieuw) zakt de moed me wel een beetje in de schoenen...
Ik snap je helemaal flippo! Ik zie indd deels IVF ook als eindstation, iig in het zknh dan. Maar de manier van lief is weer anders dan "gewoon" ivf (al is het in de praktijk natuurlijk hetzelfde lijkt me). Maar je wilt alles aangrijpen wat je kunt. Ik weet niet of mijn trage eitjes/eisprong misschien een reden zijn om eerder IVF te doen, maar als dat nodig is, dan is dat nodig. Vh goede zaad van vriendlief hoeft IVF dan iig niet, maarja...IUI; het zaad van vriendlief zwemt goed genoeg, zou je dan toch denken? Naja ik laat het maar op me afkomen....Bij deze gyn krijg ik toch niks voor elkaar dus ga maar min of meer gedwongen ronde 6 op deze manier in, en dan zien we wel weer hoe dat loopt. Het vertrouwen is helemaal weg iig. Maarja wie weet wat het toch nog brengt? Elke maand weer opnieuw indd..elkaar succes wensen, elkaar steunen en dan weer...elkaar sterkte wensen. Om gek van te worden! Indd Nicholas is alweer bijna 7 mnd! En dan Sanna! Naja..iig wel blij dat er iig wel al 2 kleintjes zijn hier op het topic! Anders zou ik helemaaaal moedeloos worden. Ik begin me ook steeds vaker af te vragen of er niet toch iets mis is? Alles is goed met het zaad van manlief, mijn eitjes/eisprong zijn onder controle met de hormoonspuiten en toch lukt het niet. 1 jr, of eigenlijk 1,5 jaar onderhand hebben we geen eerlijke kansen gehad en toen..toen Clomid...naja dat hielp vh een maar vh ander weer niet en toen Menopur/Pregnyl, eindelijk ECHTE kansen, nu alweer bijna een half jaar geleden! Hoe kan het?! De een na de ander wordt zwanger (maar daar weet jij helaas alles van Flippo..) en wij maar niet. De wens is zo groot, de liefde v een kindje zo intens en toch lukt het maar niet. Ik snap wel waarom er mensen zijn die hun kindje in NL Hope of Faith ofzo noemen....Ik weet zeker dat als het ooit zover zou zijn, een hele bijzondere naam voor ons wondertje zullen bedenken. In de tussentijd...dromen we maar lekker verder en hopen we dat het ooit ONZE tijd mag zijn. Zo, ik heb ff lekker van me af geschreven, met een stuk chocola erbij ("chocola helpt altijd") en ga nu maar eens proberen te slapen zonder mn schat naast me! Liefs, Moon PS: Toch is het bijzonder dat we dit allemaal met elkaar delen. Al 2 jaar lang bijna...Ongelofelijk, en ook heel mooi, ondanks al het verdriet en alle teleurstellingen! Thanks meiden!!! X
Hoi meiden, Hier weer een reactie van mij. Ik lees wel bijna elke dag ons topic, maar ik reageer wat minder omdat het allemaal via mijn telefoon moet, en dat vind ik zo onhandig. Hier gaat alles nog steeds goed, nog een paar dagen en dan gaan we alweer naar huis. @Moon, eerst een dikke knuffel voor jou meid, wat balen dat je weer ongi bent Veel succes maandag in het ziekenhuis, ik hoop dat je toch een beetje je verhaal kan doen bij die gyn. En inderdaad bijzonder dat we alweer zolang kletsen met elkaar en elkaar steunen met alles hier. Maar ik kan me voorstellen dat dit voor jullie ook confronterend is, omdat jullie wens nog steeds niet is uitgekomen. Ik hoop maar dat jullie niet al te lang meer hoeven te wachten, want ik gun het jullie allemaal zo ontzettend. @Flippo, nog gefeliciteerd met je moeder. En je hebt gelijk, het is alweer te lang geleden dat er hier een zwangere in ons clubje was, dus het is wel weer tijd voor wat positief nieuws. Ik blijf duimen en hopen op 3 keer positief nieuws. @Lief, balen va die witte test, maar ik ben blij dat er nu echt iets gaat gebeuren voor jou in het ziekenhuis. Ik ga die link over die behandeling lezen als ik weer thuis ben, want dat lukt echt niet met mijn telefoon. Weet je al wanneer het gaat beginnen of duurt dat nog even?
Oh meiden wat een narigheid, ik heb nu geen tijd om te reageren, maar er komt een uitgebreid reactie! Nu even een knuffel voor jullie! Ow en moon ik weet maandag pas welke behandeling ik krijg, IUI, IVF of IVF in eigen cyclus dus ik heb gewoon kans op IVF hoor (en ik zou dat niet erg vinden!) Die IVF in eigen cyclus is wel minder heftig maar op het feit dat ze maar 1 eitje willen verkrijgen na is het exact hetzelfde als de gewone IVF. Je begrijpt dat ik maandag erg spannend vind! Vanavond hopelijk een uitgebreide reactie op jullie alledrie!!
Zo ik verveel me op mijn werk dus heb wel even tijd om te reageren! Allereerst: het is zooo herkenbaar, die angst dat het nooit lukt, die hoop en teleurstelling, maar vooral die hele grote wens om mama en papa te worden! Moon ik heb dat ook heel sterk: ik geloof niet meer dat het toeval is, er zit bij mij of vriendlief toch echt iets niet goed anders was het wel gelukt. Maar dat kan misschien iets heel kleins (of heel ongebruikelijks) zijn wat hopelijk door IUI of IVF wordt opgelost. Ben ook bang dat we bv IVF gaan doen en dat ze er dan achter komen dat er bv tussen onze zaad en eicelletjes nooit bevruchting plaatsvind door 1 of andere afwijking ofzo...... Want 23 maanden gericht proberen en maar 1 keer half raak dan moet er iets mis zijn in mijn ogen.. Alleen het zijn niet de standaard dingen die ze met de standaardonderzoeken onderzoeken. Mja er kunnen zoveel meer dingetjes aan de hand zijn! Juf, voor jou even de uitleg in het kort, dan kun je het ook lezen: Verder een veel kracht en sterkte en alles voor Flippo en Moon. Ik merk dat ik nu juist weer even heeel hoopvol en weinig verdrietig ben, komt natuurlijk omdat wij nu pas net gaan starten met behandelen en ik daar veel hoop en geloof in heb! Maar natuurlijk heb ik af en toe mijn dipjes dat ik denk: potver wat oneerlijk en straks lukt het nooit en dan heb ik geen flauw idee hoe ik dan mijn leven moet inrichten.... *paniek* Ik ga straks lekker BBQ'en met collega's heb er een mooi taartje bij gemaakt (zal em nog wel showen als ik thuis ben) dus daar heb ik zin in. En dan maandag hoor ik in welke groep we komen!! Juf, heb je een fijne vakantie?? Lekker weer? Gaat het goed met Nicholas? Groetjes!