Ik heb ook echt geen idee wanneer mijn eisprong is hoor, ik voel er in ieder geval niks van en omdat ik geen idee heb wat mijn cyclus doet word ik daar ook niet veel wijzer van. Dus wij doen het maar gewoon op goed geluk en zo vaak mogelijk Morgen zou ik ongesteld moeten worden, maar ik voel nog niks dus ik denk dat het weer een lange cyclus gaat worden. @Yjc, hoop voor je dat je morgen een positieve test hebt, spannend hoor.
Doen we gezellig samen een langere cyclus Die laatste 26 van mij was erg hoopvol maar ik denk dat dat een foutje was van mijn lichaam Heb ook echt mijn banner maar ingesteld op de 35 dagen, zit ik tenminste nog niet af te tellen (handig zo'n banner trouwens, ik kijk altijd ff hier haha)
Heey meiden, hier weer een klein updateje van mij!! Zit ondertussen op dag 33 van mijn cyclus!! Nog niet ongi maar wel vreemd gevoel in mn buik, maar gisteren nega getest... Dus maar weer gezellig wachten op de volgende ongi dnek ik maar!! Als het maar niet weer 60 dagen wordt!!! Liefs Miekie
hoi meiden, Goed nieuws voor mij, ik had vrijdag een positieve test dus als alles goed gaat komt in juni onze tweede. Heel spannend allemaal! Ik hoop voor jullie dat het bij jullie ook allemaal snel gaat lukken! Groetjes YJC
Gefeliciteerd Yjc! Wel slim van je Lief, om je banner op 35 dagen te zetten, dat ga ik de volgende keer ook maar doen. Want ik kijk er ook steeds op. Ik had ondertussen ook alweer ongesteld moeten worden, maar dat is nog niet gekomen. Wel heb ik al 2 dagen last van bruinverlies(wat klinkt dat vies), maar verder nog niks te bekennen. Ik vind het trouwens wel gezellig dat we dan met z'n drieen voor een lange cyclus gaan Al hoop ik wel dat mijn lichaam snel door gaat krijgen hoe het moet werken!
Hier ook nog niks maar zit pas op dag 26. Op zich wel net zolang als mijn kortste cyclus dus nu vind ik het toch stiekem wel beetje spannend worden Maar ik voel écht niks dus ik zou een test niet geloven als ie zwanger zou zeggen Heb nu al paar dagen weer die zere tepels zoals gewoonlijk en als ik dan naar vorige maanden kijk verdwijnt dat over 2 dagen ofzo weer en moet ik ongeveer de 12de ongesteld worden. We wachten gewoon weer af Ik heb sowieso nog nooit een zwangerschapstest gedaan en dat ga ik nu ook pas doen als ik na die 35 dagen zit, ergens nog wat later in dat weekend ofzo. Maar zover komt het niet denk ik hoor. Ow en gefeliciteerd weer een zwangere!!!
jaja alweer 3 dagen verder... en t bloed laat zich nog steeds niet zien... Als het niet door komt dit weekeind weer testen!
Nou, ik weet het ook niet meer. Ik heb al een aantal dagen bruin verlies en een heel klein beetje bloed erbij, telt dit dan als menstruatie? Ik heb er ook gewoon krampen bij alsof ik zwaar ongesteld ben Vorige maand had ik ook al zo weing bloedverlies, terwijl het die maand daarvoor wel gewoon noraal was. @Miekie, veel succes met testen, heb je zelf het idee dat je zwanger bent?
Hm gek joh, je lijf is een beetje van slag ofzo? Je weet het gewoon niet dat is het irritante, je kan ook wel zwanger zijn maar het kan ook gewoon ongesteldheid zijn die anders is dan anders. Als je het niet vertrouwd kan je altijd even testen natuurlijk! Mieke al nieuws? Hier ongestelheidbuikpijn.. maar nog niet ongesteld. Kijk dát vind ik dan weer niet leuk, ik wil er heel nuchter in staan maar dan moet ik bij buikpijn ook wel gewoon ongesteld worden hoor, anders ga ik me ook dingen inbeelden! Pijnlijke tepels zijn wel weer weggetrokken zoals normaal dus cyclus loopt verder gelijk met mijn langste helaas en dat betekent nu over paar dagen ongesteld nadat die tepels wegtrekken. Tja, wachten dus Heel leuk al dat natuurlijke en nuchtere maar met ovulatietestjes weet je iig wanneer je ongesteld moet worden enzo haha. En dit is nog maar ronde 1 Oh en schoonzusje is zwanger, dat hoorde ik gisteren, dus ben beetje jaloers al heeft zij hiervoor een bbz gehad dus het is best spannend en vind ik het wel heel tof voor hen hoor!
Hey hey meiden! net thuis van de sportschool... De hele dag een opgeblazen gevoel gehad... Maaaar nog steeds geen teken van mn ongi... Heb vandaag de "etos zwanger worden" pillen gehaald, en een pakje zwangerschaps testen van de kruidvat (die van 2 voor 5 euro) dus ergens in het weekeind ofzo maar testen. Heb geen flauw idee van hoe mn cyclus er uit zou moeten zien. Heeft iemand hier ervaring met die zwangerschaps testen en de pillen van de etos? Liefs Miekie PS: iemand anders al nieuws? of slaan we oktober gewoon over? @ JufD: Ik heb geen idee wat ik moet voelen als ik zwanger zou moeten zijn Ik weet wel dat ik een opgeblazen gevoel heb, en snel emotioneel ben @ Lief: Gefeliciteerd met je schoonzusje! Nu hopen dat het voor jou ook snel mag zijn (voor iedereen op t forum ofc!) 1e ronde had ik veel klachten die volgens de regeltjes bij zwangerschap zouden horen, maar teste tot 3x negatief... :S Die 1e cyclus was 60 dagen bij mij :S.... zit nu ondertussen in de 2e ronde, eind dag 36 :S...
@Lief, gefeliciteerd met je schoonzusje! En ik ben niet van plan om te gaan testen, want ik voel me helemaal niet zwanger, al kan ik natuurlijk helemaal niet weten hoe dat voelt Maar ik voel me niet anders dan normaal. Die pillen van de etos slik ik ook Miekie, in de hoop dat mijn cyclus een beetje normaal wordt. En de kruidvat test werkt heel makkelijk en snel, en staat hier op de site goed aangeschreven.
Ik vind het toch stiekem maar spannend! Zit op dag 31 inmiddels, en ook al zegt dat totaal nog niks, tis wel spannend haha. JufD; inmiddels al echt ongesteld?
Nee, nog steeds niet Maar ik doe maar gewoon aalsof het wel zo is en ben begonnen met de volgende ronde, omdat het toch voelde als een menstruatie en er wel een klein beetje bloed bij zat. Ik denk dat ik in de herfstvakantie maar even langs mijn huisarts ga, want ik vind het toch raar dat ik de eerste keer vrij heftig ongesteld werd en de twee keer daarna bijna niet. Maar het eventuele goede nieuws is dat als dit inderdaad echt mijn ongi was, mijn cyclus wel een stuk korter was dan de vorige keer, dus ik bekijk het maar van de positieve kant @Lief, kan begrijpen dat je het spannend vind, misschien ben je gewoon al zwanger, hoop het voor je!
Helaas bruinverlies gespot daarnet, dus morgen wel ongesteld. Jammer mja eerste ronde was ook te mooi om waar te zijn. Stom he dat je je tóch laat meeslepen, ik ga de volgende ronde een stuk nuchterder in
Heey meiden... Wilde even melden dat ik vandaag op dag 40 zit :S Maar afwachten denk ik zo.. Heb trouwens voor mijn 1e cyclus een tel foutje gemaakt... was niet 60 dagen maar 64. Iemand anders al nieuws? Liefs Miekie
En ik ben dan eindelijk toch goed ongesteld geworden, dus dat is wel prettig. Ben nu toch wel opgelucht, omdat ik me toch allemaal gekke dingen in mijn hoofd ging halen. @Lief, meteen de eerste ronde raak was wel erg mooi geweest. Veel geluk in de tweede ronde! @Miekie, ik hoop voor jou dat er snel een einde komt aan deze lange cyclus. Had je nog getest?
Hey hey meiden! Nog steeds geen nieuws van mijn ongi! Heb gisteren een testje gedaan en die was negatief Heb nu voor vanmorgen een afspraak bij de huisarts, wordt te nerveus van die veeeels te lange cyclussen! Eens kijken wat hij voor me kan betekenen! @jufD: op naar de volgende ronde dus maar? Wel jammer hoor! @Lief: De eerste ronde was super geweest, hoop dat het niet al te lang voor je duurt en de cyclusen wat beter verlopen dan bij mij (2e ronde en al bijna 4 maanden verder en nog niet ongi)
Balen hoor voor jou, maar je kunt in mijn onderschrift zien dat die cyclussen bij mij nog niet zo gek zijn hoor. Dus we gaan gewoon vrolijk verder hier. Wachten is alleen niet leuk als je graag iets wilt JufD dan lopen we aardig gelijk op nu, vandaag is het bij mij echt doorgebroken, eerste 2 dagen alleen wat bruinverlies en ook ineens super maagzuur.. en dan denk je huh.. het zou toch niet. Maar goed nu weet ik het zeker Maar ik kan het niet van mezelf uitstaan dat ik dan toch denk van, misschien misschien, terwijl je alles verstandelijk zo goed en nuchter weet. Valt me ook op dat vrouwen die schrijven: ja ik weet dat mijn ei komt ik heb allemaal van die vruchtbare afscheiding, vaak snel zwanger zijn. Nou ik heb dat dus totaal niet! Dan denk ik werkt alles wel bij mij enzo Elke vrouw veranderd in een hormonster als ze zwanger wil worden volgens mij
Ohh, dat herken ik Lief! Ik lees hier ook vanalles en ga me dan vervolgens druk maken of mijn eigen lichaam wel naar behoren werkt. Eigenlijk best gek, want voordat ik met de pil was gestopt heb ik me er nooit druk om gemaakt of ik wel zwanger zou kunnen worden, ik zag het eigenlijk als iets heel vanzelfsprekends. Maar nu maak ik me overal druk om. Toen ik stopte met de pil deed ik dat ook echt met een instelling zo van: nou ik zie allemaal wel hoe het loopt. Maar nu merk ik toch dat de hormonen de overhand krijgen en ik gewoon steeds minder geduld krijg. We lopen inderdaad vrij gelijk op Lief, want mijn banner klopt denk ik niet. Ik weet nog steeds niet zeker of ik dat bruinverlies met een drupje bloed moet meetellen. Dus ik ben mijn cyclus gewoon helemaal kwijt. Maar als ik echt ga tellen vanaf dat ik 'echt' ongesteld ben geworden, dan zit ik nu op dag 4. @Miekie, balen zeg, die negatieve test en dan ook nog steeds geen ongi. Ik ben heel benieuwd of je huisarts je een beetje kan geruststellen en of hij ook iets voor je kan doen?