@claudia: ja ze zitten niet echt lekker in de maxicosi als ze lang erin zitten he. Wow, je gaat gewoon op vakantie zonder kleine, knap hoor dat je dat kan. Maar ze slaapt wel vaker bij opa en oma toch? Dat ben je iig wel al gewend. @mammadoe: en heeft ze nog doorgeslapen gisteravond? Ik heb dat ook, die ingegroeide nagels. Heb er nu al 2 maanden last van aan 4 tenen ofzo, echt pijnlijk. Net nog in de soda gezeten, helemaal rood en dik. Kom er maar niet vanaf. @ml: jeetje wat goed zeg al zo veel afgevallen.
@Linnie, ja irritant hè?! Misschien ga ik dan maar idd eens naar iemand toe. Doorslapen?? Haha dat woord ken ik niet! Nee ze kwam rond 4 uur. Maar anders komt ze bijvoorbeeld 2 uur en 5 uu ofzo. Dus dan is 1 voeding wel alweer beter. Ben dr nu weer aan het voeden, heb dr wakker gemaakt, dus benieuwd of ze dan toch weer komt of niet.
Op zich dan best mooi toch. Heeft ze toch een lange ruk gemaakt. En jij ook paar uurtjes kunnen slapen. Ben benieuwd of ze vannacht door slaapt.
3uur en 3 kwartier, eigenlijk nog minder want de tijd die ik aan het voeden was moet daar ook nog vanaf haha. dus dat valt wel mee. Maar ach, ik heb het allemaal voor dr over. Ik vind bv steeds mooier worden. Het geluidje, het samenzijn, hoe ze vredig ligt te drinken en mijn grotere borsten hahaha alleen de aders zijn minder sexy hihi. Nou ik ga nu echt slapen. Anders val ik morgen met werken in slaap! Truste!
Hey meiden Eerst even snel een berichtje... Vorige week donderdag hebben wij weer een controle gehad bij de vk. Omdat ik niet zo heel snel groei, wilde zij graag voor de zekerheid dat wij een groei-echo laten maken. Om te kijken of de kleine wel goed groeit. Manlief gelijk in de stress en is gaan googlen. Vooral rust wordt dan voorgeschreven, dus dit weekend (vooral vrijdag en zaterdag) lekker liggen luieren bij de tent, wij zaten dit weekend in Belgie (Spa). Vanmiddag hebben wij dus de groei-echo en volgende week alweer een controle bij de vk. Ze wil mij nu wat vaker zien, zodat ze het in de gaten kunnen houden.
Claudia: Knap dat je haar al durft te laten logeren! En veel leuke dingen op de planning.. Hoop voor je dat je snel iets gevonden krijgt! Maar je had nog wel even de tijd toch? ML: Balen dat het nog niet zo lekker gaat allemaal.. Moet je binnenkort nog naar het zkh? En knap dat je zoveel bent afgevallen!! Mammadoe: Hoe is het slapen vannacht gegaan? En fijn dat je zus de opdracht niet heeft gedaan en jij nu lekker je eigen klant weer hebt! Poemi: Leuk dat ze nu ook lacht! En je hoeft je toch niet schuldig te voelen.. Snap wel dat dat gevoel er is hoor! Lijkt me wel erg druk zo met 2 kleintjes! Brondy: Oh dat zal wel even schrikken zijn geweest.. Maar goed dat ze je nu zo in de gaten houden! Laat je vanmiddag even weten hoe het is geweest??? Succes!! Hier weinig nieuws.. Baal alleen een beetje van de weersvoorspellingen voor het weekend Ga denk ik een zwembadje halen en daar de hele dag in zitten ofzo! Ik hoop dat ons meisje er snel uit wil...
@ Linnie Nou ik hoop t Hoe gaat het nu met jullie kleine meid. Wel zielig inderdaad, die rode billetjes. @ Poemi Slapen in de tent ging best goed, wel zere rug s morgens, helaas. En ja dat heb je goed, ik blijf 4 dagen werken en 1x in de 4 weken neem ik een dag extra op. Tenminste als mijn schoonmoeder wil oppassen. Als zij dit niet wil dan neem ik om de week een dag extra op. He bah, een uur in de file waar je anders 20 min over doet. En dan ook nog visite die niet goed doorgeeft hoelaat ze komen. @ mammadoe Dat bedoel ik inderdaad, hydrofiele luiers gebruiken en uitwassen. Maar dit zal dan vooral voor thuis gebruik zijn. Als we op pad gaan dan gewoon pampers. Wij hebben uiteindelijk toch maar wel een wiegje aangeschaft voor op de kamer. @ lwal Koffer klaar en enveloppen geschreven?? Wat een mooi kamertje zeg!! Grappig, wij hebben naar dezelfde gekeken, hihi. Jammer genoeg konden wij dat niet betalen hij is erg leuk! Kan me voorstellen dat het nu wat zwaar wordt, als je je verder goed voelt denk je inderdaad dat je alles nog kunt he. Tuurlijk laat ik even weten hoe t is gegaan, moet er om 14.45 uur zijn. Dus wordt denk ik wel morgen, moet nog alle kampeer zooi opruimen en boodschappen doen, bleegh.... @ viev Goed om te horen dat bij jullie alles goed gaat @ claudia Wauw wat eet jullie kleine meid goed zeg!! En heerlijk dat ze zo goed slaapt. Lekker inderdaad dat je zoveel naar Frankrijk kan en groot gelijk dat je daar nu ff de tijd voor neemt, zolang het nog kan. Wat goed dat jullie zoveel dingen voor jezelf doen. Lijkt mij toch best wel moeilijk hoor, vooral een week wintersport.... Poeh... ik zou wel willen, maar denk dat wij die kosten even moeten besparen. @ marilouise Hier gaat het verder wel goed hoor en met jullie?? Wat goed dat je zoveel al afgevallen bent, zit je al op je streefgewicht??
@brondy, maar voor de luiers die ze gebruiken als je wasbare luiers wil dat zijn toch gene hydrofielen. Ik heb daar toen een keer een stukje over zitten lezen dat dat net zo duur is als weggooi luiers de set die je ervoor" moet" aanschaffen schijnt enorm duur te zijn. Althans dat dacht ik, kan het mis hebben natuurlijk. nee zit nog niet op mijn streefgewicht. Ik heb geen uiteindelijk doel ik heb mezelf voorgenomen uiteindelijk in mei volgend jaar er klaar mee te zijn en wat ik dan weeg is mijn ideale gewicht en neem ik genoegen mee. En om het nog even kracht bij te zetten ga ik vanaf eind januari een paar weken cambridge doen. Volgend jaar wil ik trots in bikini over het strand lopen! @mammadoe en linnie gewoond ie pedicure bellen helpt echt. @mammadoe ik had gedroomd dat jij tegenover mij woonde en nog moest bevallen je was al 56 weken zwanger? Heel vaag!
trots trots trots en ook een beetje blij. Kleine R. heeft helemaal uit zichzelf op het potje geplast!!! Zo ineens zonder aandringen hij ging zitten en plassen!!!! enne blij mijn broertje is weer samen met zijn vriendin met wie het uitging in mei! Mijn dag kan niet meer stuk!
@Brondy Hoe is het gegaan vanmiddag? Wel even schrikken dan, maar goed dat je vk er wel actie op onderneemt. Ga je trouwens met 34 of 36 weken met verlof? @Marilouise Allemaal goed nieuws vandaag, super! En wat gaat dat goed bij jou met afvallen! @Lwal Het is niet echt het ideale weer voor als je zwanger bent, maar bevallen als het zo warm is lijkt me ook niet veel.. En zo'n zwembadje is nog niet zo'n slecht idee hoor! @Mammadoe Goed dat je nu toch de keuze hebt gemaakt om door te gaan met bv. Zou ook echt zonde zijn geweest als je er gedeeltelijk mee was gestopt voor die paar daagjes. En nu toch een aardige oplossing zo te lezen. Hoe is de afgelopen nacht gegaan? @Claudia Met 3 jaar al skieën? Ach ja, jong geleerd is oud gedaan zeggen ze toch? Vanmorgen bij het CB geweest, ze is nu 55,5 cm en weegt al 4490 gram, in nog geen 2,5 week is ze ruim 750 gram gegroeid! Bij de geboorte was ze trouwens 51 cm en 3240 gram. Dat mens van het CB begon wel een beetje te zeuren over de flesjes die ze nu krijgt. We geven nu 6x 135cc en hun vinden 6x 120cc eigenlijk wel het maximale op deze leeftijd. Nou, ze doet het er goed op en is tevreden zo dus wij veranderen er niets aan. Ze zag wel een lichte asymetrie bij d'r bilplooien wat dus kan wijzen op een heupafwijking en daar kijken ze met 3 maanden weer naar en als het dan nog steeds zo is moet er een echo gemaakt worden van d'r heupjes. Ik ken 2 kindjes die dus hetzelfde hadden, en dat waren misschien wel wat extreme gevallen, maar ik maak me er nu toch wel druk om. Die behandeling is bepaald geen pretje, niet zozeer voor het kind maar wel voor de ouders... Verder weer een avond alleen met de 2 kids. Manlief moet werken van 14.00 tot 22.00. D. was wel naar de crèche maar ben vanaf 15.00 druk in de weer geweest. Net ben ik met alle 2 tegelijk gaan douchen, vergt wel wat voorbereiding maar scheelt een hoop tijd.
@poemi 1 ding onderneem actie 3/4 maanden is de laatste termijn voor "makkelijke"actie betreft heup afwijkingen. Ik heb zelf 6 maanden een spreidbroek gehad en ik was nog geen 4 maanden toen ik erin kwam. En nog steeds heb ik er last van. Ik zou gewoon naar je huisarts gaan en door laten verwijzen naar de orthopeed echt waar voorzichtig mee zijn, laat ze maar gelijk een echo maken heeft rins ook gehad toen hij 10 weken was !
Ik heb al even zitten googlen en het schijnt in 90% van de gevallen in de eerste 3 maanden nog bij te trekken, dus vandaar dat ze dus tot 3 maanden afwachten. Daar hopen we dan ook maar op. Met 10,5 week hebben we trouwens weer de volgende afspraak staan (8 weken controle, ze zijn niet zo snel bij ons...) en wil dan al wel vragen of ze er weer even naar willen kijken en eventueel dan al doorsturen voor een echo.
Goed zo blijf erop zitten ik vroeg het net aan mijn ma maar een spreidbroek kan voor 100% werken als die wordt aangemeten en in gebruik genomen voor de 4 maanden daarna wordt het een gipskorset in het zh. IN de meeste gevallen. Misschien is dit inmiddels achterhaald, maar de orthopeed had toen trouwens ook gezegd dat een duidelijke heupdysplasie een hele grove afwijking geeft zichtbaar, dus houd je daaraan vast meis!
Ja, ze had links 2 plooitjes bij d'r billen en rechts 1 grote en 2 kleintjes. Daarop baseerde ze dus dat het eventueel een heupafwijking zou kunnen zijn. Ze heeft de beentjes ook naast elkaar met opgetrokken knietjes gezet en toen was het volgens mij wel goed. Dus dan gaan we er voorlopig maar van uit dat het sowieso geen extreme afwijking zal zijn, als het al iets is. Lief dat je het gelijk even hebt nagevraagd!
@poemi graag gedaan. Ik weet helaas zelf hoe het is om het te hebben nu weet ik natuurlijk niets meer van mijn spreidbroek maar wel van de jaren erna. Toevallig van de week hadden we het er nog over ik ben hypermobiel ook nog eens erbij en als ik bijvoorbeeld met mijn benen wijd op mijn hurken ga zitten (klinkt wel heel raar trouwens ) Dan kan ik bij een draaibeweging nog steeds mijn heup op het randje van de kom zetten. Dit zal wel nooit meer minder worden, vandaar dat ik zeg wees gewoon voorzichtig en als ze laks doen zelf actie hoor, beter teveel dan te weinig! Ze is wel heel lief om te zien trouwens! enne heb je nog geen haarbandje?
Goedemorgen.... Er was niks raars te zien op de echo Onze kleine vent groeit goed, gelukkig. Na afloop kregen wij de grafiekjes te zien en hij zit echt net iets onder het gemiddelde, dus dat is prima. Toen we naar buiten liepen zei manlief dat hij zich gister niet kon concentreren op t werk, vond ik wel schattig. @ poemi Hopelijk trekt het nog bij met haar heupje. Ach als jullie en de kleine meid tevreden zijn zo met de voeding dan is dat toch prima?? Hihi, ik neem verlof met 35 weken dat komt het beste uit met oud&nieuw, leek mij wel hanidg. @ marilouise Oke, op die manier, maar goed hoor dat je het zolang al volhoudt. Euhm, nou je kunt ook overbroekjes (ofzo) kopen. Dan kun je dus gewoon de hydrofiele luiers gebruiken en daarover een broekje wat ervoor zorgt dat t niet doorlekt. Mijn moeder laat mij in ieder geval zien hoe zij dat vroeger bij mij deed
Brondy: Gelukkig was alles goed!! Heb je toch een keer extra mogen spieken! En schattig van je man.. Poemi: Ze groeit goed dus! Hopen dat blijkt dat er niks mis is met haar heupjes! En met alle 2 tegelijk douchen, dat lijkt me een hele opgave!! Wanneer moet jij eigenlijk weer gaan werken? ML: Jij had gisteren een goede dag dus!! Wat knap van R! Hier flink druk geweest.. Gisteren mijn gordijnen en ramen gewassen. Vandaag mijn keuken goed gepoetst. Nu ben ik toch wel moe, want ik slaap 's nachts voor geen meter! Dus ga zo even proberen een dutje te doen..
@Lwal, hihi nesteldrang? Pas maar op morgen, na het ramen lappen begonnen bij mij de weeën! @Poemi, wat vervelend van die heupjes! Draagdoeken zijn heel goed voor de heupjes! Had jij er niet 1 gekocht? Lekker vaak erin, dan trekt het misschien bij. @Brondy, gelukkig groet ie goed! Scheelt weer zorgen! Maar lijkt dat je niet veel werk om zo die luiers te doen? @Ml, wat goed dat ie zelfstandig geplast heeft! Dan ben jij misschien straks uit de luiers! @Linnie, lekker van het weer aan het genieten? Hier is alles goed. Vandaag M. voor het eerst met de draagdoek op mijn rug geknoopt! Mijn szus heeft er nu ook op mijn aanraden 1 en zij vindt het ook top. Verder wil ik ff met M. Naar de dokter want ze heeft een soort gorgel af en toe in dr longen. Vandaag CB gebeld maar die kunnen het niet zeggen.... Heb je toch ook niets aan.... Woensdag moet ze voor het eerst wennen op kdv, zie er wel tegenop. Zeker omdat ze nog erg lastig uit de fles drinkt. Net weer geoefend. Dan doe ik 15 min over 50cc en de rest laat ze staan. Ik ben bang dat kdv. dan gaat bellen dat we dr op moeten halen, want ze zeggen dat ze gewend moeten zijn om uit de fles te drinken..... Soms zou ik willen dat ik een rijke vent had en nooit hoefde te werken Misschien zeg ik wel anders als het echte opvoeden begint....
@mammadoe: nee aan het cb heb je niet veel, je kan voor dat soort dingen beter naar de huisarts gaan. Ooh spannend woensdag. Snap dat je er tegenop ziet, ik vond het ook verschrikkelijk, heb daar nog staan huilen ook. Je weet nog niet wie dr leidsters zijn? Ik ken dr ook twee die daar werken. Maar ze moet daar dus uit de fles kunnen drinken? Je mag aannemen dat ze toch wel meer fles weigeraars hebben gehad. J. dronk ook niet super uit de fles, ook maar heeel weing, maar na twee weken dat ze daar zat dronk ze goed, dus misschien komt het wel helemaal goed. @lwal: ff de laatste dingetjes op orde aan het brengen? En nu dit weekend niets meer doen toch, veel te warm voor. @brondy: Gelukkig groeit de kleine goed. NOg maar 3 weekjes werken dus, lekker hoor. Maar je wilt dus katoenen luiers gaan gebruiken? Best veel werk denk ik, als ik zag hoeveel J.poepte de eerste maanden. Maar vind het knap hoor, we zijn allemaal natuurlijk heel erg verwend met de wegwerp luiers. @poemi: hopen dat ze geen heupafwijking heeft. J. heeft ook echo gehad omdat ze in stuit heeft gelegen en dan is het standaard dat ze echo krijgen omdat ze dan verhoogde kans hebben op heup afwijkingen. Ze was toen 3,5 maand oud ongeveer. Maar F. heeft ook in stuit gelegen toch? Is alleen wel op tijd gedraaid. @ml: wat goed dat je broertje en zijn vriendin weer bij elkaar zijn. En wat goed dat hij op het potje plast. Doet hij het nu nog steeds? Hier alles goed, lekker een weekje vrij volgende week. Met J. gaat het super, ligt al heerlijk vanaf kwart over 8 in bed. Aan de borst wordt ze steeds onrustiger. Ze is sowieso heeeel druk, kan niet stil liggen, draait alleen maar, en probeert zelfs te kruipen, ze komt zelfs nog vooruit ook nog. Maar aan de borst gaat ze ook draaien op dr buik, gooit ze dr billen weer in de lucht of gaat op dr voeten staan. Vervolgens verliest ze mijn tepel natuurlijk. Dan blijft ze op dr buik liggen naast me en gaat weer zoeken en dan vindt ze mn tepel weer en probeert ze weer te drinken maar dat gaat niet op dr buik. Dan leg ik dr weer op dr zij en dan draait ze meteen weer naar dr buik, grrrr:x. En dan pakt ze mijn borst vast en gaat met dr nagels hou vast zoeken. Trapt in buik, hahahaha, en toch blijft het heerlijk om te doen
Zo net voor ik hopelijk eindelijk ga slapen en vooral kan slapen. R. heeft weer op het potje geplast!!! Slaap lekker allemaal!