goedemorgen dames, lekker geslapen. ik niet! om 2.15 was er zo'n harder knal dat ik dacht dat de bliksem in mijn huis sloeg! Overal gelijk allemaal auto alarmen af! En die dreun, een half uur later had ik nog allemaal adrenaline in mijn lijf. En manlief nog niet thuis en telefoon stond uit, maar die kon ieder moment thuis komen. Dus en bang en ongerust! Verschrikkelijk, gelukkig sliep isaatje gewoon door! Nu erg moe! En volgens mij zijn de kwaaltjes begonnen, bij vlagen misselijk, moe , zere borsten! Zo maar fftjes wakker worden, ga lekker zwemmen met isa. Poemi: maar hebben ze al met een echo vastgesteld dat het niet goed is? Nee toch? Dat het bloeden gestopt is, is juist heel positief! Probeer inderdaad gewoon te genieten! Jessie: Leuk of niet, dat dubbelop kunnen vertellen ! Marilouise: spannend voor jou dus, dapper dat je kunt wachten met testen! Viev: haha, jij wilt ook echt bewijs hebben? ik heb er ook na de 1e positieve test nog een paar voor de zekerheid gedaan Linnie: wat fijn dat je niet meer misselijk bent!!
Even een foto van m'n taart. Ik had niet zo heel veel zin om veel moeite in de kleuren te stoppen dus hij is vrij simpel geworden.
En nog een foto van m'n testen. Zo lijkt het qua lichter worden wel mee te vallen Kan het te maken hebben met het indrogen van de testen?
Goedemorgennn! @ Tamale,dat sexxen is goed gekomen hoor vrijdag en zaterdag. Ben erg benieuwd En ja, da's mijn nichtje; poepie he! Ze is nu 20 maanden. En wat heb jij een mooie foto hier als profielfoto van T.! WAUW! @ Linnie, hopelijk is je misselijkheid inderdaad over. Wat een narigheid lijkt mij dat. @Marilouise, spannend hoor, 3 dgn overtijd! Whaa ikduim voor je! @Poemi, hè wat naar... van mij ook een hele dikke knuffel voor jou. Weet ook niet zo goed wat ik nu moet zeggen om je op te beuren... het is wrsch afwachten nu. Bah niet leuk... @ Jessie, hahaha! die reacties, grappig Is natuurljk ook wel iets waar ze waarschijnlijk niet op rekenen? Zit het in de familie? @ Isa, mijn vriend zei ook wakker te zijn geworden ervan vannacht. Ik heb wel slecht geslapen, vaak wakker, maar niets gemerkt van onweer? Wel fijn voor jou dat Isa lekker doorsliep. Kan me voorstellen dat je wel een beetje ongerust was over je man. Hier niet zo'n hele boeiende dag voor de boeg. Gisteren hebben we samen optimaal genoten van het lekker weer. Ik ben smorgens ff naar Apeldoorn wezen shoppen en vanaf 13.00 uur zijn we lekker van alles en nog wat aan het doen geweest. Koffie hier, koffie daar, terrasje, spontaan eten op een ander terrasje, thuis ff tv kijken, en daarna heerlijk geknuffeld. Vriend is nu ff voetballen in een ander team, en als hij thuis is gaan we bezig met het ondernemingsplan (moet morgen af zijn, want dan nalezen en printen & woensdag gesprek bij de bank). Dus ik ga nu als een gek het hele huis ff doen! Fijne dag allemaal en hopelijk valt het mee met het weer (hier schijnt de zon volop)
@Isa Jeetje zeg, zo te horen een hele beroerde nacht gehad! En dan ook nog eens last van kwaaltjes. Gelukkig is het vandaag zondag en hoef je niet te werken. @Marilouise Ook al zo'n slecht nacht gehad. Ik geloof niet dat het hier geonweerd heeft. Nu is het wel aan het regenen
Hoi meiden, Ik ben er druk geweest de afgelopen dagen, dus heb ook niet alles bijgelezen, wel wat dingen opgevallen: Jessie, je krijgt gewoon een tweeling! Wat bizar! Van harte gefeliciteerd! En wat apart dat je het eerder al gedroomde had, nu al moederinstinct!! Haha leuk om die reacties van familie te zien lijkt me! Linnie krijgt van d'r vriendje een extra echo.... Awww ik ben jaloers! Ik wil dat ook!!! Leuk zeg! Wanneer krijg je die, bij hoeveel weken? Een gewone 2D zeg maar? Poemi, wat een baggernieuws weer! Ik hoop voor je dat je snel echt uitsluitsel krijgt of het nu goed gaat of niet. Deze onzekerheid moet killing zijn! Marilouise spannend dus....nog even duimen draaien! En de rest weet ik dus niet allemaal. Waren dit de hooflijnen of heb ik nog wat bijzonders gemist. Oja, Lwal een super mooie huwelijksreis hè?! Nou nu nog even over mij. Ben nog altijd ziek griep en keelontsteking :x gister had ik dus dat vrijgezellenfeest en heb het redelijk goed volgehouden. Om 8.45 reed ik weg en pas om 23.45 ofzo was ik thuis, toen eerst even flink zitten janken en toch weer over mijn nek gegaan. Dus was even teveel voor me. Het wie is de mol spel was erg leuk en de dag was verder geslaagd. Ben wel echt kwaad op mijn andere zus. Ze heeft geen poot uitgestoken, geen enkele x gevraagd of ik hulp nodig heb, ondanks dat ik ziek en zwanger ben. Komt ze als ze weg is naar me toe, zegt ze....kan even komen helpen om wat spullen in mij auto te zetten, terwijl ik helemaal ingestort en ziek was aan het einde van de dag! Dus dat was wel echt vreemd en zit me enorm dwars! Mijn schoonzus en ik hebben alles samen gedaan, zij hielp super mee en we waren er vanuit gegaan dat mijn andere zus ook gewoon een handje mee zou helpen....niet dus. Zo!! Moest ik ff kwijt haha. Nu nog steeds ziek, bah!!!
Hallo allemaal, hier ben ik weer even! Gisteren heerlijk van het mooie weer genoten, we hebben een paar uur op strand gezeten, het was gewoon bloedje heet! De zee was eigenlijk te koud om af te koelen. 's Avonds hadden we nog een bbq en daar hebben we ook heerlijk buiten gezeten. Net terug van het sporten. De eerste keer weer naar de vakantie. Viel weer even tegen. Afgelopen vrijdag wel al wezen paardrijden en daar had ik al spierpijn van. Straks komen mijn schoonouders op visite en dan gaan we nog de stad in, want het is een druk weekend in Den Haag! @ jessie: een tweeling, wat leuk! zit het eigenlijk ook bij jullie in de familie? @ poemi: begrijp dat het nog steeds onduidelijk voor je is. maar gelukkig is het bloedverlies gestopt. Maar je hebt wel een mooie taart gemaakt! @ marilouise: nog steeds niet ongesteld? @ debby: hopelijk is je ei goed benut Hier is de ongesteldheid weer bijna over, moet wel zeggen dat het deze maand wel heftig was. Ondanks de tampons voelde ik het af en toe langs sijpelen (sorry voor de details). Maar het is weer bijna over.
@poemi: Wat ziet die taart er lekker uit, hmmm. Dat je geen bloedverlies meer hebt is idd heel positief. Maar begrijp dus dat niet altijd je testen veel duidelijker hoeven te worden? Er is nog steeds hoop dus, gelukkig. En je kan er idd ook niets aan veranderen, maar kan me voorstellen dat je het dan liever nu wilt weten dan nog 2 weken in onzekerheid zitten. @mammadoe: wat raar van je zusje. En is idd heel zwaar zo'n dag als je griep hebt. Jaa super he dat ik een echo krijg. Donderdag heb ik het, bij de vk. Ik had al mijn controle dan, maar dennis heeft gevraagd of we niet nog een echo konden krijgen omdat we de vorige keer bijna niets zagen. En dat was geen probleem. Degene bij wie ik donderdag de afspraak heb is geen echoscopiste, maar kan wel echo's maken. Wil ik dat er echt een echoscopiste naar kijkt dan moet ik vrijdag komen. Maar gaat bij ons meer om ff te kijken, gewoon leuk nog een extra echo. @debby: je hebt een lekker dagje gehad gister nu. En laat de alles maar lekker goed innestelen nu
@ Poemi, prachtige taart hoor! Enne, als je het mij vraagt, ik zie ze testen niet lichter worden? Op de foto iig...? @ Mammadoe, hè wat naar dat je zo slecht was gisteren. En wat een streek van je zus, lekker makkelijk! Gelukkig een geslaagde dag geweest. Ga vandaag maar lekker relaxen en ik wens je beterschap! @ Linnie, haha! Ja laat het maar lekker innestelen nu ja! Ben zoooo benieuwd.. Heb wel iets betere hoop door de ovu testen eigenlijk. Heb het gevoel dat we misschien de vorige maanden gewoon de verkeerde dagen hebben gehad, omdat mijn cyclus zo onregelmatig is. Afwachten nu. En vandaag nog maar een keertje aan de slag je weet ut nooit...
poemi mooie taart hoor en ook hier zie ik ze eerder donkerder dan lichter, hier aan het knutselen met zoonlief mannetje ligt op de grond iets met de vloer te repareren en kan zoonlief daar niet bij gebruiken! gisteren is mijn kleine man akelig gevallen gingen pannenkoeken eten bij opa en oma ik was daar alvast heen man kwam later vanaf de voetbal kleine man ging achter nichtje en neefje aan en wilde door het kralen gordijn naar buiten en opa naar binnen en die zag hem niet, opa struikelde en rins viel bleef alleen vastzitten in het kralen gordijn, en viel met zijn hoofd op de deurpost, hij heeft een hele flinke schaafwond in zijn nek zitten en nu een flink blauw voorhoofd, bah het deed hem ook echt wel pijn en nu nog als hij met zijn nekje draait zegt hij vaak auw.
O Debby, had je een posi ovutest dan? Oeeee ben benieuwd of je over twee weken positief nieuws hebt!!!
Goeie morgen dames, Mijn schoonzussen zijn van een 1-eiïge tweeling. Maar ja het moet toch bij mij vandaan komen he?!! Begin er steeds meer aan te wennen. Straks naar mijn moeder toe. Ben zo benieuwd!!!! @Poemi: als ik jou was zou ik me niet teveel zorgen maken. Als je nog geen echt duidelijk bloedverlies hebt gehad is er volgens mij geen reden tot paniek. Wanneer heb je de 1e afspraak bij de vk?
Hoi dames, Ben erg druk geweest de afgelopen dagen, dus weinig tijd gehad om te reageren. Poemi: Blijft onzeker bij jou he.. Hoop voor je dat je snel duidelijkheid krijgt. En zoals al eerder gezegd, je kunt ook de huisarts bellen en vragen om een bloedtest! Lekkere taart trouwens! Mammadoe: Balen dat je nog zo beroerd bent. en zeker heel vervelend van je zus zeg! Misschien toch maar aangeven aan haar? Helemaal nu je idd zwanger EN ziek bent! Heel veel beterschap! Linnie: Wat leuk die extra echo! Lief van hem zeg.. Debby: Spannend zeg bij jou!! Hopen dat het nu raak is.. Enwat een heerlijk weekend heb jij! Jessie: Leuk die reacties! ben ook wel benieuwd hoe je moeder gaat reageren! Marilouise: Wat sneu van je zoontje.. Femmy: Ik had dat deze maand ook, enorme buikpijn gehad met mijn ongesteldheid. Het is nu zo goed als voorbij bij mij, dus dat komt goed uit met de vakantie! Isa: ja kan me voorstellen dat je bezorgd was! Zo'n erge onweer hebben wij hier gelukkig niet gehad. Tamale: jaa hele mooi foto! Knappe meid zeg.. Hier gisteren druk geweest met wat dingen te regelen voor de vakantie. 's avonds zijn 14 vrienden komen bbqen, we hadden nog veel vlees in de vriezer liggen en wilden dit opmaken. Er kwamen alleen steeds meer mensen bij waardoor we nog eten bij hebben moeten halen! Maar was super gezellig, hebben tot 2uur buiten zitten kletsen! Vanavond om 23.15 vliegen we eindelijk naar Tanzania Heb er zoveel zin in, maar vind het ook wel erg spannend nu! We hebben net onze hond naar het pension gebracht, daar is hij met de bruiloft ook geweest. Hij was gelukkig super blij toen we daar waren.. Eenmaal in de auto terug moest ik heel hard huilen. Ik vind het dan zo zielig om hem daar achter te laten.. Hahah ik ben echt een jankerd! Ik kom vanmiddag nog wel eventjes kijken hier!
@ Marilouise, wat naar voor je ventje... Heeft ie niets ernstigs, als ie zo'n last heeft van zn nekje? @ Mammadoe, ja!!! Ineens!!! Een paar pagina's terug staat mijn test. Donderdag was het nog steeds niets. En vrijdag kon ik weer eens niet plassen. Maar om half 10 ofzo een test gedaan en echt superknal!!! Dus hebben ff goed geklust vrijdag en zaterdag @ Lwal, gezellig zo'n BBQ! En het was echt heerlijk zwoel weer he! Leuk En nu... op naar de huwelijksreis! Kan me voorstellen dat je vervelend vindt je hond achter te laten, majah,als ie zo vrolijk was, komt het vast goed! Meid, geniet van je vakantie! En dat je maar zwanger terug mag komen Heel veel plezier!
Goeiemorgen!! Viev: Dan werken die testen erg verslavend hé!? Jessie: Haha geweldig zeg! Ben benieuwd hoe jou moeder gaat reageren! Zitten tweelingen bij jullie in de familie? Poemie: Ooh wat zuur, word jullie kleine altijd zo vroeg wakker? Wat erg dat ik al denk: NEEEEEE als Tara om 9 uur wakker word.. HOe erg is dat! En waarom zouden je souders het dan door hebben?? Ik doe ook altijd augurken door de salade hoor, altijd al! Isa: Och jeetje, dat is schrikken!! Was je man aan het stappen? Snap dat je even stijf staat van de adrenaline. Hier vannacht 2 harde klappen en toen was het alweer over! Succes met de kwaaltjes! Poemie: Simpel maar super mooi! En ik vind je testen helemaal niet lichter worden????? Debby: Ja echt een mooie meid, zulke mooie haren en van die grote ogen! Ben jaloers! Tara heeft nog niet zoveel haar. En bedankt, ik vond deze foto ook wel erg cute! Wat klinkt dat dagje gisteren fijn zeg, ik ben echt zo'n twijfel kont en mjn vriend ook, wij kunnen dus nooit beslissen: zullen we een terrasje pakken? Ja leuk! Welke dan? Ja weet ik niet? Die? Nee, die? Nee ook niet. Ach anders gaan we ook maar naar huis, dat kost niks. HEEL irritant! Mammadoe: He gadver, daar was ik ook flink pissig om geworden!!!! Wat lullig zeg.. Balen dat je nog steeds ziek bent, en gooi het er maar uit hier! Beterschap!!! Femmy: Whahah bedankt voor het beeld wat ik nu bij jou tampon verhaal voor ogen krijg! Nog ff en dan kun je dr weer tegenaan!! Marilouise: Ieeee! Naar is dat he als ze zo vallen. Wat zielig! Debby: Goedzo vooral blijven oefenen! Lwal: Haha schattig!! Je hondje vermaakt zich vast daar! Hoe lang blijven jullie weg?? Hopelijk krijgen jullie een huwelijksreiskindje! Goede reis en heeeeeeel veel plezier!
Grr ik heb mijn contract nog helemaal niet binnen! Mijn oude is al verlopen op 31 augustus en de nieuwe moet ingaan om 1 september. Maar dinsdag moet ik al aan het werk op de nieuwe locatie. Iemand enig idee of dit dan wel eens mag?? Heb gisternacht heel vreemd gedroomt, ik droomde dat ik was bevallen zonder maurice en onder narcose. TOen ik bijkwam zei het personeel dat mijn moeder de kleine alvast had meegenomen. Dus ik belde mijn moeder en die zei: H0i Leonie! Gefeliciteerd hé, ik loop alvast met hem in de kruidvat! Zodat iedereen hem kan zien! Toen ben ik uit het ziekenhuis gevlucht en naar de kruidvat gerent, ( knap hé! 7 km rennen na een bevalling ) en daar stond mn moeder hem aan iedereen te laten zien! Toen moest ik heel hard huilen en zei ik: MAM JE MAG HEM NOOIT MEER ZIEN , WAT DENK JE WEL NIET? En toen zei mijn moeder: Ach joh, doe is niet zo kattig! Ik heb hem al wel aangegeven bij de gemeente met zijn naam hoor! TOen moest ik nog harder huilen en toen zei ik: NEEEEE!! HEB JE HEM EEN NAAM GEGEVEN?? Wij hadden zo'n mooie naam voor hem! HOe heettie nu? Maikel zei mn moeder.. Ik janken! Werd gewoon wakker met natte ogen! Hoe erg is dat! Haha. Vind het wel heeeel vaag. Waarom ik dan ook zo overtuigd was dat het een jongen was? In het echt denk ik juist dat het een meid is!
@Marilouise Arm ventje! Hopelijk gaat het snel weer over. @Mammadoe Balen dat je nog steeds zo naar bent. Op zo'n lange dag als gisteren kun je dat helemaal niet gebruiken, en dan ook nog eens in combinatie met zwanger zijn. Wel lullig van je zusje dat ze jou overal voor op heeft laten draaien. @Jessie Ik heb geloof ik pas ergens gelezen dat 2-eiïge tweelingen erfelijk zijn, en 1-eiïge niet. Dat kan iederen overkomen. @Lwal Je moet jullie hond nu ook best wel lang achter laten, dus als je daar even verdrietig door bent is niet gek hoor! Hele fijne vakantie, geniet ervan! @Tamale Lastig hoor, als jullie alle twee zo kunnen twijfelen! Komt hier ook nog wel eens voor. En van die augurken, dat heb ik aan manlief gevraagd, en die zei dat ze dat dus nooit deden thuis, lijkt me vreemd dan dat ie het altijd zo lekker vindt. En wat die testen betreft, ze zijn wel al allemaal ingedroogd inmiddels, dus misschien dat ze daardoor ook wel redelijk gelijk lijken qua kleur, de laatste 3 dan.