@mammadoe mag het ook een dreumes zijn je mag hem zo een dagje lenen hoor ! (als ik hem maar wel terug krijg ) Het is natuurlijk even afwachten mijn vorige menstruatie was heel vreemd ik ben er nu vanuit gegaan dat ik toen op vrijdag gewoon ongesteld ben geworden maar dat was heel veel afscheiding met bloed, het kan nog dat ik op woensdag ongesteld ben geworden toen was het echt puur bloed zeg maar. Dus dan zou ik morgen op 28 dagen zitten, maar dan zal het wel negatief zijn want de sensitest gaf nu ook negatief aan. maar goed we wachten af en we gaan gewoon hard verder klussen. Ik heb zelf al tijden een voorgevoel dat ik in oktober aan de beurt ben dan ben ik uitgerekend op mijn vaders sterfdag, is een gevoel. Hier een kleine man net lekker op bedje gelegd is een echt handenbindertje aan het worden doet nu ook zelf zijn banaantje pakken en openmaken (boefje) Gisteren bij de osteopaat geweest en ben daar voorlopig klaar zo tof en ik voel me zo enorm goed. verder net jehova meneer aan de deur gehad hij was wel zo weg kleine deed de deur open en de hond stormde als een bezetene naar buiten.
Jambo dames, Wij zijn gisteren veilig aangekomen in Tanzania! Het is hier super, net naar een weeshuis geweest... Bijna alle ouders zijn gestorven aan hiv, dus dat hakte er wel even in! Nu nog even relazen en donderdag begint onze 6 daagse safari! Ik heb hier dus gewoon wifi bij onze lodge, ideaal! Ik las dat er paar zieken zijn, beterschap!! Marilouse: balen van je test.. Dan maar hopen dat het nog te vroeg is! Jessie: leuk die echo's! Debby: succes met je ondernemingspan! Tamale: leuke foto's van Tara! Wat een knappe meid heb je toch.. Ik las iets over storm? Slecht weer bij jullie dus? Verder weet ik niet alles meer..
@Lwal: fijn dat je goed bent aangekomen. @marilouise: wat minder van je test. Hier weer een klote ochtend. Lag nog op bed toen ik het weer op voelde komen. Was alleen te laat... En natuurlijk geen emmer naast bed staan... Gelukkig had ik nog niks gegeten en kwam er dus weinig uit. Maar ja de toon is weer gezet voor vandaag! Die 2 weten hun moeder flink bezig te houden zo... Me zo maar eens opladen om weer te gaan werken vandaag! Jakkie echt geen zin in.
@ Jessie, succes ermee vandaag! @ Lwal, fijn dat je goed aangekomen bent, geniet ervan! @ Marilouise, even afwachten dus! Zou overigens wel een mooie dag zijn, of zie je het juist niet zitten?
@ Lwal Goed om te horen dat jullie veilig zijn aangekomen! Kan me voorstellen dat dat even slikken was. Fijne vakantie verder!! @ jessie Bah dat is niet fijn, hopelijk de rest van de dag geen last van... @ marilouise hmmmmm anders zit je dus op zo'n 33 dagen?? Hopelijk ben je te vroeg met testen.. En anders, miss heb je wel gelijk. Je had toch ook zoiets gedroomt?? Hier weer lichte steken in mijn linker zij Oja gister had ik een lekker gerecht klaar gemaakt met vis (normaal eet ik dat echt niet) De lucht vond ik lekker maar na een paar happen werd ik lichtelijk misselijk. Omdat ik mijzelf vond aanstellen toch maar doorgegeten
ja of ik zit morgen op 28 dagen ik weet het af en toe echt even niet meer zeg, maar we klussen gewoon verder en we zien het wel. Ik had daar inderdaad over gedroomd ja !
@Femmy, ik woon ook aan de kust. Hier waait het al flink En het regent nu @Lwal, Hopelijk hebben jullie daar beter weer dan wij hier!!! Wat naar van dat kindertehuis... @Marilouise, jammer van die test Verder weet ik niet zo veel meer van wat er is verteld... Net een discussie gehad met mijn lieftallige schoonzusje... zij en mijn broertje hebben een kleine gekregen in mei, nu zou ik volgende week vrijdag oppassen op de kleine meid (hun hebben bruiloft), ik heb dus de hele dag vrijgenomen... Zij wonen in Overijssel en ik in Noord-Holland dus het is nog een stukje rijden ook (lees: 180 KM)... Krijg ik net een smsje van d'r dat ik de kleine meid pas om 18.00 uur op hoef te halen van de bruiloft... En ze moet om half 8 alweer in bed liggen (logisch ze moet voldoende slaap hebben)... Had ik met m'n szus afgesproken dat ik de kleine mee zou nemen naar mijn vader en dat ik en de kleine daar zouden slapen... Dat was in eerste instantie prima, maar nu gaat mevrouw er tegen in, ik moest maar alleen bij hun op de bank gaan zitten want de kleine meid wordt eenkennig, (ze is net 4 mnd)... Maar het gaat mevrouw erom dat de kleine gewoon niet bij ons mag zijn... Haar familie is alles en dat van mijn broertje mag niets:S... K heb het oppassen maar afgezegd dat gezeik met haar altijd:S... Moet ik dus 2 uur rijden om vervolgens 2 uur op m'n kleine nichtje te passen??? Noway!!! Sorry voor m'n ego verhaal moest het gewoon ff kwijt, ben zo boos:x... Mijn schoonzusje en ik liggen elkaar al niet vanaf het begin, ze is zo'n trut geweest voor mijn broertje En vorig jaar expres zwanger geworden van hun kleine terwijl mijn broertje nog steeds denkt dat het een ongelukje was!!!
@cinnepinnetje: Ooh ik zou ook echt heel boos zijn, je neemt er een hele dag vrij voor. En je moet bij hun thuis zijn omdat ze eenkennig is? 4 maanden???? @jessie: aah vies he. Dan begin je de dag niet goed. Heb nu soort van ongikrampen in mijn buik en rug. Had ik gister ook, 5 minuten en dan is het weg. Liefste wil ik dan heeel hard in mijn rug en buik duwen. Nu trekt het al weer weg. Maar weet niet wat het is, lijkt op ongikramp, maar ook weer niet. Kunnen miss ook darmen zijn want die zijn ook weer lekker bezig laatste dagen. Als ik ongi was had ik ook altijd last van darmen, maar dat leek dan ook weer op ongikrampen. haha. Beetje vaag verhaal, sorryy.
Gelukkig kiezen we de sfamilie niet zelf uit @Linnie wat naar van die krampen:S... Jah en dat mijn kleine nichtje niet eenkennig is weet ik maar al te goed... Ik zie haar ongeveer 1 a 2 keer per maand en ze moet dan altijd heel hard lachen bij mij, en kan alles met haar doen!!! Achjah laat szus maar lekker, moet me er ook niet zo druk overmaken... Maar t ging mij erom dat ik een vrije dag neem daar naar toe moet rijden en dat k het allemaal op haar manier moet doen!!! haha
@ cinnepinnetje Wat een vervelende schoonzus heb je zeg!! Mijn zusje is gelukkig nog single en mijn schoonzus (zus van manlief) heeft een aardige vent. Manlief en zijn zus zijn super hecht en gelukkig kan ik ook goed met haar. Maar tussen mij en zijn ouders boterde het in het begin helemaal niet @ linnie Vervelende darmen?? heb er ook wel eens last van tijdens de menstruatie, bleegh.
Even snel tussendoor vanaf m'n werk. Heb het eigenlijk te druk... Ik heb vanmorgen de vk gebeld om een afspraak te maken voor de echo. Manlief is nogal beperkt qua vrije tijd volgende week, en ik dacht dat als ik tot donderdag zou wachten ik helemaal geen keus meer zou hebben. Had ik nu al bijna niet, maar ik mag 12 september om 13.20 uur! Is dus een echo met 7 weken. Ik weet dat er meer meiden hier zijn die vroeg een echo hebben gehad, maar waar moet ik rekening mee houden? Ik ga er maar van uit dat het inwendig is, moet je dan juist een volle blaas hebben of niet? Reageer vanavond wel even op de rest!
Hoi allemaal, Het duurde weer even maar hier ben ik weer even. Ben heel druk en gewoon geen tijd om te kijken. Gaat met de zaak waar ik werk niet zo goed dus waarschijnlijk zit ik over een maand zonder werk! erg vevelend nu. Gister weer een echo gehad de beeb was 36 mm. En bewoog al. erg bijzonder om te zien. Morgen bloedprikken zit ik al heel de week tegen aan te hikken! Pfff vind het niks. Ik heb nog geen tijd gehad om alles door te lezen. Ohja de bevaldatum is bijgesteld naar 1 april!! Dus wie weet.
Ben weer thuis. @ debby: ik heb inderdaad kort haar. Ik heb helaas een platte haar ipv rond, mijn haar is super stijl. Zelfs als er een permanent ingezet zou worden, dan zakt het na een paar dagen eruit. Sinds 10 jaar heb ik het kort en het bevalt me prima, maar het groeit gewoon heel hard (volgens de kapper een goed teken, dat ik gezond eet) Maar meestal na 4 wkn is het te lang en gaat het 'hangen' en wil het weinig meer. @ cinnepinnetje: wat een vervelende actie van je schoonzus, balen dat je speciaal een dag vrij heb genomen. Onze familie is heel close, helaas woont mijn zus ver weg, maar eigenlijk staan we altijd voor elkaar klaar. @ poemi: binnenkort een echo, hopelijk geef het eindelijk wat duidelijkheid. @ Linnie: hopelijk is de buikpijn snel weg Hier waaid het al behoorlijk en regend het ook flink. Mijn nieuwe coup is alweer verregend:x Helaas is het vandaag weer 'voetbalavond'. Maandag is altijd mijn 'tv avond' en vandaag mag vriendlief weer voetbal kijken, dus dat wordt weer gezellig
Goedemiddag meiden, Nou wat een weer hier, harde wind en regen. Echt herfstig. We hebben vandaag maar de grote opruiming gehouden binnen. Daar is het wel weer voor Poemi, we gaan morgen vrienden op zoeken die in een vakantiepark zitten en zaterdag naar de dierentuin, maar verder lekker rustig Hoe is je functioneringsgesprek gegaan? En leuke foto! En 12 september al je eerste echo, dat is fijn! Mammadoe, wat een klotenieuws van je vriend zeg! Hopelijk kan hij dan snel wat anders vinden. Faylin, 6 weken vakantie gehad, dat is lang! Hoe is je eerste werkdag gegaan? Das weer ff wennen dan. Jessie, mooie echo foto! Wil je eigenlijk het geslacht van je baby's weten? Marilouise, balen van je negatieve test! Debby1, beterschap! Lwal, fijn dat jullie veilig zijn aangekomen! Cinnepinnetje, das ook stom van je schoonzus zeg! Jammer dat het zo moet gaan dan he. Linnie, wat vervelend van je krampen! Wel leuk dat je buik al wat aan het groeien is! Ben heel benieuwd wanneer dat bij mij zal zijn. Nog paar weken wachten denk ik, haha. Claudi6a, dat is balen van je werk!! Fijn dat alles goed gaat met je beeb
hier net lekker uit ons hemd gewaaide en in de plassen gestampt samen met rins en de hond was erg leuk we hebben samen heel hard staan lachen en zitten nu heerlijk samen in ins joggingpak op de bank !! Verder nog even een verrassing voor papa gemaakt (lekkere chocolademousse had nog chocola liggen dus even snel gemaakt ) vanavond ga ik voeg naar bed !
Zoooo dus als het stormt gaan jullie kletsen Ik was op ideeën gebracht en ben ook naar de kapper geweest. Ik begin me weer een beetje mens te voelen en de ergste griep is er nu wel af. Morgen weer aan het werk. Daarvoor was ik ook nog even naar de Prénatal gegaan en heb mijn allereerste positiekleding gekocht Voelt wel speciaal! Heb 3 broeken, een zwangerschapslegging en een leuk jurkje en een bollerotje. Toch vind ik de meeste zwangerschapskleding erg oubollig Andere x maar eens goed op internet zoeken. Zeker voor een winterjas, want wat een lelijk positiewinterjassen heb ik tot nu toe alleen maar zien langskomen! Maar voor andere zwangeren wel een aanrader om ook die kant op te gaan, want er is nu uitverkoop. Heb bijv. 2 broeken voor maar 30 euro en gewoon prima broeken die ik ook gewoon in de winter aan kan. O ja,, heb ook al zo'n zwangerschapsband, zwart met 2 zilveren handafdrukjes, eigenlijk wil ik er al mee in de ronte gaan lopen, maar is toch een beetje vreemd als je er nog niet heeeel zwanger uitziet...toch... Daarna was ik toch lekker bezig, dus ook nog schoenen, jasje en sieraden gekocht voor de bruiloft donderdag. En daarna mijn vriend nog even aangekleed Het geld is weer op! @Cinnepinnetje, je szus spoort niet helemaal geloof ik. Ik geef je gelijk dat je hebt afgezegd. Maar nu heb je voor piet snot een vrije dag genomen Vriendin van mij heeft zo'n zelfde szus. Die vriendin mag niet eens het kindje aanraken netzoals haar moeder = oma pfff:x @Poemi, super fijn dat je nu eindelijk je echo gaat krijgen. Hopelijk zit alles dan gewoon goed en kan je echt gaan genieten @Marilouise, oppassen....hmmm ik laat je het nog even weten ok?! @Lwal, rare wereld eigenlijk! Kindjes met overleden HIV-ouders en wifi in je lodge. Geniet ervan daar, hier is een weeralarm voor vanavond.... @Femmy, erg hè die mannen en hun voetbal! Maar ben verbaasd dat hij de maandag niet wil kijken, want dan zit mijn vriend de hele avond voetbal geouwehoer te kijken. :x @Claudia, ik vond het ook zo bijzonder om het te zien bewegen! Heel apart! Enne, 1 April....awwww dat zou zielig zijn! hahaha @Linnie, vaag zeg die krampen, nu al oefenweeën lijkt me wat aan de vroege kant! Zal er vast allemaal wel weer bijhoren.
@ mammadoe: nee, maandag is mijn avond!!! Dus hij mag alleen dat geouwehoer kijken als ik niet thuis ben. maar ik hou helemaal niet van voetbal. vooral aan het eind van het seizoen, met al die finales, dan wil hij alles zien:x.