Nou dames, hier kan mijn dag niet meer stuk, tranen met tuitten krijg net een sms dat een vriendin van me zwanger is van de 2e zijn was tegelijkertijd met mij zwanger van de 1e (jochie is 3 weken later geboren ) Ik gun het ze enorm maar dit is wel even een flinke klap omdat ik het zelf ook zo graag wil. het stomme is gisteren waren we in het zwembad zij gaat ook altijd mee en ik had het vermoeden al. ik meld me denk ik even af tot ik me weer wat beter voel zit er even doorheen.
@Marilouise Ach meid, nog niet al te hard huilen . Misschien ben jij nu ook wel zwanger en zijn jullie weer samen zwanger!! Dikke knuffel en hopelijk heb jij zaterdag ook een mooie test! @Isa Lekker dat je het nog 2 weken rustig aan kan doen, hopelijk gaat het tegen die tijd beter met je. @Lwal Wanneer heb jij nu eigenlijk je ei gehad? Als ik naar onze banners kijken lopen we vrij dicht bij elkaar maar dacht dat jij je ei toch eerder had gehad? @Mammadoe Gelukkig hier ook een laptop dus ook gewoon het beeld kunnen draaien Wel een mooi buikje hoor! Jij ook al bijna de 20-weken echo, spannend! Zenuwachtig of heb je er wel vertrouwen in dat het allemaal goed is? Wij hadden de babykamer ook vrij snel af en ik vond het echt heerlijk om daar te kijken. Zo'n raar idee dat daar over een paar maandjes jullie kindje ligt @Linnie Wanneer heb jij eigenlijk de 20-weken echo? @Debby Weet niet of je af en toe nog meeleest, maar hoe gaat het met je? Al weer iets van een eisprong gemerkt? Heb je ook echt van de ovu-testen af kunnen blijven? @Geboortegewicht Dat ze hetzelfde geboortegewicht hebben als de moeder ging hier niet op. Ik woog zelf 5 pond en onze kleine man was een mooie 7-ponder. Hier dachten ze ook dat het zeker wel een 8-ponder zou worden, hebben ze me mooi bang meegemaakt en het viel dus reuze mee! Hier vandaag toch lekker een dagje vrij. Zou eerst heel de week vrij zijn, samen met manlief, maar vrijdag kwam manlief ermee dat ze hun rooster even hebben omgegooid vanaf gisteren, dus moet ie vanavond/vannacht ineens werken, van 18.00-06.00 uur. Wilde dan eigenlijk vandaag een halve dag werken maar ik had weer van 03.30-05.45 uur wakker gelegen, dus toen m'n wekker ging om 06.05 uur heb ik hem mooi uitgedrukt. Om 08.15 uur m'n werk gebeld en aangegeven dat ik toch niet echt heel veel zin had dus vandaag lekker een dagje vrij. Morgen wel werken en vrijdag ook nog vrij.
@ marilouise Inderdaad niet te veel huilen, miss ben jij nu ook wel zwanger. Ik zal ook voor je duimen. Maar voor nu een dikke knuffel. @ Linnie als ik dat van jou lees weet ik wel zeker dat ik niet hoef te testen. ik wacht gewoon op de volgende ronde @ mammadoe Mooi buikje hoor! ben stiekem wel een beetj jaloers Haha, ja dat geloof ik. Wij waren echt toe aan een andere en hoeven nog geen babykamer te kopen @ poemi wel lekker dat je vrij bent. hier alweer een 1,5 uur aant werk, naja werk, aanwezig, haha. De pumps zaten echt goed, maar het zijn wel meer zit pumps. In December heb ik een gala en dan trek ik ze waarschijnlijk wel aan en neem ik gewoon andere schoenen mee. Er gaat ook een deel van het bedrag naar Pink Ribbon
Poemi: ik weet niet precies wanneer ik mijn ei heb gehad. De afgelopen maanden voelde ik het steeds precies, en nu veel minder. Maar ik denk woensdag ongeveer.. Wij zitten inderdaad dicht bij elkaar! Weet je al wanneer je gaat testen? Mammadoe: Mooie buik hoor!!! Isa: Fijn dat het weer iets beter gaat.. en dat je nu de tijd hebt om het lekker rustig aan te doen! Van jou hebben we volgens mij nog geen buikfoto gezien of wel? Marilouise: Wie weet ben jij ook wel zwanger! Proberen niet te druk te maken.. Brondy: Dus toch niet getest? Lekker doen waar je je goed bij voelt.. Hier weinig nieuws.. Straks weer gaan werken. Vannacht slecht geslapen, had continu nachtmerries.. Bah!
@Lwal Ik denk dat ik met testen wel tot de 29e wacht, m'n NOD. Maar verwacht dat ik volgende week dinsdag/woensdag al wel weet of het wel/niet raak is. En jij? Wacht jij netjes tot woensdag? @Brondy Je hebt dus schoenen gekocht voor het goede doel Niet echt zin om te werken zo te lezen?
@ poemi Ja goed he maar ook omdat ik ze mooi vind hoor. En nee helemaal geen zin om te werken, bleegh, ben blij als het kerst is. @ lwal Nee ik zat te twijvelen gister, maar durfde het toch niet aan. En vanmorgen had ik haast, wekker was te laat gegaan Toen las ik het bericht van Linnie en dacht, nou miss maar goed dat ik niet getest heb. Weer een omo-witte test is niet leuk.
Poemi; Ja ik ga sowieso tot woensdag wachten! Nou ik hoop echt dat het voor ons allebei raak mag zijn!! Brondy: klopt, zo'n witte test werkt niet echt opbeurend!
Hoi meiden, Mammadoe, zijn wel heftige dromen he! Leuk dat je ook wilt gaan zwangerschapszwemmen. Laat maar eventjes weten of het wat is, als je wilt Succes met de babykamer meubels in elkaar zetten! Wel ff fotootje posten als het af is he Linnie, ben wel benieuwd naar een buikfoto Isa, fijn dat het met vlagen wat beter gaat. Nog eventjes lekker 2 uur per week werken. Debby, ben ook benieuwd hoe het met je is?
hallo, mag ik misschien met jullie meekletsen? Ik ben in juni gestopt met de pil en zit ook op een ander forum maar daar komen ontzettend weinig reacties op. En dat vind ik eigenlijk hartstikke jammer want vind het wel leuk om te kletsen hierover. Groetjes Shadow
@Isa Dat hoop ik ook @Lwal Ik hoop volgende week woensdag ook al wel iets te weten. Zouden we dicht bij elkaar zitten! Duim voor je! En natuurlijk ook voor de andere niet-zwangere meiden, including mezelf @Brondy Nog maar 10 weekjes, dan is het kerst! Kerst is altijd wel leuk, maar die tijd erna, blehhh....... Januari en februari zijn echt de ergste maanden... @Shadow Welkom! Wordt het jullie eerste kindje? De hoeveelste ronde wordt dit voor jullie? Vanmiddag pepernoten gebakken, zo slecht hahaha
@ poemi hahah ja nog maar 10 weekjes, maar kan mij niet snel genoeg gaan Januari valt voor mij nog wel mee, mijn nichtje is dan jarig en ik ook, dus dan ook nog gezelligheid. Maar inderdaad februari...pfffff Mmmmm lekker....pepernoten.. @ shadow Welkom, miss kun jij jezelf even voorstellen?? @ isa Laten we het hopen, aangezien er al een tijdje geen zwangeren meer bijgekomen zijn.. Nu zijn wij aan de beurt Oja wie gingen er hier allemaal een eigen bedrijf beginnen? Mijn man heeft een aanbod gekregen omtrent een semi-eigen bedrijf op te starten, dus we kunnen wel wat tips gebruiken. Alsin waar moet je op letten.... Wij hebben namelijk het gevoel dat er wel een addertje onder het gras zit.
Hoi meiden, Ik lig lekker op mijn bedje terwijl mijn vriend bezig is met de meubeltjes Doe ik goed toch?! haha. Nee ben vanmiddag ook aan het opruimen geweest. Ik ben een onwijze rommelkont, echt geen goede huisvrouw in dat opzicht en moet dit echt gaan veranderen, zeker met een kleine in het vooruitzicht. Over 10 weken al kerst Tijd gaat snel zeg! Daarna ben ik gewoon hoogzwanger....benieuwd hoe dat zal zijn..... Ik hoop ook zo voor alle niet zwangere meiden dat het snel raak ik. Bij Marilouise hoop ik toch wel dat het met zwanger-zijn te maken heeft, anders ben je gewoon voor niets zo beroerd @Brondy, wat voor soort bedrijf kan hij opstarten dan? Ik heb een eigen bedrijf, maar kan je van niet heeeeel veel tips voorzien aangezien het gewoon een simpele eenmanszaak is met weinig ogen en haken. Enne, wbt kinderkamer, begin maar vast te sparen....pffff @Poemi, pepernoten bakken? Hoe doe je dat dan???? Lekkerder dan de kant en klare zeker? @Lwal, nachtmerries zijn niet leuk @Isa, ook zo uitgedroogd dus. Vreemd....misschien dat ons lichaam zo kenbaar maakt dat het nog meer vocht nodig heeft.... En jouw buik is even groot als de mijne..... tsjah, zal dan toch zijn omdat het jouw tweede is denk ik. @Shadow, welkom, natuurlijk mag je hier gezellig meekletsen. Ik ben ook wel benieuwd naar je verhaal... @Tamale, hoe issie? Helemaal happy met je meisje? Ik wil eigenlijk van jou wel eens een foto zien.... Ik ga maar weer eens opruimen.
Hey meiden, helaas wordt ik weer ongesteld, heb alweer bruine afscheiding, dus voor mij is het deze ronde helaas niet raak, ga een beetje de moed verliezen. @ spannend een eigen bedrijf, heb helaas geen ervaring mee. @ lwal: nachtmerries, vreselijk, hopelijk slaap je komende nacht beter. @ Shadow: welkom! toch iets positiefs deze maand, als het goed is krijg ik per volgende week een nieuwe vaste opdracht. Ga denk wel binnenkort een andere baan zoeken, lekker dichtbij, maar in ieder geval is de onzekerheid voorlopig even weg!
Femmy: ahh wat balen! Kan me voorstellen dat je de moed begint te verliezen! Shadow: Welkom! Stel je idd even voor, ben benieuwd! Mamadoe: kijk lekker bezig geweest dus.. Ik ben ook niet zo'n super huisvrouw! Maar dat zal vanzelf wel goedkomen toch? Ik ben ook vooorrrrr dat alle niet zwangeren deze ronde wel zwanger worden!
Bah Femmy, wat irritant zeg! Maar niet de moed verliezen, het zal vast een keer raak zijn toch?! Maar snap wel dat je ontzettend sacho ervan wordt!! @Lwal, dat hopen we dan maar...
Nou dames ik ben er weer eventjes, heb even flink stuk gezeten vandaag. en nog wel een dipje.Ben nu steeds tegen mezelf aan het zeggen ik ben niet zwanger zit tussen mijn oren dan kan het alleen maar meevallen, en ik wordt er wat rustiger door . vanmiddag een brief van de eneco dat we 250 euro terug krijgen fijn. daarna de kleine de boel onder gespuugd vond het eten te pittig daarna goed gegeten, herkennen jullie van die warmte aanvallen wordt er gek van heb steeds vuurrode wangen en het zweet loopt zo ongeveer van me af maar ijskoude voeten.
Allereerst dank jullie wel voor het warme welkom. Ik ben Lizette, 26 jaar oud. Ik woon sinds 5 jaar samen met mijn vriend. Eind juni zijn we gestopt met de pil,onder het mom "we zien wel hoe het loopt" . Maar vind het reuze spannend en kan nu al niet wachten eigenlijk haha. Het wordt ons eerste kindje.
Ik zit nu echt even flink te balen. Baalde al omdat ik weer ongesteld ben geworden, hoorde ik net, dat een oud collega, die altijd hard vertelde dat ze geen kinderen wil, na het stoppen van de pil gelijk zwanger is!!!! En natuurlijk nu heel blij! Ik ben blij voor haar, maar ik baal enorm. Ga nu twijfelen aan mezelf, heb een keurig cyclus, de ovulatietesten zijn knal positief, maar waarom lukt het dan niet en ik vraag me nu wel eens af zit alles wel goed bij ons? Waarom gaat het bij ons nu niet zo snel? Net even uitgehuild bij mijn vriend, had nu ook wel gehoopt dat het raak zou zijn. We hebben afgesproken dat, als het in december nog niet gelukt is, dat we een afspraak bij de huisarts gaan maken. Dan ben ik ook 32 jaar!