Gestopt met de pil in Juni 2011

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Mammadoe, 6 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. marilouise

    marilouise Niet meer actief

    he lieve femmy zullen wij even samen potje janken. knuffel
     
  2. femmy79

    femmy79 Actief lid

    12 jun 2011
    255
    0
    0
    Den Haag
    marilouise, gaan we samen uithuilen:(
     
  3. Mammadoe

    Mammadoe Fanatiek lid

    3 jun 2011
    2.169
    0
    0
    Amsterdam
    Ja dan is de klap wel even dubbelt hard voor je :( kut zeg!
     
  4. Lwal

    Lwal Bekend lid

    2 jun 2011
    662
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ahh Femmy, ja dat is wel even heel dubbel!! Snap zo goed hoe je je voelt. Maar geruststelling.. Een vriendin van mij is verloskundige en zij zegt dat het echt heel normaal is dat het wel even duurt voordat je zwanger bent en dat elke maand je kansen vergroten!

    Marilouise: heb jij misschien geen buikgriep? Want daar lijken je symptomen ook heel veel op.. Hoop natuurlijk voor je dat het niet zo is!!

    Shadow: Leuk ook eerste kindje! Wanneer is je NOD?
     
  5. shadow85

    shadow85 Niet meer actief

    Balen femmy.je wilt dat zo graag en dan komt zulk nieuws best hard aan.hopelijk voel je je snel wat beter.al moet ik zeggen dat een flinke huilbui ook oplucht.
     
  6. linnie27

    linnie27 Fanatiek lid

    6 jun 2011
    1.389
    0
    0
    Hii allemaal, wat een hoop gekletst vandaag zeg.

    @shadow: welkom. gezellig dat je mee komt kletsen.

    @femmy: oooh wat balen dat je weer ongi bent geworden. Heeft het ook al echt doorgezet? Maar is idd heel raar, dat je goede cyclussen hebt maar dat het gewoon niet lukt.

    @lwal: ja ik heb ook gehoord hoor dat het best een tijdje kan duren allemaal. Dat een jaar eigenlijk geen uitzondering is. Maar je wilt natuurlijk zo snel mogelijk. Ik ging ook echt vab minimaal een half jaar uit toen we begonnen.

    @marilouise: wat lwal zegt, het lijkt mij ook wel een beetje een buikgriep wat je hebt. Met dat zweten en spugen en alles. Hier om me heen heel veel die dat hebben. Mijn schoonmoeder heeft er na meer dan een week nog steeds beetje last van. Best heftig.

    @alle nog niet zwangeren: ik duim voor jullie:) En blijf positief.
     
  7. Brondy

    Brondy Fanatiek lid

    23 jun 2011
    3.660
    438
    83
    Overijssel
    @ femmy
    Wat balen zeg van je ongi!! Heeft t nu echt doorgezet??
    En snap dat je na het horen van dat nieuws helemaal de balen hebt!
    Maar wat Lwal zegt, we zijn nog niet zo heel lang bezig, dus niet al te getreurt zijn... Even uithuilen helpt soms idd.

    @ mammadoe
    hahah, dat ken ik ook. Ben ook niet van het opruimen, gelukkig manlief wel alleen wordt hij gelijk sjagerijnig zo gauw hij bezig is. Gelukkig heeft hij het tegenwoordig wel door als dat gebeurt. Ik ben meer van het schoonmaken ;)

    @ marilouise
    Ohoh dat warm worden met zweten klinkt niet goed :( hopelijk is het geen buikgriep. Duim voor je

    Hier gaat alles z'n gangetje, van t weekend maar weer beginnen met ovu-testen, kijken of mijn ei weer optijd is. De vorige x had ik 1 dag eerder dan de calculator zei een positieve ovutest.
    Trouwens zwangere dames vraagje: welke vitamines slikten jullie voordat jullie zwanger raakten??
     
  8. marilouise

    marilouise Niet meer actief

    Goedemorgen,

    Hier vandaag een stuk frisser en fruitiger opgestaan, gisteren ook eindelijk rustig kunnen gaan slapen, die hitte aanvallen zoals ze het noemen herken ik van de zwangerschap van Rins en ik heb ook zeker geen koorts heb gisteren 2 keer gemeten en had gewoon 37,2 dan. Bij rins had ik dat heel erg in het begin van de zwangerschap gynecoloog zei toen ook heeft met je hormonen te maken soort van opvliegers.

    Vandaar de vraag.

    Niets wijst op een buikgriep, tenzij obstipatie daar ook bij hoort.

    Heb gisteren wel echt verspreid over de dag gegeten en gewoon wat meer porties als normaal maar dan echt steeds een klein beetje, dus ga dit even doorzetten en hoop dat dit helpt.

    Het wachten duurt zo lang maar we gaan niet testen voordat ik 2 dagen overtijd ben!
     
  9. Feestmuts

    Feestmuts Bekend lid

    9 mei 2011
    843
    75
    28
    Vrouw
    Den Bosch
    Hoi meiden,

    Shadow, welkom!

    Poemi, mm lekker pepernoten!!

    Femmy, wat balen zeg!

    Brondy, ik slikte pilletjes van Davitamon, puur mama. Nog steeds trouwens, zitten ook vitaminen in + foliumzuur.

    Marilouise, spannend hoor, hoop voor je dat het raak is!

    Hier is het superrustig op het werk, echt saai! En nog 1 nachtje slapen tot de 12 weken echo.. :)
     
  10. shadow85

    shadow85 Niet meer actief

    @marilouise spannend joh,het zou misschien dus toch kunnen.
    @ brondy ik ben nog niet zwanger maar wel meteen begonnen met foliumzuur.
     
  11. Jessie886

    Jessie886 Actief lid

    27 jun 2011
    227
    0
    0
    Receptioniste bij een fysiotherapeut en eigenaress
    Etten-Leur
    @shadow: welkom, leuk dat je mee komt kletsen. Is erg druk hier en soms moeilijk bij te houden!!!

    @Femmy: wat k*t zeg en zeker als je dan nog zo'n berichtje krijgt. Bah.

    Hier verder alles goed. Vanochtend de strijk weg gewerkt. Straks weer werken. Nog 3 dagen en dan lekker even een weekje er tussenuit. Als alles goed gaat kunnen we deze vrijdag de auto eindelijk ophalen!!! Op hoop van zegen.

    @viev: spannend de 12 weken echo alweer!

    @poemi: kun je ons het recept geven want volgens mij snakt iedereen hier naar pepernoten!!:D

    Ik zal nog even een foto van mijn buik erop zetten, deze is van de 18 weken!
     
  12. linnie27

    linnie27 Fanatiek lid

    6 jun 2011
    1.389
    0
    0
    @jessie: je hebt al een echt buik. Leuk hoor. Heb je ze inmiddels ook al gevoeld?
     
  13. Brondy

    Brondy Fanatiek lid

    23 jun 2011
    3.660
    438
    83
    Overijssel
    @ jessie
    Mooie buik, je begint al aardig te groeien.
    Hopelijk is dan de auto wel helemaal klaar.

    @ shadow
    Die slik ik ook al wel, sinds ik gestopt ben met de pil. Maar dacht miss slikten de zwangere andere, zoals bijv 'zwanger worden' van Etos of tarwekiemolie.....

    @ viev
    Spannend... Had je voor de tijd ook al wel een echo gehad??
    Sorry ik weet t niet meer :(

    @ marilouise
    ahaaa, maar dan zal het wel zo zijn. Wist niet dat je al zo snel daar last van kunt hebben..
     
  14. Jessie886

    Jessie886 Actief lid

    27 jun 2011
    227
    0
    0
    Receptioniste bij een fysiotherapeut en eigenaress
    Etten-Leur
    Ja van binnen voel ik van alles gebeuren, kan het alleen aan de buitenkant nog niet voelen. Er zit ook 1 placenta aan de voorkant dus die fungeert als extra stootkussen!
     
  15. linnie27

    linnie27 Fanatiek lid

    6 jun 2011
    1.389
    0
    0
    @jessie: ooh leuk. Ik voel het ook al. zoo'n apart gevoel he. Soms voel ik het ook van de buitenkant. Niet altijd. Mijn vriend heeft het gister voor het eerst gevoeld. Hij voelde wel wat, maar het is dat ik zei dat het de baby was anders had ie het niet geweten en dacht hij dat ik ineens heel snel ging ademhalen ofzo zei die.
     
  16. femmy79

    femmy79 Actief lid

    12 jun 2011
    255
    0
    0
    Den Haag
    Meiden, ik weet het even niet meer hoor. gisteren duidelijk begin ongesteldheid, zoals het altijd begint. maar het zet niet door, het blijft bij wat bruine afscheiding:(, altijd gaat bij mij op dag 2 de sluizen open, vanmorgen voor de zekerheid een testje gedaan, maar negatief.
     
  17. linnie27

    linnie27 Fanatiek lid

    6 jun 2011
    1.389
    0
    0
    @femmy: dat was bij mij dus ook zo. Maar toen stopte het weer, dacht ook dat het voorbode van de menstruatie was. Ben je al overtijd eigenlijk of niet? Alleen balen dat je test negatief is. Zou nog even afwachten, misschien word je alsnog ongi, of over paar dagen nog testen als het niet doorzet. Ik testte 5 dagen nadat ik bruin had verloren, en 2 dagen nadat ik overtijd was. En toen was de streep wel duidelijk maar nog wel heel licht. Dus misschien testte je iets te vroeg.
     
  18. shadow85

    shadow85 Niet meer actief

    @ femmy ik hoop voor je dat het hier bij blijft en je over een paar dagen lekker positief test.

    Al kan je lichaam je goed voor de gek houden.
    Was zelf de vorige maand 15 dagen overtijd:$
    Een aantal testjes gedaan maar steeds negatief:(. Nou was er goed van in de war moet ik zeggen.
     
  19. femmy79

    femmy79 Actief lid

    12 jun 2011
    255
    0
    0
    Den Haag
    @ linnie: ik ben nu 1 dag 'overtijd'. de test was zo'n dipstick, zit er eigenlijk aan te denken om toch even langs de kruidvat te gaan:(

    @ shadow: mijn cyclus is gelijk weer regelmatig nadat ik gestopt ben met de pil, dus dit is de eerste keer dat het zolang duurt
     
  20. linnie27

    linnie27 Fanatiek lid

    6 jun 2011
    1.389
    0
    0
    @femmy: okee spannend. En ben je al die andere keren gewoon altijd op tijd ongi geworden? Ik weet het niet meer :(.
    Ja miss idd even die van kruidvat halen.
     

Deel Deze Pagina