Goedemorgen, Hier een rot nacht gehad toch wel flinke krampen waardoor ik wakker werd, wat ingenomen en toen natuurlijk veel te wakker om zonder teveel na te denken in slaap te vallen dus de halve nacht liggen janken!
man smste net: Lieve schat ik hou van je en morgen gaan wij een leuke avond hebben samen. En komende maand wordt onze maand. ik hou van je lief! Nou dat maakt mijn dag weer goed! Ik heb ook besloten morgen een lekker borreltje te drinken we hebben een feestje (teamgenoot man wordt 50 ) op 60 meter van huis, kleine gaat logeren, dus lekker even proberen gedachten op 0 te zetten! jullie nog plannen voor het weekend?
Tamale: gezellig dat je er weer bent! We vroegen ons hier al af of alles wel goed met je ging! Fijn dat jullie nu kijkers hebben! Zit er al iets serieus bij? Leuk morgen Tara jarig! Is ze al zenuwachtig? Marilouise: lief dat smsje van je man! En idd lekker je gedachten proberen te verzetten, hoop voor je dat het helpt! Wij zijn nu onderweg naar Beinsdorp, op weg naar de fotograaf van onze bruiloft. Even 1,5 uur rijden. Zij zou ons album maken, nou had ze een opzetje gemailt maar daar was ik absoluut niet tevreden over. Dus nu gaan we het maar samen met haar doen.. En daar betalen we dan grof geld voor! Verder lekker vrij weekendje. Morgen gourmetten met vrienden en ik ga onze salontafel en tv meubel schilderen
@ tamale goed om te horen dat wel alles goed gaat met jullie En wat fijn dat er kijkers zijn, hopelijk dan ook nog iemand die het huis uiteindelijk ook echt gaat kopen. Alvast een fijne verjaardag (voor tara dan). @ Linnie mooi dat je niet onzeker bent. En als jij ook een kleine baby was dan komt het vast wel goed. Hoe is het met je moeder? @ lwal oke, dat is balen. Jullie moeten haar flink betalen maar een mooi album in haar eentje in elkaar zetten kan ze niet beetje jammer dan he. Wij hebben geen album laten maken, onze fotograve maakte die niet zelf en besteed het uit, dus dat zou dan veel te veel geld gaan kosten. Dus gaan we zelf een keer aan de slag Welke kleur ga je de tafels schilderen?? @ marilouise inderdaad, lekker ff met je verstand op 0 Wel een heel erg lief smsje van je man. Hopelijk wordt volgende maand jullie maand, je weet in ieder geval wel dat je weer zwanger kunt raken. @ mammadoe haha met je benen omhoog. Nou ik heb het ook geprobeerd met een kussen onder mijn kont maar dat heeft tot nu toe nog niet geholpen. Ik blijf tegenwoordig wel langer liggen (oja ik vroeg ernaar, haha) Eens kijken hoe het deze keer gegaan is Had gister nog wel weer een positieve ovu-test @ debby aaah zielig van je konijn, maar als jij niets verkeerds gedaan hebt kun je het haar toch gewoon vertellen?? Oja, wij krijgen vanavond visite. Vrienden van mij komen langs eten. Morgen eerst trainen en daarna naar Walibi (fright nights) samen met nog 4 anderen. Gaan elk jaar met hetzelfde clubje, echt super gezellig. Zondag nog ff naar mijn ouders, woensdag waren ze 26 jaar getrouwd. Daarna naar dansles.
Goedemorgen dames, Vriendlief heeft ons konijn gister begraven, wil mij alleen niet zeggen waar. Najah, misschien morgen wel ofzo, maar hij denkt dat het beter is als ik dat niet weet. Denk ik ook wel.... Nou, nu gaan we ons vanaf zondag richten op de kittens moet zeggen dat ik met een hond of kat toch meer heb. Dit konijn ook meer uit vriendschap voor mn vriendinnetje gedaan. Ze reageerde indd erg relaxed. Is ook niet onze schuld dat dat beestje gaat hemelen.... @ Linnie, wat balen van die pijntjes. Kan het zo zijn dat ze nu nog niet meten dat het blaasontsteking is en vlgd week msischien wel? Bah, heb t nooit gehad, maar lijkt me echt vreschrikkelijk. Beterschap! @ Marilouise, wat een narigheid he. Ik weet niet hoe 'nuchter' jij bent, maar bij mij duurde die jankbuien zon 3 dagen volop en daarna nog 1 x bij de echo. En het is idd goed om gewoon lekker de deur uit te gaan, merkte ik. Lief smsje! Sterkte meid! @ Lwal, kan me jouw frustratie ook voorstellen zeg... maar misschien dat die ovu testen je ineens helpen! Was bij mij wel zo toen! Ben je erg crea met de cakejes of doe jij van die kant-en-klare mix? Leuk he! Ik hou ervan! @ Mammadoe, wat lekker lijkt me dat zwemmen! Heeeerlijk en daarna nog ff theetje enzo... hoe is jouw buik in verhouding tot de anderen? *nieuwsgierig* Zo! Nu ga ik aan de bak... beetje moeite om op te starten vandaag. Sinds gisteren niet helemaal fit en ben enorm moe. Blij dat we dit weekend een extra uurtje om te slapen hebben. Zie ik gewoon ff als winterslaap! Mn moeder komt zo hier ff een bakkie doen op mn werk, wel gezellig. Verder weinig afspraken staan, us ga lekker alles administratief op orde maken! Fijne dag allemaal!
@debby, Ik merk dat ik vandaag al rustiger ben dan gisteren. heb gisteren volgens mij de hele dag lopen janken, vandaag alleen vanmorgen vroeg. Moet nu ook eerlijk zeggen dat ik er niet veel mee bezig ben nu ook, mijn kleine man os zo druk dat het wel lijkt of ik een heel elftal van die mannetjes onder mijn hoede heb. en als die niet druk is poept die wel. heeft denk ik toch een staartje mee gepikt van een buikgriepvirusje allemaal dunnere poep. Dus ik ben de hele dag bezig. ow vanavond weer the voice kijken. leuk ! verder net een mail dat mijn man in november ook een zondag moet werken, dus nu maar een mail gestuurd dat ik liever heb dat die dan de dag na mijn verjaardag gaat werken dan met mijn examens!
@ marilouise dat lucht op he ff flink huilen. Jezelf groot houden helpt niet.heb je alleen jezelf mee ( en dat zeg ik als echte binnenvetter haha ) @ tamale ik ben idd nieuw hier .we gaan voor ons eerste kindje @ lwal wat stom dat zij het dan niet goed kan,het is immers haar beroep.maarja,ik snap ook dat jij het gewoon goed wil hebben
Hey meiden, voor ons vandaag goed nieuws!!! De makelaar heeft gebeld en ze gaan in november starten met de bouw van ons nieuwe huis. De brieven zijn de deur uit dus alles (nieuwe) bewoners worden ingelicht. Wij natuurlijk helemaal blij, eindelijk kunnen we ergens naar uitkijken!
Hoii allemaal, @femmy: ooh wat super. Is idd iets leuks om naar uit te kijken. @marilouise: janken mag hoor, lucht alleen maar op. @debby: aah zielig voor je konijntje, maar je hebt nog iets leuks om naar uit te kijken dit weekend. Ja kan zo zijn dat ze nu nog geen blaasontsteking vinden en paar dagen later wel. Ik heb het al eerder gehad dat het eerst negatief was en een dag later had ik een fikse blaasontsteking. Ik loop met deze klachten alleen al langer dan een paar dagen, maar ja . @brondy: ooh leuk naar walibi met frigt nights. Ben er nog nooit geweest maar hoor altijd wel leuke verhalen erover. Met mijn moeder gaat het best goed, gister dr tweede chemo gehad en voelt zich tot nu toe veeeel beter dan de vorige keer. Ze heeft nu ook dr pruik, je weet niet wat je ziet, zie gewoon bijna geen verschil, echt heel mooi. Dr haar is nu heel kort geschoren. @lwal: jeetje idd, daar betaal je veel geld voor. Hoop dat het een mooi album gaat worden. @tamale: heeee, je bent er nog, haha Gelukkig dat alles goed gaat. Nou hier gaat ook alles goed. Nog wel pijn maar ja, ff doorzetten. Vanavond miss nog ff salsadansen, geen les maar feestje, hangt ff van de pijn af maar eigenlijk wil ik wel even gaan.
@ Femmy, oh wat fijn! Eindelijk! Hopen dan voor jullie dat de winter niet te streng wordt (ik spreek uit ervaring...) @ Linnie, hopelijk is het nu snel duidelijk voor je en ben je er snel vanaf!
@Linnie Vervelend dat je zo'n pijn hebt. Als het nu een blaasonsteking was geweest was je er met een kuurtje vanaf geweest. Nu is het maar afwachten, echt vervelend! Gelukkig voelt je moeder zich wat beter dan de vorige keer. Fijn ook dat ze zo'n mooie pruik heeft. @Femmy Super zeg! Wanneer zou het klaar moeten zijn? Als het natuurlijk niet een al te strenge winter wordt @Marilouise Fijn dat je al wat rustiger bent dan gisteren. Afleiding helpt daar natuurlijk wel bij. @Debby Gelukkig reageerde je vriendin goed op de dood van d'r konijntje. Hoef jij je niet schuldig te voelen (hoefde je natuurlijk toch al niet ). @Brondy Gaaf hoor, fright nights! Wij zijn er ook 2x geweest maar ik ben echt een schijterd, durfde die huizen dus niet in @Lwal Is het nog gelukt met het album? Flink balen dat je zoveel geld betaald en dan niet krijgt wat je wilt! @Tamale Fijn dat er kijkers komen. Zou prettig zijn om een nieuw huisje te hebben als de 2e beeb komt. Al weet ik niet of dat allemaal wel zo snel gaat. Morgen grote dag voor je dochtertje. Leuk dat je over een weekje alweer een keer de beeb kunt gewonderen! Hopelijk werkt ze dan beter mee. @Mammadoe Hahaha, op je handen gaan staan Daarom was het natuurlijk gelijk de eerste ronde al raak! Zo, ik heb geloof ik iedereen wel weer gehad! Vanmorgen nog een testje van sensitest gedaan en die was al donkerder dan die van gisteren. Gisteren was het echt een tuur streepje, vandaag was het een iets minder tuur streepje Sensitest zijn wel lichter dan de kruidvat, sensitest vandaag was ongeveer hetzelfde als kruidvat gisteren, dus ben benieuwd wat de kruidvat morgen gaat doen.
ik zit lekker op de bank, lekker hangen. Voor mij is het momenteel extra moeilijk niemand wist natuurlijk dat ik zwanger was op mijn nicht na, maar ik heb heel erg de behoefte het an mijn mams te vertellen maar ze is momenteel erg labiel zit tussen 2 banen in, alles gaat mis , de katten gaan achter elkaar dood. Dus heb besloten het voorlopig niet tegen haar te vertellen gewoon om te voorkomen dat ze verder afglijd (dat heeft ze al een keer gehad ) ze gaat eerst maandag bij haar nieuwe baan beginnen en over een paar weken vertel ik het. schoonfamilie vertel ik zowiezo niets interesseren zich normaal ook niet voor ons dus hoef geen reacties uit medelijden. Daarbij dan weten ze dat we ermee bezig zijn! dat wille we natuurlijk helemaal niet. nu lekker verder gtst kijken en een glaasje wijn drinken !
Marilouise: Wat is er met je aan de hand dan?? Lwal: Wat lief! Eum, de kijkers van vorige week vrijdag hebben we niks meer van gehoord. Dus denk niet dat dat nog wat word ookal waren ze wel erg positief. De kijker van gister was heel positief en vroeg al heel wat dingen over de verkoop etc, ze zou sowiezo nog wat van zich laten horen! Daar heb ik wel een goed gevoel over. En dinsdag hebben we weer een kijkers! Zo heb je bijna 2 jaar niks, en in 1 week tijd 3 ( eigenlijk 4 ) kijkers! Afwachten he... Jeetje wat balen van jullie trouwalbum!! :x Hopelijk word het nog wat met jullie erbij. Brondy: gezellig zeg! Heel veel plezier! Debby: Wat zielig van het nijntje, maargoed dat gebeurt en kun je niks aandoen. Spannend zeg, bijna de katjes ophalen. Ze zijn echt mooi! Shadow: Spannend hoor! Jullie zijn ook vanaf juni bezig? Femmy: Ooh wat leuk! Eindelijk een begin! Linnie: jeej ik ben er nog. Hahah! Waar heb je pijn aan? Poemie: Gaaf hoor! Hoe reageerde je man op deze positieve test?
Zoo, de slingers en balonnen hangen.. Het peuterbedje is vast in elkaar gezet en staat nu op een andere kamer onder een deken te wachten totdat madam het morgen 'uit mag pakken''. Heb er zin in. Bedankt voor de reacties, word vast een gezellig feestje. Nu lekker voice of holland kijken met een kopje thee. hmmmm
@ tamale veel plezier morgen. Wij zijn ook vanaf juni bezig ja. @ marilouise geeft niks joh.dat is heel begrijpelijk. Hier zijn we ook the voice aan het kijken. Laatste auditieronde.
@Femmy, Leuk van je huis!!! Wanneer denken ze dan dat het klaar zal zijn. @Tamale, eindelijk kijkers, maar die kunnen van alles zeggen dus niet teveel al je hoop aan die mensen ophangen. Heb inmiddels wat ervaring aangezien het huis van mijn ouders 5 jaar te koop heeft gestaan. Alvast gefeliciteerd met de verjaardag van Tara! Ik ben net in het bijna lege bejaardenflatje van mijn oma geweest en heb bij mijn ouders allemaal oude foto's bekeken. We erven haar ikea garderobekast, haha dus niet bepaald antiek, maar wel een mooie goede kast die we heel goed kunnen gebruiken naast ons nieuwe bed, dan hoeven onze oude lelijke kledingkasten die nu op de babykamer staan niet in onze slaapkamer lelijk te zijn. Verder zo moe en verrot deze week dat het echt niet meer leuk is. Gisteren lag in met mijn vriend op bed, en in ene deed mijn heup weer eens zeer, dus ik kermde even van de pijn en mijn vriend lag al half in slaap te vallen dus die schrok en deed toen even boos tegen me. Waardoor ik als een baby ging liggen janken, zo emotioneel door de moeheid denk ik. Dit weekend even lekker bijkomen en in de komende weken toch maar proberen iets minder hooi op mijn vork te nemen. Goed weekend iedereen
Hallo dames, Linnie: Fijn dat je moeder zich nu beter voelt. Hoe veel behandelingen krijgt ze nu nog? Mammadoe: inderdaad een beetje rustig aan doen! Je moet nog 20 weken he Tamale: Gefeliciteerd met Tara! Fijne dag vandaag! Spannend dan of er een echt geinteresseerde kijker bij zit. Hoop het voor je! Poemi: Fijn dat het streepje donkerder wordt!! Komt goed meid! Femmy: Wat fijn zeg! Hoe lang is de planning dat ze erover gaan doen? Gisteren dus ons trouwalbum in elkaar gezet, het wordt super mooi! Heeft de trut van een fotograaf alleen een veel duurder album gepakt, scheelde en paar honderd euro. Dus wij gezegd, dat dit niet de afspraak is. Dus zij.. Oh oh, dat wist ik niet.. Ja dan zullen jullie nog een paar keer terug moeten komen, want ik kan het nu niet veranderen! Maarja, wij kunnen niet zomaar steeds vrij nemen om dat roteind naar haar toe te rijden. Nu afgesproken dat we die extra kosten delen, dus we betalen nu wel een stuk meer.. Het album is dan ook wel veel mooier. Maar ik ben blij dat ik dat mens noooit meer hoef te zien!! Kon er nog wel bij na die toch al veel te dure bruiloft! Sorry.. frustraties haha! We gaan zo onze meubels wit schilderen, zijn nu eikenhout.
@lwal: wat een mens zeg. En als je een veel duurder album maakt dan bespreek je dat toch eerst met je klanten. Gelukkig hebben jullie de kosten kunnen delen en hebben je nu een heel mooi album. Mijn moeder krijgt nu nog 2 chemo's die ze nu ook heeft gekregen. Als het goed is begin december de laatste. Dan 12 weken elke week een chemo. Daarna operatie en bestraling, en daarna nog een kuur van 2x 13 weken ofzo. Ze moet dus nog wel even. Maar dit schijnen de zware chemo's te zijn. En dan in december wordt er een mri gemaakt om te kijken of het heeft aangeslagen. Dat is ook wel spannend.
Helaas is mijn zwangerschap van de week misgegaan. Hier ben ik vandaag weer wat beter als gisteren. vandaag een drukke maar leuke dag voor de boeg, de baklava net gemaakt deze staat nu in de oven!