Nou tis zo dat mijn contract 16 aug af loopt, en ik dus vanaf maandag 3 weken vakantie heb, vandaar nog maar 1 dag werken. En het wordt niet verlengt omdat ze moeten bezuinigen......! Oohhwwww ik zie zo op tegen morgen om afscheid te nemen van mijn collegaatjes
Ooooo wat super erg in deze periode!!! Damnn Kun je in je vakantie op zoek ... Mijn vriend had dat in mei maar zijn contract liep oktober, dus tijd genoeg. Vrijdag cv op monster pars gezet, maandag ochtend 3 gesprekken en aan t einde van de week 9 gesprekken. 1 maand later had hij een nieuwe baan, minder uur dichter bij huis (15 min) en hoger salaris... Misschien een voorteken Heel veel succes, wat zoek je precies en in welke regio ? Als ik vragen mag? Greetz
Kijk positieve berichten kan ik nu wel even gebruiken!!! Ik ben apothekersassistente en omdat ik al een zoontje heb (2 jaar) moet het niet te ver weg zijn van waar ik woon. (deventer, overijssel) Maar misschien biedt dit ook weer nieuwe kansen. Probeer er maar het beste van te maken. Ik denk dat ik gewoon aan het ontpillen ben trouwen....zit nu op dag 38 van mijn cyclus. Nou zitten we te twijfelen....wel door gaan/niet door gaan/ wel door gaan/ niet door gaan.....PFFF is wel ff lastig zo. Straks even lekker mijn hoofd leeg maken met mijn vaste rondje hardlopen en dan lekker warm douchen en op naar bed. proberen nog ff wat te slapen! En FIbi82 ga je morgen ook testen???? Spannenddddddd zal vor je duimen!
@fibi, al getest?? Ben benieuwd!! Flien, zwaar balen zeg!! Weet niet hoe het in die branche zit maar is daar een beetje werk in te krijgen? Succes met je zoektocht hoor!!!
Zo flien, dat is even schrikken!!! Mijn vriend is pas ook begonnen met zijn nieuwe baan (vorige week maandag). Ze hadden zijn contract ook niet verlengd. Nou dan zit je, we waren net op vakantie geweest en zijn contract liep 1 dag voor ons trouwen af. Best wel apart. Hopelijk vind je snel wat nieuws...leuk is anders natuurlijk. Ik snap dat je het nu moeilijk vindt om nu je keuze te maken voor wat betreft zwanger worden of niet. Succes daarmee..
Nee niet op vakantie nog, of tenminste, naar de zon haha. Wij gaan in september naar Disney, heb er superveel zin in!! Waar gaan jullie heen?
Dank jullie wel voor de lieve berichtjes! UItkering inmiddels aangevraagd! BLEH! Maargoed er zijn wel een aantal vacatures, dus die ga ik dit weekeind versturen. Maandag gaan we nog ff een paar dagen op vakantie in NL! Wat betreft zwanger worden zetten we ff op pauze, ben nog steeds niet ongesteld geworden, dus we gaan ook niet weer aan de pil voorlopig.....! Iedereen fijne vakantie en veel klus plezier haha
Hoi dames Ook weer eens een berichtje van mij... Hoe gaat het met de zwangere onder ons? Hier alles z'n gangetje... Van de week een heel fijn gesprek gehad met mijn huisarts. Heeft me alles verteld wat je moet weten over zwangerschap.. Wat zijn de fabeltje maar ook waar je op moet letten... Was voor mij heel verhelderend.. Ze waarschuwde ook om er niet teveel mee bezig te zijn.. Het moet wel leuk blijven.. Klussen wanneer je wilt etc. Voor mij heeft het heel erg geholpen... Succes allemaal!!! Gr. Kirsten
ja! Mijn libido is sowieso hoger sinds de pil de deur uit is.. zijn net klaar.. wil weer! hjahaha hoop dat het mag baten!
nice jij amuzeerd je wel precies bjanc. Ik ben vrijdag jarig geweest en raad eens toen ik thuis kwam van mijn werk had mijn vriend overal kaarsjes staan en de tafel gedekt en toen vroeg hij mij of ik met hem wilde trouwen. Ik ben echt heel blij nu hopelijk binnenkort een kindje en dan zijn al mijn wensen uitgekomen. moet ik weer nieuwe wensen zoeken hihi
hier even een ego-berichtje: voel me niet geweldig...heet kattig (vind het zo erg ls ik weeer lop te katten op keano als hij weer eens niet opschiet (normaal heb ik echt engelen geduld) en dan schreeuw ik weer: opschieten...en dan begin ik weer te janken omdat ik me zo misdraag in mn ogen fijn he die hormonen..... ik heb ook een sterk voorgevoel...ben daar normaal niet van maar als ik het heb klopt het ook en mn schoonzus heeft hetzelfde gevoel....ik denk namenlijk dat het een tweeling is mn moeder is van een tweeling...en mn buik is echt meeegaaa en met mn eissprong had ik geen specifieke kant last van mn rug maar aan beide kanten .... dus ben errug benieuwd...helaas is de echo nog langer niet !!! tkan ook helemaal verkeerd gedacht zijn maarja een gevoel is een gevoel he ik heb het meerdere mensen verteld maar mn eigen ouders nog niet...durf ik nog niet....maar moet wel...zou ook wat zijn als ze het van een ander horen!
naomin gefeliciteerd! MAmmavankeano... tis wat je zegt je hormonen... maar.. kan je zoon natuurlijk niet snappen. Misschien wat meer aan pappa over laten? hoop dat het snel rustiger word.. Wt die 2 ling betreft, klinkt heel spannend! Ik zou het super vinden! een 2 ling/... jij niet dan? Succes er mee.. mamma..
mamavankeano wel spannend zeg!! maar moet zeggen dat ik bij mijn 2e ook veel sneller dikker werd! maar zou wel bijzonder zijn als het er 2 zijn
@mama aileentje tis ook niet dat ik een beetje sneller dik word maar echt meega snel...maar dat is niet de grootste reden...tis echt mn gevoel @bjanc zou het leuk vinden maaar meeggggaaa spannend.... en ja papa doet ook wel meer hoor merkt het ook wel maarja papa gaat morgen weer werken en dat is het the 2 of us