oei bjanc verwen ouw hondje maar goed mvk jij ook verwen kate maar goed en geen slagroom is nog goed te doen edge ik hoop het zo voor je!! kersje 10pond amai dan ga je het nog zwaar krijgen hier gaat het goed met ons mannetje het is nog wel altijd een gevecht om zijn drinken op te laten drinken zit ietsje onder het gewicht maar ietsje boven de lengte van wie hij dat heeft is een raadsel want ik ben heel klein en mijn vriend heeft de normale lengte hihi
Jeetje, wat zijn jullie stil zeg!! Ik heb een nieuwtje, ben overtijd! Kan aan haast niets anders denken, maar ik kan nog even geen teleurstelling aan, dus wacht even met testen. Durf het gewoon niet!! Heb het er met mijn moeder over gehad en ze vindt van het weekend ook vroeg zat, net als ik . Dus zaterdag of zondag hoop ik op 2 strepen!! Hoe is het met jullie allemaal??
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Gefeliciteerd super zeg! Hier druk druk druk, iedere avond weg en nu bezig met het voorbereiden van de bbq, gaan vanavond met een groep hier bbq'en. Alle meubeltjes etc. zijn binnen gekomen en staan op z'n plek Nog vier en een halve week werken en dan verlof! En vrijdag we en echo en dan waarschijnlijk door naar de gyn. Heb geen nieuwe afspraak moeten maken bij de vk de laatste keer.
ooooe edge! Wat ben ik blij voor je! Gun het je zoo verschrikkelijk hard!! Ik duim voor een goeie sterke mooie plakbeeb!! Gefeliciteerd!! KUS!
13 maart. Duurt nog zoooo lang. Zou wel grappig zijn op die dag, dan hebben Remco en ik 7 jaar verkering hahaha . Ik merk er al wel wat van, wat steekjes in mijn buik en het borrelt allemaal. 25 juli hebben we de eerste echo (mag eerder als je miskraam hebt gehad), spannend. Duurt nog even dus. Hopelijk is het snel zo ver. En hij/zij moet ook blijven plakken natuurlijk . Wanneer gaan jullie nou allemaal met verlof? Oh, bedenk me net dat ik dan lekker vrij ben met Zoë verjaardag sowieso. Relaxed .
13 maart, die ga ik onthouden.....is vriendlief jarig dit kindje moet gewoon blijven plakken! En het heeft zo moeten zijn op jullie jubileum. Mijn laatste werkdag is 7 augustus en hoef pas in januari weer te beginnen.
oh edge wat goed ben zo blij voor je en omdat het op jullie jubileum is kan het gewoon niet anders dat hij/zij blijft plakken!! hier heeft mijne schat net zijn sprongetje gehad grrrr ik kon hem op een gegeven moment wel achter het behang plakken. ja zelfs mama haar geduld geraakt een keer op hihi. nu is hij weer een engeltje
Hehe naomi fijn dat je dan weer even terug.op de grond gezet wordt he hihi Kate is echt een schatje...enorm makkelijk, lacht naar alles en iedereen...drinkt iiddels.haar flesjes leeg! En keano ik momenteel...ehm hoe zal.ik.het zeggen....als een echte kleuter hihijo
Haha, ja die sprongetjes....vertel mij wat. Soms echt een klein helletje. Ben ook wel benieuwd hoe het straks met Zoë gaat, moest wel lachen weer om haar, had ik gezegd, mamma baby? Neeeee, zegt ze, pappa baby! Whahaha gek kind . Hebben jullie allemaal een fijn weekend gehad?
Mijn vriend is ook 13 maart jarig! KErs! Das toevallig! Wanneer ben je zelf jarig kers?! Edge, tis voor je het weet maart hoor! Ik heb 9 augustus mijn laatste werkdag.. hoe pas weer in januari te werken... Lekker!!
Zelf ben ik 29 augustus jarig dus als ons mannetje 6 dagen eerder komt...... En wanneer jij dan? Hebben gister nog maar even en hotel geboekt voor komend weekend, nog even lekker weg samen.