Gestopt met de pil in JUNI 2011!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door MissCK, 27 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. flien

    flien Lid

    28 dec 2010
    44
    0
    0
    Balen zeg die negatieve testen! Wat zegt je gevoel?????
    Hoop voor je dat je dit weekeind een positieve test krijgt!
     
  2. Bjanc

    Bjanc Fanatiek lid

    8 jun 2011
    3.405
    1
    0
    Genieten van het leven in afwachting op de komst v
    Limburg
    Ja, is allemaal heel spannend. Mannen zijn inderdaad anders, haha.. ik ben er misschien te veel mee bezig.
    Maar voor nu,
    Ongi afwachten, want heb ale een paar dagen allerlei kwaaltjes, en die kunnen op beide gevallen wijzen.. ongi of zwanger..?
    Van het laatste ga ik niet uit, we zullen zien en anders idd ronde 2 here we come
     
  3. L4dy

    L4dy Actief lid

    27 jun 2011
    131
    0
    0
    NULL
    NULL
    me gevoel laat me in de steek haha!!
    Ik ga er vanuit dat ik deze maand gewoon ongesteld wordt, anders had ik naar mijn idee toch al wel een positieve test moeten hebben? want met die testen kun je ook 4 dagen van te voren testen.of het hcg moet nog te laag zijn..ik heb ook een aantal symptonen maar die zouden ook weer van het ontpillen kunnen komen. We'll see :D
     
  4. flien

    flien Lid

    28 dec 2010
    44
    0
    0
    Wat zijn eigenlijk de symptomen van ontpillen????
     
  5. flien

    flien Lid

    28 dec 2010
    44
    0
    0
    @ Bjanc: Wanneer is je NOD? en idd proberen niet te vroeg te testen.
    Voor mij is het beste recept voor nu er even niet teveel mee bezig zijn!
     
  6. Fibi82

    Fibi82 Lid

    6 jul 2011
    17
    0
    0
    Limburg
    Hoi...

    Ook ik ben gestopt op 21 juni... was opzoek wat er nu met mn lichaam ging gebeuren..:( maar eigenljik voel ik me nog niet anders dan anders, mn lichaam doet ook niet anders dan anders...mmmm t is afwachten wanneer mijn lichaam het vanzelf weer oppakt... :D

    Heb een leuke I phone app op mn gsm; period tracker. Probeer alles een beetje bij te houden hihi

    wat veel informatie is er te vinden pffff en bij iedereen weer anders...

    grzzzz en HAVE FUN EVERYONE .... hihi:p
     
  7. flien

    flien Lid

    28 dec 2010
    44
    0
    0
    He Fibi82 Leuk dat je mee kletst!
    ja het is altijd even afwachten wat je lichaam doet. Hopelijk ben je snel ongesteld, dan weet je iig je wanneer je je eisprong zou moeten hebben.
    Jij ook succes met klussen ;)
     
  8. flien

    flien Lid

    28 dec 2010
    44
    0
    0
    Dames,
    Ik ga er vandoor. Moet vanmiddag werken en vanavond met m`n vriendin baby-boom kijken natuurlijk!!!!

    Lfs!
     
  9. Shawty85

    Shawty85 Lid

    5 jul 2011
    98
    0
    0
    Hai!

    Ik heb precies dezelde datums als jou;) Ook 3 juni gestopt en 8 juni mijn laatste ongesteldheid gehad.. We hebben geklust op de 19de en wat eerder en verder in de week. Nu sinds een aantal dagen wel erg pijnlijke tepels en veel plassen, snel misselijk en last van pijn in de onderbuik,rug en hoofdpijn.. Mrja bij mij weet je het nooit,omdat ik van een aantal van deze klachten tog al erg snel last heb..:(Nu al een aantal testen gedaan maar allemaal negatief helaas..:( Denk dat het van het ontpillen komt of omdat ik misschien deze week ongi moet worden, maar dat weet je natuurlijk sowieso niet als je net bent gestopt met de pil..dan is je cyclus meestal erg verwarrend!
    Nu dus maar even afwachten.....
     
  10. Satire

    Satire Bekend lid

    24 jun 2011
    851
    0
    0
    NULL
    NULL
    Voelde ik maar niks van het ontpillen! Ik probeer op mijn werk mijn ogen open te houden, haha :p
     
  11. L4dy

    L4dy Actief lid

    27 jun 2011
    131
    0
    0
    NULL
    NULL

    Hey, Toevallig!!! had 18/19 juni een zichtbare positieve ovulatie test, en daarna verdween hij weer, 22 juni 1 malig rose/bruine afscheiding gehad. vanaf donderdag ongeveer symptonen een week lang, lage steken in me buiken en het gevoel alsof een mannetje in je baarmoeder van binnen de boel bij elkaar aan het trekken is haha, lage rugpijn en een rare smaak in me mond. Sinds afgelopen vrijdag zijn deze symptonen minder geworden op de rugpijn na.
    En had op 24 juni opeens weer een positieve ovulatie test van minstens 8 dagen lang!!. tot nu toe mijn zw testen ook nog negatief maar de rode zee is er nog niet :)
    Spannend he!!

    @ Flien ontpil verscheinselen kunnen ook zijn buikpijn/misselijk etc.
    Toen ik 3 juni stopte met de pil voelde ik me eigenijk alleen maar beter pas de 23/24 begonnen de symptonen dikke 2 week na mijn eerste ongesteldheid en 2 week voor de volgende..dus waar dat dan weer vandaan komt weet ik ook niet. Ik voel me eigenlijk wel beter sinds ik gestopt ben met de pil.
     
  12. L4dy

    L4dy Actief lid

    27 jun 2011
    131
    0
    0
    NULL
    NULL
  13. Shawty85

    Shawty85 Lid

    5 jul 2011
    98
    0
    0
    @L4dy

    Wat is het vrouwenlichaam tog ingewikkeld als ik dit zo allemaal van jou lees.. Hoe kan het zo zijn dat je weer een positieve ovtest hebt gehad dan...?
    Ik heb helaas rond die dagen geen ovtest gedaan.. wel een aantal dagen terug had ik ineens weer een positieve.. en gister had ik een temp van 37.1 terwijl ik altijd een gemiddelde van 36.4 heb.. ik snap er werkelijk helemaal nix meer van..!:( Heb egt geen id wnr ik weer moet beginnen met ovtesten.. mn laatste zwtest was vanmorgen negatief.. wel nog pijnlijke tepels en gisteravond best last van steken en krampen in mn buik.. ik weet het niet meer hoor.....:(
     
  14. mamavanKeano87

    mamavanKeano87 Fanatiek lid

    13 feb 2009
    1.491
    1
    0
    Schoonheidsspecialiste
    wat ben ik blij niet te hoeven ontpillen :|
     
  15. Bjanc

    Bjanc Fanatiek lid

    8 jun 2011
    3.405
    1
    0
    Genieten van het leven in afwachting op de komst v
    Limburg
    ff advies nodig...
    was net bij mijn ouders.. ze weten dat we een kindje willen maar nog niet dat ikg estopt ben met de pil.
    Mijn moeder vroeg ernaar, had me voorgenomen niks te zeggen, maar goed, dat is dus niet gelukt. Hhaha. Heb haar dus verteld gestopt te zijn met de pil. Ze vroeg hoe ik me voelde enz, vertelde wat dingetjes.. toen ik weg ging keek ze me knikkend en schudden aan toen ik mijn pa gedag zei, Het leek alsof ze wat zeggen wou. Dit ontkende ze ineerste instantie toen ik er naar vroeg en wilde het later vertellen... heb er op aangedrongen dat ze het zei.. ze zei.. ik weet het niet maar.. volgens mij is het je direct gelukt.. ik zei toen.. ik denk het ook.. maar goed, mijn gevoel kan me voor de gek houden.. ben toen vertrokken naar de winkel.. stel je voor dat ze gelijk heeft.. maandag mag ik testen.. kan nu helemaal niet meer wachten... en het @#$$^%TE^%$^@# is dat mijn vriend dan in hewt buitenland zit.. moet ik dan misschien toch een vervroegde test doen?
    __________________
     
  16. mamavanKeano87

    mamavanKeano87 Fanatiek lid

    13 feb 2009
    1.491
    1
    0
    Schoonheidsspecialiste
    ik zou gewon een kruidvat test doen....maarja dat ben ik...en als het negatief is test je van het weekend gewoon weer :D
     
  17. Bjanc

    Bjanc Fanatiek lid

    8 jun 2011
    3.405
    1
    0
    Genieten van het leven in afwachting op de komst v
    Limburg
    nou, ik heb clearblue testen liggen..
    hoe pas maandag ongesteld te worden.. als alles zou kloppen..
     
  18. L4dy

    L4dy Actief lid

    27 jun 2011
    131
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Bjanc: Ik zou ook gewoon testen als ik jou was, maar het kan zijn dat het nog te vroeg is om te testen als je maandag pas ongesteld moet worden.De ene test pas postief bij overtijd en de andere al 4 dagen voor de dag dat je ongi moet worden. Wel leuk dat je ouders het nu ook weten, ik heb het mijn ouders ook verteld. Helemaal enthousiast. me vader zei van het weekend al ik heb het voor gevoel dat je zwanger bent haha, ik zou nou dat zou dan wel echt een wonder zijn!!

    @shawty: Ik weet niet waarom mijn ovulatietest na 3 week weer zolang positief bleef, je hoort vaak dat mensen met een langdurige ovulatietest zwanger zijn, maar daar ga ik niet van uit.
    Ben nog steeds niet ongi dus er is nog hoop :d
     
  19. Bjanc

    Bjanc Fanatiek lid

    8 jun 2011
    3.405
    1
    0
    Genieten van het leven in afwachting op de komst v
    Limburg
    zal het eens met mijn vriend over leggen.. die vind dat is sowieso al te hard stuiter! zal me benieuwe ;)
     
  20. mamavanKeano87

    mamavanKeano87 Fanatiek lid

    13 feb 2009
    1.491
    1
    0
    Schoonheidsspecialiste
    TESTEN TESTEN TESTEn ;) :D
     

Deel Deze Pagina