Hier ook een zieke Milan... Gisteren hele nacht spugen, nu koorts en hangerig.... Gelukkig is papa weer thuis!
Hè bah, wat een zieke kindjes! Heeft Sam veel last Loes? Gelukkig mutz dat manlief er weer is!! Alleen met zieke kids is niet fijn. Hier vanmorgen naar de ha geweest, voor mezelf. Al weken veel maagpijn. Alleen ging dat van wekelijks naar nu dagelijks veel pijn en ellendig voelen waarschijnlijk een maagontsteking. Nu 4 wk zware maagzuurbinders zodat de ontsteking mogelijk vanzelf gaat helen. Anders over 6 wk weer verder kijken. Heb tijdens en na mijn zwangerschap veel brandend maagzuur klachten gehad. Dat heeft mijn maag waarschijnlijk laten ontsteken. En ja, voortaan zal ik eerder naar de ha!
Nummer 2 ook ziek.....vind ik wel wat spannender dan Milan hoor. Zo'n klein lijfje wat er dan alles uitgooit. Hij stikt er dan ook bijna in als hij ligt.... Hoe doen jullie dat? Of nog tips?
Jeetje Super, dat klinkt pijnlijk. Goed dat je naar de HA bent geweest. Beter laat dan nooit Zonde die kleine zieke kids. Hoe voelt Sam zich?
Auw Super, dat klinkt pijnlijk. Geen koorts door deze ontsteking? Mutz: al contact gehad. Loes: hoe gaat het met de waterpokken. Hopelijk krijgt je kleine mannetje het niet.
Ah gos al die zieke kindjes. Hier ook een zielig meisje gevloerd door de griep. En op school heersen waterpokken dus wie weet komen die hierna nog langs. Oh Mutz kan het me voorstellen. Geen tips voor je at betreft het spugen. Hopelijk houdt de kleine man snel weer iets binnen. Jeetje Super dat klinkt heftig zeg. Moet je nu ook opletten met etend mag je alles eten? Loestig, beterschap voor Sam.
Vanmiddag maar met Maja langs de huisarts geweest. Ze heeft een long - en oorontsteking de arme schat. Nu aan de antibiotica en donderdag terugkomen om haar benauwdheid nogmaals te beluisteren. Mocht daar geen verbetering in zijn dan krijgt ze er ook nog een puffer bij.
Sab heel veel beterschap voor Maja. Hoop dat ze snel van de ontsteking af is. Mutzie jij ook veel beterschap met de kindjes. Zielig! Sam heeft gelukkig niet echt last van de waterpokken. Hopelijk krijgt TIjn het nu ook niet.
Super jij ook veel beterschap. Lijkt me pijnlijk die ontstekingen. Heb je nog steeds veel last van zuur, of is dat wel minder?
Sab: jeetje dat vind ik wel heftig zeg long en oorontsteking. Hopelijk knapt ze snel op. Arm kind. Bha zieke kindjes,zou niet moeten mogen.
Ja ik ook Smits, schrok me te pletter. Ze is wel heel verkouden en heeft al vier dagen koorts, maar bij een long ontsteking had ik een heel ander beeld. Ik dacht we gaan even langs de huisarts om te laten luisteren of ze moet puffen, kom je met dit bericht thuis. Nu erg onrustig in bed, veel huilen. Maar één ding: luuf onder de voetjes helpt echt tegen het hoesten 'S nachts.
Iedereen beterschap met de zieke kindjes. Hopelijk knappen ze snel weer op!!! Super dat is niet niks zeg! Zal ook wel icm stress gaan denk ik? Hopelijk heb je niet te veel pijn! Sterkte!
Klopt Sab en Vicks vaporub bij de grotere kids! Charlie had op dezelfde leeftijd ook een longontsteking en wat zijn ze dan weinig waard he... Dean had een paar weken geleden een dubbele oorontsteking en een beginnende longontsteking en idd het is eng. Dan zijn ze ineens toch wel erg klein... Sterkte met de mooie prinses!! Dean is los aan het lopen! Kleine stukjes en ook achteruit haha ben zo trots! Hij heeft ook eindelijk weer wat tanden erbij dus 8 tanden is de stand haha! Volgende week hebben we informatie gesprek op school bij Charlie. Ze mag dan een half uurtje kijken in de klas. Ik ben zenuwachtiger dan Charlie haha! Update over t werk. Voorschoten was al vergeven helaas, maar ze had nog wel een gezin in Leidschendam wat me ook suuuuper leuk lijkt en dat is voor 3 dagen 10uur per dag. Ik heb gezegd dat ik hiervoor in aanmerking wil komen, dus hopelijk hoor ik morgen meer! Graag allemaal duimen!!!
beterschap sab met maja... heel veel knuffelen en verwennen zou ik zeggen.. super jij ook Beterschap. .. jojo.. spannend hier draaien de duimen weer voor je mutz jij ook sterkte met je mannen... loestig wanneer komen ze precies meten? hier druk met verwerpen erfenis van schoonmoeder voor roos...man wat een romslom is dat in nl.. voor ons kids is het verwerp bij de rechtbank in b.reda al gedaan dus zijn geen erfgenamen meer.. maar roos kan pas verworpen worden wanneer er een financieel overzicht is (dat er schulden zijn is voor ons overduidelijk maar de rrechtbank moet dat zwart of wit hebben in belang van roos) nou prima toch.. even bank bellen zou je denken..maar aangezien wij dus geen erfgenamen meer zijn, zijn we ook niet gemachtigd die gegevens te krijgen... zucht.. dus is deze mama weer druk aan het proberen een oplossing met de instanties te regelen. ..
Aaaaaaaaaaaahhh!!!! Krijg net een app van het nanny bureau dat het gezin me zaterdag om 10uur wil ontmoeten! !!!!
Ohh Jojo wat fijn. Gefeliciteerd!! De start is gemaakt. Wellicht binnenkort nog een ander gezin voor een paar uurtjes en je bent weer onder de pannen. Krisje die instanties in Nederland ook. Bah, alsof het verlies van een dierbare al niet erg genoeg is. Nederland houdt zich altijd veel te veel vast aan regeltjes, zodat dingen zoals jij omschrijft altijd een probleem zijn. Net alsof ze dat nooit eerder meemaken. Oh ja en Tijn krijgt vrijdag de meting. Benieuwd. Sab hoe gaat het met Maja. Heeft ze een rustige(re) nacht gehad? Mutzie en hoe is het met jouw kindjes? Sam had vannacht koorts 39,5. Zomaar ineens. Haar oorontsteking lijkt weg, maar waar dit dan weer door komt. Zal wel van de waterpokken zijn. Nou kan ze vandaag weer niet naar de psz, terwijl ze daar hadden gezegd dat ze best mocht komen als de pokken zo bleven, maar ja met koorts mogen ze weer niet komen. Vind het zielig voor haar, ze gaat zo graag naar de psz.
Ah zielig voor Sam! Hopelihk voelt ze zich snel beter! Oh en ik hoef er geen ander gezin bij hoor. Dit is nl voor 30uur verdeeld over 3dagen! Vind ik meer dan zat
Argh! Ik had een reactie geschreven maar die is nu dus weg..... Nice! Even kort dan maar, ik moet weer aan het werk:
Wat een zieke kindjes hier en allemaal wat anders... Vond longontsteking ook wel heftig klinken. Hoe gaat het nu Sab? Dat trucje van Vicks had ik ook al eens gelezen, wat goed dat dat helpt. Sam nog steeds hoge koorts Loes? Hier lijkt het beter te gaan de jongens. Zijn vandaag naar KDV, dus hopen dat dit het was. Wat fijn Jojo! Ik dacht ook al bij de post van Loes: nog meer uur?? Hihi, 30 uur lijkt me al best veel. Hoe wil je dat gaan regelen? Lijkt me best lastig met het werk van Ro. Ik ga voor je duimen! Super, hoe gaat het met jou? Werkt de AB?
Oh en dat moet je ook nog bijna een half uur rijden zie ik Jojo!? Eet je dan ook bij dat gezin of moet je er erg vroeg zijn? Dat hoor je vast allemaal zaterdag