Ben jammer genoeg opgenomen met zwangerschapsvergiftiging. Zaten nu echt teveel eiwitten in me urine. Ze gaan me 25 februari inleiden hoe het er nu voorstaat. Ben dan 37+2 weken zwanger. Is ff een flinke tegenvaller dit.
Ah gelukkig dat is ff flink balen. Gelukkig ben je in goede handen en is het al bijna 25 feb. Ik denk aan je.
Gelukkig...dat is geen goed nieuws inderdaad. Gelukkig dat je nu wel in goede handen bent en dat alles ook goed in de gaten gehouden wordt. Een vriendin van mij is eergister bevallen nadat zij was ingeleid en de reden was ook zwangerschapsvergiftiging. Het kindje maakt het goed en ze zijn al thuis. Zij was 38 weken...misschien doet dit verhaal je goed. Ik ga ervan uit dat het bij jullie ook helemaal goed gaat komen! Wel spanned hoor! Houd ons op de hoogte meis en dikke knuf! Super...wat grappig dat je nieuwe collega's het leukst reageerden. Ook ik moet dinsdag voor de combinatietest en dan ookk meteen de uitslag. Ben niet bang voor iets maar het blijft toch wel een beetje spannend... Loestig..leuk dat je Uk wakker was! Dat ziet er toch altijd wat leuker uit als ze lekker veel bewegen en zwaaien enzo haha. Hier vandaag flink overgegeven op het werk. Tes had een buikgriep die ik dus heb overgenomen helaas. Dus ik kwam net aan daar en na een uur weer naar huis. Gister was ik precies 12 weken dus nog wel even naar de directeur geweest om mijn zwangerschap door te geven die me feliciteerde en me vervolgens naar huis heeft gestuurd om uit te zieken.
Getver Gelukkig, dat is minder. Gelukkig dat je nu wel weet wanneer je meisje gaat komen. Sterkte de komende week! Goed om te horen dat het goed gaat met mijn medezwangere Op de vervelende kwaaltjes natuurlijk! Tja jeuk Super, erg vervelend! Liever pijn dan. Ik heb er niks aan gedaan, alleen af en toe (even) krauwen. Was opeens weer over ook. Schijnt dat metholpoeder kan helpen... Heerlijk om het weer te vertellen aan iedereen en de reacties zijn helemaal fijn. Beterschap Manon! Hier een klein druktemakkertje. Ik voel hem goed, ondanks dat mijn placenta aan de voorkant ligt (en iets voor de uitgang, dus over 10 weken een echo). Ik kan de kleine soms zelfs aan de buitenkant zien, buik beweegt dan. Ben een beetje bang dat ik tegen BI aanzit, al heb ik natuurlijk geen idee hoe dat voelt. Ben lage rugpijn wel gewend. Alleen niet in mijn zwangerschap. Als ik te veel doe, en dat is al snel (bukken, tillen, lopen, zitten) dan heb ik erg last van scherpe pijn in mijn onderrug, trekt soms naar been. Meiden die BI hebben gehad: hoe begon het bij jullie, wat hebben jullie ondernomen? Wil volgende week afspraak met mijn osteopaat maken.
Snap nu dat je enthousiast was over de blije doos van de Prenatal Smits! Goed gevulde doos met leuke, bruikbare spullen!
Mutz...zo begon mijn BI(al noemen ze het niet meer zo geloof ik). Ik ben naar de HA gestapt en die heeft mij doorverweezen naar een bekkenspecialist. Eeen fisio die dus o.a. hierrin gespecialiseerd is. Dat vond ik wel zo fijn. Veel goede tips gehad daar! Over hoe je moet gaan zitten en opstaan enzo en dat je je heupen zo smal mogelijk moet houden door bijv je tenen vanalkaar af te laten wijzen als je zit en loopt. niet met je benen over elkaar gaan zitten maar juist als een man...je knieen uit elkaar en veel in kleermakerszit. Ook oefeningen toen meegehad en als het echt klem komt te zitten een goede oefening op je rug om het weer los te maken. wacht niet tot het echt overgaat in BI. Voorkomen is beter dan genezen! Ik raad je aan om naar je HA te gaan. Blij dat het verder goed gaat met je. Leuk dat je de kleine zoveel voelt...ik kan er ook al bijna niet op wachten om dat weer te voelen...X
Oeh mutz, dat zou niet fijn zijn BI! Hopelijk kan de osteopaat je helpen of de HA. Geen ervaring mee (gelukkig) wel met lage rugpijn in de zwangerschap maar bij mij werd het toen niet erger en was het goed uit te houden. Jeuk ja bah! Hoop dat het bij mij ook snel overgaat. Heb ook veel bandenpijn nu in mijn liezen en onderbuik. Lekker aan het oprekken denk ik. Wat lekker dat je de kleine zo goed voelt. Manon± weer opgeknapt? en idd weer spannend hoor de combi test. Blijft toch een medisch plaatje. Gelukkig, nog nieuws? Jojo± hoe gaat het bij jullie thuis? Vandaag mijn eerste echte solo tafeldienst gedraaid. Ging super goed!! Nu 3 weken cursussen en dan kan ik voor het echie meedraaien. lekker dat het goed gaat. Fijne zondag allemaal
Ik wordt morgen ingeleid. Vandaag getoucheerd en heb al 2 cm. ontsluiting. Daarna wat lichte krampjes gehad wat jammer genoeg nu weer weg is. Morgenochtend om 7 uur wordt ik weer getoucheerd. Zit ik dan nog op de 2 cm. wordt de 1e pil ingebracht. Zit ik al op de 3 cm breken ze me vliezen. Zo spannend. Ze schatten de baby op 5 a 6 pond. Hoop dat het morgen voorspoedig verloopt en me meisje het goed doet. Houd jullie op de hoogte.
Wauw wat spannend gelukkig! Heel veel sterkte, succes en ook plezier (dat laatste is bij het einde maar dat snapte je vast al) met je bevalling!!!
Spannend gelukkig... Probeer vannacht nig lekker te slapen en dan succes en veel genieten van de bevalling en jullke meisie (oja ik heb genoten van mijn bevalling girls )
Oh wat spannend gelukkig. Zet hem op!!! En vergeet vooral niet te genieten, bevallen is zooooooo mooi.
Gelukkig heel veel succes vandaag. Straks mag je een prachtig meisje in je handen houden. Ga er maar lekker van genieten. Mutzie hopelijk geen bi voor jou, maar zou toch even naar de ha gaan. Super wat fijn dat je het zo naar je zin hebt op je werk. Is je misselijkheid nu helemaal weg? Ik heb er nu echt geen last meer van gehad, dus hopelijk is de piek voorbij. Manon dat geldt uiteraard ook voor jou. Ben je nog veel misselijk of is het al voorbij? Spannend binnenkort de combinatietest. Wanneer is dat?
Gebeurd nog weinig hier. 1e pil heeft weinig opgeleverd. Net weer getoucheerd en zit nog steeds op de 2 cm. Geen weeen wel wat lichte krampjes. Om 5 uur komt de arts weer voelen hoe ver ik ben. Zit ik nog op de 2 cm krijg ik nog een pil en zit ik op de 3 gaan ze me vliezen breken.
Gelukkig: nu maar hopen dat de pil zijn werk heeft gedaan en jij druk bezig bent. Heerlijk vooruitzicht om straks je dochter te zien. Succes! Mutz: nee he geen BI. Snel een specialist laten beoordelen een aan de oefeningen. Ondertussen ook heerlijk aan het genieten van alle bewegingen in je buik. Volgens mij wordt er hier kickboksles gegeven. Manon, alweer iets opgeknapt? Jij ook de belangrijke eerste grens gepasseerd. Op naar de 20 weken. Super: wat super leuk dat je collega's zo reageerde. Vervelend van de jeuk. Bij waterpokken kan een zemelenbad helpen, misschien met dit ook?????? Loes, uhhhhhh lekker zwanger met kwaaltjes die komen en gaan. Hier@ lekker bezig met van alles en nog wat. Langzaam Tim zijn oude en dus babykamer inorde aan het maken. Over 9,5 week beviel ik van Tim en dat geeft ineens de riebels. Klinkt al zo dichtbij. Zaterdag naar de stofjes markt voor stof om het hemeltje te maken. We hebben een leander hangwieg gekocht. Kaartjes moeten we nog laten ontwerpen en dan de kleine dingen nog. Overigens heet ik officieel geen Smits meer. Na 3,5 jaar toch maar Edwin zijn naam overgenomen. Wel vreemd hoor! Ben vandaag wel 10 keer de mist ingegaan met opnemen van de telefoon. Zal het ooit wennen.......
Euh Smits, nu moet ik eerlijk bekennen dat ik door jouw achternaam niet wist of jullie waren getrouwd. Zijn jullie dat dus wel? Wel wennen hè, je nieuwe achternaam? Ik verspreek me ook nog wel eens, nu na 2, 5 jaar