Beertje: welkom! Fijn om een ervaringsdeskundige erbij te hebben Jij kunt ons vast goed helpen met vraagjes over eventuele zwangerschapskwaaltjes, haha! Wat fijn zeg, meteen een cyclus van 28 dagen. Zou ik ook wel willen! Hoop voor je dat het dit keer ook zo is!
Welkom voor alle nieuwe meiden! Ik vind het zo leuk om met andere een beetje over te kletsen want ik merk dat ik het t liefst de hele dag over heb en met iedereen, helaas is dat natuurlijk niet zo verstandig... Op dit moment is er niemand om me heen die in zelfde scheutje zit dus naast mijn vriend weinig mensen om mee te praten! Vriendinnen van mij die al een kleine hebben krijg ik veel al de reactie dat ze niet meer zo goed weten hoe ze zich voelde toen ze zwanger werden of voor NOD etc.. schijn je snel te vergeten.... dus niet veel om mee te vergelijken. Ondanks dat heb ik zin dat ik ongesteld ben geworden een stuk geruster gevoel, ik heb een cyclus dat is één en verder zien we het wel, al kan ik niet wachten tot het zo ver is, dagen lijken de laatste tijd zelfs langer te duren !!! Ben blij dat ik hier met jullie kan kletsen!! Misschien een idee om een NOD lijstje te maken hier???
NOD lijstje: Lilipower: 5 juli (Cyclus 33, 1e kindje) ....... Zoiets??? graag aanvullen...dat is gemakkelijker dan elke keer teruglezen.
@ Lilipower, ja ik herken het helemaal! Heb het er het liefst de hele dag over.. Maarja dat kan dus niet! Mijn vriend wordt volgens mij nu al moe van mijn geklets de hele tijd haha. Dus ik ben ook erg blij dat ik hier kan kletsen!!! Ben nu op mijn werk en heb moeite om niet elk half uur eventjes hier te kijken.. Ik heb nog geen idee wanneer mijn NOD is. Heb op 1 juni mijn ontrekkingsbloeding gekregen, dus als ik vanaf dan 30 dagen ga tellen is het 30 juni. Maar het kan ook goed veel langer gaan duren!
Hallo, Ik heb me vandaag aangemeld op dit forum en ik zie meteen een topic wat bij me past! Ik heb 28 mei mijn laatste pil geslikt. Mijn man en ik zijn beide 27 jaar en willen graag een kind. We hebben beide een instelling van "we zien wel hoe het loopt" en maken ons nog niet zo druk om vruchtbare periodes e.d. Toch kan ik het niet laten om er mee bezig te zijn en ik vind het fijn om mijn ervaringen op dit forum te delen.
Welkom Lola83! Voor je het weet ben je ook met het zwangerschapspagina-virus besmet!! Tot mijn eerste echt ongi was ik er meer mee bezig dan nu maar daarna ben ik er gelukkig wat rustiger in geworden. Een vriendin van mij ligt nu in het ziekenhuis om te bevallen, zo spannend! We weten dat het een jongen wordt maar toch is het nu extra speciaal omdat we er nu ook mee bezig zijn! Hopelijk kleurt het snel roze hier op het forum!!
Hoi Lilipower, Klopt hoor, ik zit al bijna mijn hele vrije middag te lezen op dit forum! Het is ook best spannend allemaal! Zo'n bevalling is altijd spannend.. vooral als je zelf ook bezig bent zwanger te worden, je leeft dan toch meer mee denk ik. Hopelijk worden we allemaal snel zwanger en wordt 2012 een fantastisch jaar!
@ KAWAII Bedankt! Ik zal mijn best doen om zo ver mogelijk in mijn geheugen te graven (maar dat valt niet mee voor mij haha) Alleen het ontpillen al is anders.. Mijn NOD verwacht ik 13 juni. Ik zal het lijstje proberen aan te vullen..
NOD lijstje: Beertje1985: 13 juni (Cyclus 28? derde kindje) Lilipower: 5 juli (Cyclus 33, 1e kindje) Ik heb mijzelf toegevoegd. Nog anderen die toe willen voegen?
Hallo allemaal, Ik ben 5 mei gestopt met de pil. Wij gaan voor ons eerste kindje, erg spannend allemaal. Hebben jullie veel last gehad van het "ontpillen"? Ik heb eigenlijk geen verschil gevoeld. Gister moest ik eigenlijk officieel ongi worden, nu verlies ik vandaag wel wat bloed, maar zoo weinig en heb ook bijna geen pijn. Ben ik niet gewend Maar lijkt me leuk om jullie ervaringen te horen. groetjes Linda
NOD lijstje: Sabrine1984: 4 juni (cyclus 28?? Eerste kindje) Beertje1985: 13 juni (Cyclus 28? derde kindje) Lilipower: 5 juli (Cyclus 33, 1e kindje) Ik had mijn nod 4 juni verwacht, uitgaande van een 28dgn cyclus. Heb vandaag een test gedaan, en die was negatief. Nog even afwachten dus. Verwacht niks dan kan het alleen maar meevallen
Hoi Sabrine, Wat spannend. Hoop voor je dat het raak is. Hoe lang ben je nu bezig? Dit was mijn eerste ronde, denk dat ik vandaag ongi ben geworden maar zet niet echt door. Groetjes
@ linnie27: Ik ben begin mei gestopt met de pil, dus eigenlijk nog ronde 0. Het rommelt wel af en toe, maar nog geen teken van iets. Heb ook best last gehad van het ontpillen, steken in m'n buik, krampen. Dat is nu gelukkig wel over. Wanneer ben jij gestopt met de pil? Erg veel last van ontpillen gehad? Tis wel spannend allemaal hoor, ben er stiekem toch meer mee bezig dan ik dacht
@ sabrine, Ik ben ook begin mei met de pil gestopt. Maar helemaal geen last gehad van ontpillen. Ben gister ongi geworden, 29 dagen cyclus dus dat is mooi. Het is alleen heeel anders, verlies heeel weinig en nauwelijks pijn. Wel raar. Met pil was ik erger en veel meer pijn en ze zeggen dat de pil het allemaal remt. Maar ja, kijk wel hoe het gaat. Moet echt zo weer wennen aan het niet aan de pil zijn, haha, ben ik niet meer gewend. Weet ook niet wat je wel en niet hoort te voelen en zo. Maar het is zeker spannend. En je bent er zeker meer mee bezig dan je denkt. Maar die voorpret is ook leuk vind ik. Lekker inlezen. Ik vond het stoppen met de pil ook wel heel eng, maar toen ik eenmaal gestopt was vond ik het alleen maar heel er leuk en spannend. Nou ben benieuwd of het gaat doorzetten bij je. Schijnt wel dat de eerste keer wat langer kan duren dan normaal, maar anders gewoon testen toch? Groetjes
He meiden, is het raar als ik een beetje jaloers ben om de babyboom bij ons in de buurt! Las het 3 de berichtje en kreeg een heel appart gevoel van binnen! Als het goed is ben ik mogen ongesteld het rommeld behoorlijk dus ben benieuwd! Al meiden die stiekem toch al een test hebben gedaan?
@ladyblond, kan me voorstellen dat als je heel graag een kindje wilt dat je jaloers kan zijn op de babyboom om je heen. Iedereen lijkt dan zwanger behalve jij. Spannend morgen, of je ongesteld wordt.
@Linnie27, ja inderdaad voel me alleen een beetje schuldig had voor dat we deze keuze hadden gemaakt dit gevoel helemaal niet alleen; wat leuk... en in mij hoofd natuurlijk ooo dat wil ik ook zo graag in de toekomst. Nu de knoop is door gehakt kan het mij niet snel genoeg gaan. Alleen heb je hier jammer genoeg geen controle over! En je kan nou ook niet echt met de mensen in je omgeving hier over praten hihi!!!
Ja ik ken het wel, wij hadden zoiets van, we zien wel. Hoeft niet meteen mag ook over een half jaar. Maar nu ik dan gestopt ben wil ik eigenlijk ook wel heel graag. Maar maak me nog niet heel druk. Ik wilde al heel lang wel kinderen in mijn vorige relatie, alleen hij wilde niet. Toen werd het wel een soort van obsessie. Iedereen was zwanger en iedreen wilde behalve mijn vriend toendertijd. Gelukkig heb ik nu een vriend die heeel graag wil. Maar de eerste stap hebben we al gezet toch? We zijn bezig en die spanning vind ik ook wel heel leuk. Ja idd jammer dat je er geen controle over hebt. Ik ben gister voor het eerst ongi geworden als het goed is. Het is heel raar, heel weinig en geen pijn. Voel me ook helemaal niet ongesteld. Die onzekerheid is heel irritant vind ik. Want moet ik dit beschouwen als dag 1, of is dit geen ongesteldheid. Blijft spannend allemaal.
dat geloof ik zeker, je kan voor de zekerheid toch gewoon een test doen als het morgen nog zo weinig is?! Ik denk persoonlijk dat ik wel ongesteld ga worden zoveel pijn in mijn onderbuik, dus zal het wel los gaan komen een deze dagen. Aan de ene kant vind ik het wel fijn kunnen we misschien rekening gaan houden met de eisprong. Het is inderdaad allemaal erg spannend maar vind het ook erg leuk! We zullen we zien hoe snel het allemaal gaat. In Okt Nov is ons huisje klaar waar we zat plek hebben dus als het nog even op zich laat wachten is dat ook geen ramp om nou 4 maanden zwanger te zijn en dan te gaan klussen is ook niet echt fijn lijkt mij...... of toch wel hihiih
@linnie27: Ik zou een dezer dagen een test doen! Als je niet op een normale manier ongesteld bent en je voelt er weinig van is er misschien een kans dat je zwanger bent... @ladyblond: een keer normaal ongesteld worden is inderdaad wel fijn zodat je weet hoe je cyclus is. En klussen met 4 maanden zwanger is prima te doen toch Kun je wat meer aan anderen over laten