Jaaaa uhhh Mutzie, sliedrecht is op de hoek van dit dorp.................. Ik vind je een held dat je nog zo ver weg durft te gaan. Men o men ik (en Sab ook) had de terugweg niet meer gehaald. Sab en Bi: alweer gewent thuis. Lijkt mij zo stil na een gezellige week met elkaar Hier nog steeds aan het snotteren, maar de ibuprofen houd me op de been. reageer later op de rest...... Fijne avond!
Ik zeg Anne, populaire meisjes naam ondertusen!!! Blij dat het goed met ze gaat!!! Mutz my god dat is echt ver van huis hahaha nou dan komt de kleine gewoon nog niet! Ik had wel 6x op en neer kunnen rijden achteraf dus zegt niks hahaha! Beterschap Smits!
Haha...meiden als je het wilt weten what app of sms me....vertel.ik het wel... het is overigens can origine een franse naam hier vandaag mijn tweede nicht nieuws verteld dát ze weer zwanger waren na de miskraam. twaalf weken inmiddels... meerdere ooms en tantes die zeiden... nu jullie he kris...uhuh...en bij mijn lievelingstante brak ik en kleurde ik waardoor ze het raadde...maar die houdt het stil tot we oma hebben ingelicht... fijne avond en sab succes met werken morgen na een week rust
Oh mutz je maakt t wel heel spannend zo hoor. Of nou ja eigenlijk je kleine mannetje. Heb je lekker genoten van t uit eten?? Kris, tnx voor de naam. Inderdaad een leuke naam. Jij lekker vakantie aankomende week. Ik zou er ook nog wel eentje bij willen. Ah smits nog steeds niet fit. Ben je ook ziek thuis of gewoon aan t werk? Hoe is het met Tim zijn billen nu??
Tja, ik denk elke keer: ben zo weer thuis als ik iets voel, maar ja, hetkan natuurlijk zomaar snel gaan, haha. Morgen is mijn auto klaar, staat nu in Dronten. Ok, toch maar besloten die niet te gaan halen, maar ze komen hem een stukje deze kant op brengen (niet helemaal dus..., dus weer op pad?). Eten was trouwens lekker, ben dol op pannenkoeken! Smits: nog niet lekker dus... Balen zeg. Nogmaals beterschap. Hoe is het met Tims billen? Sab: weer aan het werk dus.. Kan me voorstellen dat je nog wel een weekje eraan wilt plakken. Heb je het je collega's trouwens al verteld? Hoorde vanmorgen dat m'n buurvrouw die 4 weken na mij was uitgerekend vandaag is bevallen... Grr... Ik wil ook! Super, vandaag ga ik niet meer redden, maar morgen mag ook hoor, haha!
1979 van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter, ben ook erg benieuwd naar de haar naam! Fijn dat alles goed gegaan is. Kris soms is het ook te raden hoor, bij mij komt me buikje al zo vroeg...voor jou bijna de echo spannend hoor. Weet niet meer wie het vroeg over de HA bellen voor de vroege echo maar dat ga ik denk ik even deze week doen voor volgende week.. Sab ja ben ook benieuwd of je collega's het al weten of wacht je tot de volgende echo? Die is toch ook bijna?? Mutz en ik vind hè ook best riskant om nu zo ver te gaan maar als jij je er goed bij voelt is het goed toch maar weet dat het idd soms erg snel kan gaan hoor. Bij mij was het ook super snel. Smits' beterschap hopelijk voel je je gauw beter. Zo ik ga maar even ontbijten met Keano doeiii
Ok, misschien dat ik dan vanaf nu niet meer zo ver weg zal gaan, haha (had altijd nog bij jou kunnen bevallen Smits ). Misschien dat de kleine dan bedenkt om te komen??
Kris: thanks voor de naam!!!! Heb er heerlijk van kunnen slapen. Mutz: mutziebaby kom nouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu lekker naar je papa en mama komen kijken!!!
Hij idd nu al dwars... Ik hoop dat jullie geroep gaat helpen vannacht.... Oh, heb me niet helemaal aan m'n woord van vanmorgen gehouden... Ben toch maar even mee geweest om de auto. We hebben in Gorichem afgesproken, dus was niet zo heel ver.... Ga nu de rest van de week in de buurt blijven Moet wel, want die kleine komt natuurlijk vannacht!
Oeh mutz hahahaha, hoop zo dat de kleine snel komt. Mijn papa is vandaag jarig, ga straks even gebak halen en dan gezellig daarheen en vanavond daar eten.
Mutz: Eindelijk je auto terug en nu hopelijk zonder rare piepjes geluiden en dingen die uitvallen. Enne je bent nog niet online geweest vanmorgen, hopen dat .... nou je weet wel. Naat: gefeliciteerd met je vader!! Kris: hahaha bijna kan je het van de daken gaan schreeuwen, nog even wachten. Vrijdag en gisteren gewerkt, maar fijn was het niet. Straks naar de ha, eens zien of ik een antibioticakeurtje kan scoren. Ben het goed zat. Tim zijn billen zijn weer aan het genezen. Overigens kom ik net bij het cb vandaan. Tim weegt nu 12 kilo en is 86 cm lang. Met praten loopt hij ongeveer 2 mnd achter. Ach dat is bijna standaard bij hem, behalve dan met lopen dat deed hij keurig optijd. Verder ging het top, heerlijk spelen daar en de arts-ass kreeg een knuffel bij het weggaan.
En Smits, heb je nog iets gekregen van de HA?? Wat het praten van Tim betreft alles op zijn tijd toch? Hij haalt het vast wel weer in en is met andere dingen gewoon sneller. Aahhh Mutz, zo jammer weer dat ik een post van je lees met deze inhoud, haha. Wanneer moet je eigenlijk weer naar de VK?
Heb een ontstekkingsremmende neusspray gehad, omdat het iets beter ging vanochtend. Mocht het weer verergeren dan ik de antbiotica ophalen. Vandaag ons pensioen onder de loep laten nemen en wat andere verzekeringen. Ga toch maar eens kijken wat we extra kunnen sparen voor onze oudedag. Potver mutz, had zo de hoop.
Mutz vervelend hoop zo darde kleine snel komt. Smits dus geen antibiotica uurtje gehad, maar het ging al wat beter toch, hopelijk voel je je gauw weer helemaal lekker. Hier vandaag al zo'n beetje de hele dag misselijk...niet overgeven maar wel vaak kokhalzen...echt zo'n vervelend gevoel. Het hoort erbij en het is voor een goed doel. Oh en heb de HA gebeld voor de echo, we mogen 4 november om 8:30 uur. Wel inwendig omdat het nog vroeg is natuurlijk, we zijn dan bijna 8 weken. Spannend hoor.
He verdorrie nog niks dus bij Mutz! Wat een geduld moet je hebben meid! Misschien wapperen met een briefje van 100??? Mannen en geld is wel een combi natuurlijk dus ja ik zou het proberen whahaha! Smits wat een debiel cb hebben jullie zeg! Hoe kunnen ze nou zeggen dat Tim 2 maanden achter loopt met praten! Kinderen van deze leeftijd praten nog helemaal niet en zeggen woorden en een aantal zegt zinnetjes. Het maakt me pissig als ze dan zeggen dat hij achter loopt, alsof hij niet goed is ofzo!!!!! Een kind ontwikkeld zich in fases en niet per se strak op leeftijd ofzo!!! Grrrrr sorry hoor daar kan ik me echt over opwinden!!!! Hopelijk heb jij genoeg aan je neusspraytje en knap je nu eens goed op! Hebben jullie eigenlijk al plannen voor een 2e kindje??? Naat, gefeli met je vader! Vervelend die misselijkheid he bah! Misschien heeft Sab nog tips en trucs want die is ook zo misselijk (geweest)!!! Hier vandaag de therapie m.b.t. de postpartum depressie afgesloten!!!! Voel me echt een stuk beter en durf gewoon lekker boodschappen te doen met Charlie en als ze gaat klieren of huilen dan raak ik niet in paniek en ga ik niet gelijk zweten en hyperventileren. Ik neem niet eens de buggy mee en dat is voor mij echt een grote stap! Ook heb ik voor het eerst alleen met Charlie gedouchet toen Ro werken was. Dat zag ik me zelf echt niet doen, want wat als ze zou gaan huilen!!!??? Op visite gaan blijft nog wel een moeilijk punt, maar dat moet ik gewoon even vaker doen. Ik ben ook niet meer de hele dag bezig wat anderen misschien wel over mij of Charlie zouden kunnen denken. Het komt zeker nog wel voor hoor, maar ik heb nu wel de tools om het te relativeren. Al met al positief dus! Morgen op mijn neefje passen van 15 maanden. Ook weer een overwinning. 2 kinderen in mijn huis om alleen voor te zorgen. Slik... maar gaat goed komen. NOg maar even geen 2e kindje voor ons. We hebben het er over gehad en als alles mee zit (vast contract en ander huis) dan zullen we rond januari 2013 stoppen met de pil. Mocht het dan snel lukken, dan zou Charlie 3,5 jaar oud zijn als de 2e komt. Slaap lekker meiden en ik hoop Mutz niet haha sorry maar hoop dat je wakker wordt en denkt dat je in je bed hebt gepiest en dat het dan je vliezen zijn!!! En daarna gelijk goede weeën met een mooi kindje als resultaat!!!!(sorry voor mijn plastische beschrijving)