Naat inderdaad is Sam pas morgen jarig. Maar morgen moet ik heel de dag werken dus geen tijd om naar het CB te gaan. Wel jammer, maar Ruben is ook heel de dag werken. Tja dat is het onderwijs. Ze hebben veel vakantie, maar niet op dagen dat je het zelf zou willen. Helaas moet hij ook tot 22.00 uur vergaderen dus hij ziet Sam morgen helemaal niet op haar echte eerste verjaardag. Jij alvast gefeliciteerd met je neefje en natuurlijk ook met je eigen verjaardag. Mocht ik het woensdag vergeten, dan heb ik het in ieder geval alvast gedaan. Spannend vanavond! Super wat zielig dat zij zo moest spugen meteen. Kan me voorstellen dat je dan direct heel slecht slaapt, omdat je je zorgen maakt. Leuk dat je een kraammand hebt gemaakt voor haar. Hopelijk kun je het vanavond brengen.
Nou loestig jullie ook alvast van harte met Sam haar eerste verjaardag. Nou meiden alles was goed. Vandaag precies 10 weken, dus uitgerekende datum is nu 18 juni ipv 19 juni ....scheelt maar 1 dag haha het hartje klopte ook weer zo mooi, knipperlichtje zag je zo goed. En de baby beweegde ook al goed hoor, zo mooi weer ben in de wolken...zo nu Keano zijn pyjama aandoen en nog even naar de echo foto's kijken.
Hey moeders, even een vraagje: hoe deden jullie het met slapen overdag met jullie kleintje? Sliep hij/zij boven in hun bedje of beneden bij jullie? En zat er al in een ritme in met 4 weken (dus eten-slapen-wakker)? En voor de Puckababy gebruikers: deden jullie deze overdag ook aan?
Mutz: euhhh hier hadden we pas een ritme na 20 weken. Inbakeren deden we bij ieder slaapje. Reden: zodra Tim de doeken voelde wist hij dat hij naar bed ging. De eerste weekjes sliep hij overdags in de box. Dacht 3 weken. Daarna in zijn eigen bedje. Super: gefeliciteerd. Erg leuk een vriendinnetje voor Nick erbij. Manon: wat leuk en lief zeg van Bart. Naat: fijn omte lezen dat alles goed is! Loestig: bijna 1 jaar..... Jammer dat jullie moeten werken, maar goed zaterdag hebben jullie een mooie en leuke dag gehad. Hier gelijk na het werk de vervolg cursus reanimatie gehad. Erg boeiend! Hopelijk hoef ik het nooit inde praktijk te brengen, maar het is fijn om te weten wat ik moet dan moet doen.
Loestig..leuke foto! en een leuk taartje om in te mogen kneden haha... Onze taart was na een jaar in de vriezer wel wat smaak verkoren maar het gaat om het idee he..hij was nog steeds lekker genoeg om helemaal op te eten hoor Naat..fijn dat je gerustgesteld bent en dat alles dus goed is met de kleine. Mutz...Tessa sliep overdag vaak ook gewoon bij me hoor. Zo leren ze het verschil tussen overdag en 's nachts. Overdag dus als hij slaapt bij jou of in zijn bedje slaapt niet al te stil doen. Tv of radio aan, wasje opzetten enz en niet zijn kamer pikkedonker maken. 's nacht juist wel proberen er geen feestje van te maken als hij wakker wordt. Niet teveel spelen met hem dan en het licht beperkt gebruiken. Alleen als je het nodig hebt om te verschonen dan kan het niet anders natuurlijk. wij deden vaak 's nachts bij ons op bed een flesje/borst geven met een nachtlampje aan. om haar daarna in slaap te laten vallen bij me(later hebben we haar geleerd in bed in slaap te vallen) deden we het nachtlampje uit. Zo leren ze ook nog eens niet bang te zijn in het donker. Tessa heeft nog steeds geen nachtlampje en vind dat ook prima(tot nu toe dan haha) Inbakeren doe je in princiepe iedere keer als je wilt dat hij wat langer moet slapen...dus ook overdag. Zo leert hij...inbakeren=gaan slapen(vandaar dat ik toen zei liever niet ook zo voeden) en daardoor leert hij straks makkelijker zelf in te slapen in zijn eigen bedje. Tessa had daar in het begin grote problemen mee met zelf inslapen in bed...we moesten haar altijd bij ons in slaap wiegen en dan al slapend wegleggen. Toen we gingen inbakeren ging het wel omdat je dan meer een ritueel hebt voor ze gaat slapen wat voor haar makkelijk herkenbaar was. Daarom was het een tijdje geleden dus drama voor ons toen we haar niet meer inbakerde..ze moest opnieuw leren inslapen in haar iegen bedje...gelukkig was het met een nieuw ritueel binnen een week gebeurd. Dus overdag lekker bij je houden hoor als je dat fijn vind..ik genoot daar echt van en soms doet ze nog wel eens een tukje bij me overdag hoor. Zo ff neerzetten en dan verder
oh ja Mutz..ritme..daar wordt ik liever niet meer aan herinnerd whahaha....ben blij dat ze nu het grootste gedeelte van de dag een ritme heeft..de rest komt nooit meer denk ik Super..wat zielig dat hij zo heeft overgegeven. Hopelijk vannacht beter. Wat leuk om een kraammand te geven..wat heb je daarin gedaan...een vriendin van mij is zwanger..misschien dat ik je idee inpik weer eens wat anders dan kleertjes. en ff spammen... Tessa snoept van mijn ijsje Bekijk bijlage 200723 Bekijk bijlage 200724
Tessa uit logeren bij mijn schoonouders..net wat foto's gehad van ze. Bekijk bijlage 200725 Bekijk bijlage 200727
Hier liggen Kate en joan altijd in de puckababy in bed. Na de ochtend voeding gaan ze altijd weer terug hun bed in, in principe doe ik dat na elke voeding, ook altijd gedaan. Misschien is dat ook wat anders met twee. Natuurlijk vallen ze soms ook in de box in slaap dan laat ik ze liggen. En natuurlijk willen de dames ook smiddags wel eens niet slapen en maken ze drama. Het scheelt per dag. Vandaag heel veel geslapen bijv (in bed)
@manon, wat is die dochter van jullie snel met alles zeg! Ze zit gewoon al behoorlijk! Wat dat ijsje betreft, dat zou ik niet zo snel doen denk ik. Ben ik misschien een muts in hoor, maar ben altijd bang dat ze dat niet kunnen verdragen. ( ze vindt het overigens wel lkkr hihi)
Bietje...het ijsje had ik nooit gedaan als Tess snel last had gehad van darmkrampjes hoor. Ze verdraagt alles erg goed eigenlijk....ook van het ijs geen last gehad. Scheelt waarschijnlijk ook dat zij nog geen happen neemt zoals wij maar soort likjes en sabbeltjes. Het komt bij haar niet eens koud haar maag in geloof ik...ze heeft ook niet veel op hoor...dat lijkt alleen maar zo omdat ze er helemaal onder zat haha. Moet zeggen dat het wel erg grappig was toen ze haar eerste likje nam. Je zag haar schrikken van die kou hihi...hield haar niet tegen om gewoon verder te gaan Het zitten..ja pfff..dat is wat nieuws...ze probeert constant om te gaan zitten. Als ze onder de babygym ligt dan probeert ze het en gaan haar beentjes omhoog en ook haar bovenlijf alsof ze sit-ups doet haha. in haar wipstoel gaat ze ook helemaal naar voren zitten telkens en grijpt dan die clipjes waarmee ze vastzit en gaat eraan trekken. Lijkt wel of ze ze wil losmaken en er zo wil uitstappen hihi je zou toch gek opkijken als ze het deed
Manon wauw hé Tessa is echt heel erg snel. Sam kon hier pas rond 6 maanden behoorlijk zitten. Ik denk dat zij echt met alles heel snel is. En wat een heerlijke foto's. Naat fijn dat alles goed is. Mutzie wij legden Sam altijd onderaan in het bedje, zodat ze niet onder de dekentjes kon zakken. Overdag sliep ze vaak in de box en 's avonds in bed. Dit ook om een dag en nachtritme te leren. Als ze overdag toch boven sliep, dan zorgden we dat we het niet verduisterden. Sam kreeg bij ons ritme vanaf het moment dat ze in haar eigen bedje sliep. Dat was vanaf 6 weken. Smits wat fijn dat je weet wat je nu moet doen in zo'n situatie, maar inderdaad maar hopen dat je het nooit nodig hebt.
Manon wat een leuke foto's weer van Tessa. En dat ijsje vond ze wel lekker zo te zien. Mutz wij lagen Keano altijd in zijn bedje om te slapen. Soms viel hij natuurlijk wel in slaap in de box en dan liet ik hem gewoon lekker daar liggen. Leuk te lezen dat iedereen hier toch weer een andere manier voor heeft. Smits' goed dat je weer weet wat je moet doen alhoewel ik ook zou hopen het nooit nodig te hebben hoor. Hier even een boterhammetje smeren voor Keano. Die zit ongeduldig in zijn kinderstoel haha de hongernek. Vanmiddag rond half 1 ff naar me werk voor en overleg dat helaas niet opgeschoven kon worden maar daarna direct naar huis en lekker genieten van me weekje vrij.
jaaaaaaaaaaaaaaaaa mijlpaal!!!!....Tessa is zelf omgerold!!! net onder de babygym! Ik had haar neergelegd eronder en ik neem wat te eten. kijk 5 minuten niet en zie dat ze ineens op haar buik ligt. helmaal netjes gedaan op haar armpjes leunend met opgeheven hoofd. Denk dat ze niet weet hoe ze terug moet hahah. Helaas weet ik nu ook niet of ze het met behulp van een speeltje heeft gedaan..maar ach..ik vind het al heel wat zo...wat voel ik me trots haha..had niet gedacht dat ik me zo zou voelen als ze dat voor de eerste keer zou doen..was ook een beetje overdonderd hihi...
Loestig...ze kan nog niet los zitten hoor. Hier wordt ze overal vastgehouden. Op de bank heeft ze steun in haar rug. Als ze wat naar voren zou komen zou ze zichzelf nog niet overeind kunnen houden hoor maar zo omvallen. En ze zit in een hoek anders zou ze bij beweging naar de zijkant vallen hihi. In die kinderstoel zit een stoelverkleiner en dat was maar 2 minuutjes zei mijn schoonmoeder. voordat ze helemaal zelf kan zitten, zonder om te vallen en zonder steun, is ze denk ik ook wel 6 maanden of ertegenaan...weet niet hoe snel het gaat vanaf nu?... Maar feit is idd wel dat ze niet meer zo in elkaar gedoken zit..haar rug is duidelijk sterker geworden de afgelopen weekjes.
Manon zie dat je je wegje verkoopt, roept bij mij de vraag op..... Willen jullie niet nog een brusje voor tess?
Bietje...we weten niet of een brusje er wel inzit voor Tes vanwege de IVF dus dan zou het voor niets hier staan en het staat nogal in de weg. En mocht het brusje wel komen dan moeten ze het kamertje gaan delen en daar is deze wieg te groot voor...dus helaas moet het weg....
Loes gefeliciteerd met Sam haar eerste verjaardag! Ook al hebben jullie het zaterdag al gevierd is t toch altijd Bijzonder zo'n dag! Manon leuk hey als ze gaan rollen, straks rolt ze heel de kamer door. Zo hier net bij de garage geweest, onze auto wordt vrijdag opnieuw gespoten, de delen waar de krassen zitten dan hè. Om half 1 ff naar me werk voor een overleg...totaal geen 8 zin in maar goed t is hooguit voor anderhalf uur. Nu even een boterhammetje eten. Kleine slaapt al, ging zelf bij de trap staan en naar boven wijzen dat die naar bedje toe wil, slimmerd haha