Oh ja. ik heb vandaag samen met Charlie een potje gekocht! Ik wil haar nog niet zindelijk hebben hoor, maar denk wel dat het leuk is om er kennis mee te maken. Ze is na elke middag tuk droog en dat geeft meestal wel aan dat je ermee kunt beginnen. Ze heeft gekozen voor een groen potje haha geen roze!!!! Voor dat we gingen douchen heeft ze erop gezeten, maar geen plasje hoor, maar ze vond het zo interessant!!! Ze gaf zichzelf al een groot applaus!
Oooh, een meisje! Wat leuk! Geweldig zeg. Ben jaloers, haha! bietje, wat kan ik me voorstellen dat je bet zwaar hebt! Heb respect voor je hoor, twee kleintjes en twee oude aandachtvragertjes! Natuurlijk mag je het uiten dat het zwaar is. Kan me niet voorstellen dat iemand dit niet zal begrijpen. Hulp vragen, tja, ook niet mijn ding, dus begrijp ik je, maar het kan zoveel adem geven, dus ik zeg: DOEN! En wat Sab ook zegt, mss weer eens wat voor jezelf doen. Al is het dus werken, bewoon weer even Bi zijn! Hele dikke knuffel voor jou!
Sab: Ook hier nog even: wat gaaaaaf een meisje. Kan Mirza haar mooi beschermen later als ze groot zijn. Bi: Allereerst vind ik het knap dat je zegt dat je het af en toe moeilijk heb. Denk dat iedere moeder dit wel eens heeft en veel durven dit nooit te zeggen. Tuurlijk hou je van je meiden, maar goed ze putten je ook uit. Ik denk dat er heel wat mensen in je omgeving zijn die heeeel graag willen oppassen. Maak daar gebruik van. Plan iets voor jezelf of om samen met L en M iets te doen. Ondertussen krijgen J en K alle aandacht van de oppas en daar hoef jij niet schuldig om te voelen. Manon: Tim heeft in de periode van de overstap naat koemelkvrije voeding ook heel slecht zijn flesgedronken. Hierover hebben we toen contact gehad met de kinderarts. Zij gaf aan dat wanneer je kleintje min 500 ml drinkt op een dag dit voldoende is. Wij hebben toen twee weken lang iedere ml bijgehouden en op het einde van de dag kwamen we altijd boven de 500 ml uit. Water, diksap etc (wat Jojo) ook zei) telt ook mee in deze 500 ml. Mutz: Hoe is het bij jou? Slaapt milan al iets beter? en hoe gaat de bv? Volgende week krijgen jullie toch de sleutel? Jojo: haha jo, jij een potje, hier een wc verkleiner. Tim vind de wc erg interressant, maar de opening wel ergug groot. Ach je kan het maar in huis hebben. Heb jij weer een gebroken teen. Ga je wel ff naar de ha. HIer: druk met de feestdagen, huishouden, werk en oja opvoeden. 10 december ga ik een weekend naar Madrid samen met moeders en tante. Erg leuk, maar ik zie er ook tegenop. Weg van Tim en.. vliegen. Hihi klinkt alsof ik nog nooit heb gevlogen..........Maar goed ben nu gewoon bang om neer te storten en Tim achter te moeten laten. Niet aan denken, niet aan.........
Sab wat gaaf een meisje!!! Lijkt me zo leuk om allebei mee te maken, een jongen en een meisje. Oh wat zal ze verwend worden door papa en door haar grote broer. En natuurlijk ook door mama. Geweldig! Heb je al meteen roze geshopt? Bietje ik kan me zo voorstellen dat het zwaar voor je is. 2 meiden die elkaar wakker houden en daardoor kom jij helemaal niet toe aan jezelf zijn. Goed van je dat je dit nu met ons deelt en hopelijk ook met de mensen in je omgeving. Geeft toch helemaal niets. Iedereen zal het begrijpen. Ik heb echt respect voor je. Probeer zoals de anderen ook al zeggen af en toe iets voor jezelf te plannen, zodat je gewoon even niet hoeft te zorgen. Jojo, goh al een potje uitgezocht. Wat een grote meid toch al. En hoe is het met je teen, is die inderdaad gebroken? Smits wat heerlijk een weekendje weg, maar ik snap dat je het vliegen nu met een ander gevoel gaat doen. Ik heb een collega en zij en haar man boekten altijd 2 verschillende vluchten als ze gingen vliegen. Voor het geval dat er een vliegtuid neerstort, zijn tenminste niet beide ouders.... Tja je snapt het wel. Vind ik wel heel overdreven, maar nu ik zelf een kind heb kan ik me het gevoel wel indenken. Maar zoals je zelf al schrijft, niet aan denken. Er gaat niets gebeuren, je gaat gewoon heerlijk genieten. Manon hoe gaat het nu met de flesjes. Ik merk aan Sam ook altijd dat ze minder goed eet als er een tandje op komst is. Dus helemaal niets vreemds. Gewoon zorgen dat ze voldoende vocht binnnenkrijgt (water, thee of diksap).
Jojo: hoe is je teen? Het zit jou ook niet mee hè? Wat leuk je al een beetje aan de zindelijkheidtraining gaat beginnen. Je zal zo trots zij als ze het voor het eerst op het potje doet, haha. Ik zie het al voor me Manon: met tandjes het ik nog niks te maken, maar wel handig alvast het een en ander hier te lezen en van op te steken Smits: wat heerlijk een weekendje weg, maar ik kan me je gevoel heel goed voorstellen. Denk dat iedereen wel iemand kent met zulke ideeën als het gaat om vliegen. Zo vertelt mijn moeder altijd voor het weggaan wat de pincodes zijn, waar alle waardevolle spullen, paparassen liggen enz. (en ik ben het bij vertek vaak weer vergeten...). Gaat dus nooit meer over (fijn opbeurend Mutz!) maar het komt goed schatje Naat: nog gefeliciteerd! Sorry, ben niet zo goed in het onthouden van verjaardagen. Zat trouwens te denken, kunnen we geen lijstje maken hiervan? Wanneer de kids jarig zijn en dan maar gelijk wanneer de mama's jarig zijn. Hier gaat het goed! Ik ga het moeder-zijn steeds meer doorkrijgen De kleine man doet het zo goed. Niet meer zo'n rotdag gehad de laatste dagen. Probeer de regelmaat aan te houden (soms wel lastig als er visite is of als ik plannen heb) en dat blijkt te werken. Alleen is hij nu erg verkouden, snotneusje, en dus houdt dat me nog wel eens wakker. Leg hem dan wel eens naast me (op een veilige manier natuurlijk!) dan hoor ik net iets meer en heb ik hem (nog) sneller bij me als hij hoest (lijkt te stikken, is niet zo, maar al dat slijm, tis zonde). Ik hoor hem weer (ligt zowaar boven , weer een mijlpaal, haha). Ga even kijken!
Honger! Je vroeg naar de BV Smits, het gaat goed en daar ben ik zo blij om! Het is zo makkelijk om het altijd bij je te hebben en het voeden op aanvraag bevalt me erg. Al begrijp ik nu ook heel goed waarom vrouwen afhaken of niet willen (jouw geval was natuurlijk nog anders) het is niet altijd even gemakkelijk (geweest). Ben blij dat ik heb doorgezet Nu zien of ik m'n streefdoel van 6 maanden volledig ga halen
Bietje: goed dat je het even hardop zegt! Niemand zal er van op kijken hoe zwaar je het hebt. Ik kan me jouw gevoel zo goed herinneren en dan heb jij het maal 2. Ik vond het altijd erg moeilijk om hulp in te schakelen.....maar misschien is dat in jouw geval niet zo'n slecht idee. Het is ook slopend als de meiden niet slapen overdag. Je wil toch het beste voor ze. Blijf er over praten hoor. Helemaal niet gek! We weten echt wel hoeveel je van je meiden houdt, maar ook hoe slopend die kleintjes kunnen zijn. *dikke knuffel* Smit: hoe herkenbaar, je neerstort verhaal. Pfff ik zie ook overal gevaar en ben veel banger aangelegd dan voorheen. Las over je reanimatiecursus....goed zeg! En geloof me als het echt een keer moet gaat die knop om en doe je het gewoon. Ik heb het nu al (helaas) heel vaak moeten doen. Zat bij de cursus ook de AED? zal wel want dat is volgens mij wel standaard tegenwoordig. Mutz: wat fijn dat het zo lekker gaat met je mannetje. Echt respect dat de bv zo goed gaat. Jammer dat Milan nu zo verkouden is....Altijd weer naar en eng dat gehoest en al dat slijm. Jojo: wauw zou wel erg stoer zijn als Charlie straks zindelijk gaat worden. Pff waar blijft de tijd??? @ hier: vanmiddag een crematie van mijn collega. Hij had darmkanker. Twee maanden geleden zag het er allemaal goed uit. Totdat het weer terug kwam en overal was uitgezaaid. Net een maandje opa.....pfff Oh Nick is wakker. Ga weer verder. xx
Bietje...ook ik snap dat alles dubbel een uitputtingsslag is af en toe...1 drijft je soms al tot het uiterste..laat staan 2. Vind dat je het super doet hoor en het is heel goed dat je hier lekker je ei kwijt kan en dat ook doet. Super...wat blijft dat toch een k@#%te ziekte!!!BAH.... Mutz...mijn HA zei dat baby's het eerste jaar soort van chronisch verkouden zijn hihi (hij bedoelde dat sarcastisch he)...het komt, het gaat en het komt weer...zielig als ze nog zo heel klein zijn alleen he... Jojo..wat leuk dat je haar het potje zelf laat uitzoeken! steeds als ik iets voor Tes koop dan vind ik het jammer dat ze nog niet zelf kan kiezen haha. En als ik dingen zie voor later dan fantaseer ik dat ik het samen met haar ga kopen en dat zij het uitzoekt haha stom he...maar het lijkt me zo leuk om straks haar smaak te gaan ontdekken. Maar ben benieuwd hoor wanneer ze voor het eerst erop gaat plassen! Smits...ik kan me je gevoel zo goed voorstellen. Ik heb het zelf vaak als we zonder Tessa weggaan en dan met de auto...Bart moet voor zijn werk veel rijden en iedere dag ben ik dan weer bang voor een auto-ongeluk...wat moet zo'n kleintje toch zonder papa, mama of beide....niet aan denken, niet aan...... Thanx voor jullie antwoorden op mijn vraag over het eten...Hier gaat het nu af en aan met de flesjes. Gister weer een goede dag maar ze pakt de flesjes dan niet heel makkelijk..moet echt aandringen. Vandaag hetzelfde maar stopt ze bij haar derde flesje na 50cc ineens met drinken en zet het op een krijsen...hopelijk wil ze vanavond haar papflesje dan valt het vandaag ook weer best mee. Ik heb diksap gehaald...misschien een stomme vraag maar moet dit met gewoon kraanwater aangemaakt en hoeveel sap op hoeveel water? En hoeveel mag ze dan?(als ze het uberhaupt drinkt hihi..ben benieuwd wat ze ervan vind)
En oh ja..ik en Tessa krijgen er een nichtje bij ergens in april. Vind het wel leuk voor Tes een nichtje..toch anders dan een neefje..en die heeft ze al dus werd het hoog tijd voor een nichtje hihi
bi, het opsturen van de puck schiet er eemn beetje bij in. Nu weer met een zieke nick op de bank. Donderdagmiddag ga ik hem opsturen.
Aaaaaaaargh!!!!!!!!!!!!!!! moet ff mijn ei kwijt....ik wordt gek..helemaal gek van haar gedrein en gekrijs de hele dag!!!!! Heb mijn zelfbeheersing vandaag dan ook helemaal verloren...heb haar uit pure nood al krijsend op bed gelegd en de babyfoon uitgezet...even een moment voor mezelf genomen en zitten janken. Wat een humeur heeft dat kind vandaag..niet te geloven..en het mijne wordt er ook niet beter van daardoor. Komt er nog bij dat ze haar flessen wegslaat en uitspuugt en krijst als ik haar dwing te eten. 1 fles op vanmorgen..de rest van de dag niets...zou ik ook humeurig van worden. Ze wilde wel een fruithapje en melk op een lepel(dus wel honger) maar geen fles. Ook niet met diksap of water. Ook een tuitbeker gebrobeerd maar ook geen succes. Om alle melk op een lepel naar binnen te krijgen is een hels karwei..maar haar papfles ga ik vanavond wel zo proberen als ze hem zo niet wil...ik weet het anders ook niet meer...het CB gebeld maar daar wordt ik ook niet wijzer van. Ze moet 800cc minimaal per dag! huh... dat haalt ze nu bij lange na niet....
Manon, heel begrijpelijk dat je haar even hebt weggelegd en de babyfoon uit hoor! Doe ik ook wel eens, even niet het gegil horen. Kun je vanavond niet Bart even alles met haar laten doen? Kun jij even afstand nemen. Hier doet Mark in het weekend veel met ze, ik ga dan ff alleen weg of met 1 van de andere kinderen, of zit gewoon ff lkkr op de bank. Ik vind dat zelf heel fijn dat ik even niet hoef te troosten etc. Wat een intelligente reactie zeg van het CB! Hebben ze de vraag wel goed begrepen? Je zit nu ff in een cirkel denk ik, ze heeft honger, maar wil niet eten waardoor ze nog lamlendiger wordt, tel daarbij jouw spanning op en een crisis is geboren. Misschien een troost, maar het gaat ook weer over... Denk dat je het ff los moet laten, kun je haar morgen niet een dagje/middagje/ochtend naar je ouders brengen? Even lucht?
Op woensdagochtend sport ik altijd en breng ik haar dan naar mijn ouders. Dit is meestal drama want zodra ik de deur uitstap gaat ze huilen...erg fijn voor mijn ouders... Bart is vanavond onderweg eten en direct door naar sporten. Hij gaf wel aan dat hij ook thuis wilde komen maar ze slaapt nu toch dus vond het geen zin hebben. Het weekend neemt hij haar idd meer dan ik. Wast haar en verschoont haar vaker en loopt meer met haar dan ik zodat ik idd wat rust heb en zodat hij dan papa kan zijn. Doordeweeks doet hij ook vanaf dat hij thuiskomt haar verschonen, pyjama aan en de flesjes geven. 's ochtends neem ik het weer over. Ja ze(we) zit(ten) idd even in een cirkel...doordat ik de fles dwing krijgt ze er alleen maar meer een hekel aan denk ik ook. Het CB had wel wat tips hoor...maar het meeste deed ik al dus schiet niet op...maar 1 tip deden we nog niet en ga ik proberen. dat is de fles geven vlak voor ze wakker wordt. Dus haar uit haar remslaap halen. hmmm...ben benieuwd..meestal reageerd ze er niet zo goed op als ik haar niet laat uitslapen...en dan nog..hoe weet ik nou wanneer ze wakker gaat worden...leuk als je een kind met regelmaat hebt..maargoed ga mijn best doen...bij het eerste kreuntje ren ik naar boven.
Maandag moet ik naar het CB voor haar BMR dus kan haar gelijk even laten nakijken op bijv. spruw...ik zie niets maargoed je weet het nooit. Misschien heeft zij meer tips en misschien kan zij ook vertellen wanneer dat kl*&tetandje doorkomt want heb wel sterk het idee dat het daar alles mee te maken heeft. Vraag ik gelijk hoe ik haar minder eenkennig krijg. Ik sport nog maar net dus hoop dat ze opa en oma wat beter leert kennen door daar iig 1 keer in de week naar toe te gaan. Dit lijkt iig iedere week ietsjepietsje beter te gaan.
K en j hadden allebei spruw, dit is wel duidelijk te zien hoor! Hoop iig dat ze morgen beter in haar hum is . Us hier meestal wel het geval. Ene dag weinig slapen en drama dag erna veel slapen en weinig huilen.
Nou..geprobeerd..maar ze is slimmer dan het CB denkt...dus mislukt...heb een paar hapjes melk op een lepeltje naar binnen weten te krijgen maar zelfs dat wilde ze nu niet...ook een ander soort fles geprobeerd, ook geen succes...hoop dat ze zo weer moe wordt en naar bed wil want ze is niet te genieten. Ze zit nu wel tv te kijken haha...denk dat ik niet tot maandag wacht maar even donderdag naar het inloopspreekuur ga bij het CB als dit zo blijft. Ach..eigenlijk mag ik niet klagen...ze was al drie dagen helemaal leuk, blij, vrolijk en at niet heel slecht. In 1 dag is dat dan helemaal omgeslagen...het zijn net mensen
Manon hoe is de nacht verlopen? Hopelijk heeft Tessa de laatste fles willen drinken/oplepelen. Ga je morgen nog naar het CB? IK zag in je bericht dat ze de BMR krijgt, dat zal wel die andere prik zijn denk ik, want die krijgen ze pas bij 14 maanden, haha. Zou niet goed zijn als ze die nu al krijgt denk ik. Hopelijk kunnen ze je morgen op het CB meer helpen met goede tips, ipv te zeggen dat ze minimaal 800 ml moet drinken. Ja duh, ze drinkt helemaal niet, dus laat staan 800. Zet hem op meid, het komt goed, echt! Super wat een rotziekte is het toch ook. Iedereen wordt zo uit het leven gerukt. Bah echt oneerlijk. Deze week steeds even kort reageren, moet veel werken en de laatste voorbereidingen voor de surprises van de Sint vergen ook nog wat tijd. Dus hou het kort. Doei!
De nacht is hier goed verlopen..dat wil zeggen..het slapen. Ze slaapt prima niets op aan te merken. Ze lijkt zelfs wat vermoeider dan anders. Maar eten wil ze nog steeds niet. Ook gisteravond niet en ook vanmorgen niet. Dus maar even een afspraak met de dokter gemaakt. Moet zo om tien voor half 11. Zal je natuurlijk zie n dat ze nadat ik de afspraak heb gemaaktna nog een kort slaapje en enig aandringen die fles ineens neemt! Maargoed ik ga toch maar want ze is echt zichzelf niet en weet zeker dat de rest van de dag weer drama zal worden, ik zie het aan haar humeur. ja Loestig ik bedoel idd die andere prik(DKTP) haha....ikzelf heb afgelopen maandag de BMR gehad vandaar mijn verwarring.