Kris zet je wel een opstapje naast je bed?? Ik kom er zonder echt niet in hoor, hahahah..Hoe was het bij de VK gisteren? Jij en bengel weer goedgekeurd? Logisch ook dat het begint te kriebelen, helemaal met het vooruitzicht dat Ivo een paar dagen weg moet. Ik zat te denken, het zou best nog eens kunnen dat jij eerder bevalt dan ik, hihi.. Smits, gezellig je even gesproken te hebben. De boodschappen waren gelukt hoor. Verder hier dus nog steeds goed gevuld. Vandaag weer controle gehad. We zijn weer door de keurig heen. De kleine meid ligt helemaal onderin ingedaald, dus klaar voor de start. Als ze volgende week vrijdag nog niet geboren is, dan gaan ze waarschijnlijk strippen en dan om de dag. Werkt dit niet dan word ik vlak voor de 42 weken doorgestuurd naar de gyn voor een echo en ctg scan. Ook gaat die dan toucheren en verder zien we het dan wel weer. Ondertussen kunnen we niets anders dan wachten.
En sab is weer in the house!! helaas hier trouwens ook wel wat grappigs..post ik gisteren over de kriebels van ivo zijn reizen... nu had juist die ochtend de planner van zijn werk gebeld naar ivo... hij heeft het gevoel dat ons kind eerder gaat komen dus dit is zijn laatste reis Haha... hoe toevallig eigenlijk... Verder was alles bij mij goed bij de vk 130/55 bloeddruk..kindje 3/4 van mijn buik bezet aan het houden...dus allemaal prima... hoe wast bij jou sab?
ja weer goed natuurlijk. Kind bezet mijn hele buik. Heb wel een smalle baarmoeder dit keer, dus ik zei al dat komt omdat haar moeder ook van die smalle heupen heeft, whahaha..Ik blijf zo grappig joh, zelfs als ik op knappen sta. Bloeddruk was 120/75 dacht ik. Rug ligt links en armen en benen aan de rechterkant. Mirza en ik hebben gisteren al de baby geroepen, maar ze luistert gewoon niet naar haar moeder en grote broer...tsssss... Wat lekker Kris dat Ivo gewoon in de buurt is. Heerlijk die bazen die zich gewoon in kunnen leven.
Nou die van mij nog even dan...al is die over twee dagen mijn ex baas dan... Fijn dat je bloeddruk wel weer wat lager is... jullie hebben nu al een eigenwijze dochter...Mmmm gaat wat worden na de bevalling... Ga er trouwens maar van uit dat jij eerder bent hoor.. hier spreek ik de kleine elke avond even toe dat hij of zij nog niet mag komen... dat mama het nog te druk heeft op dit moment voor een bevalling Haha
Wat fijn kris dat ivo gewoon in de buurt blijft! Prettig idee lijkt mij! Sab: nog geen baby! Pff je moet wel geduld hebben zeg. Gelukkig: hoe voel je je nu? Kan me voorstellen dat het allemaal super spannend is!! Later uitgebreider reageren. Vind het zo %&@ typen op mn tlf!
Oh Sabje Sabje wat is die kleine meid toch stront eigenwijs!!!! Vanmiddag over de whatsapp gesproken dus ik ben up to date! Kris wat suuuuuper heerlijk dat Ivo straks gewoon lekker in de buurt blijft! Moet ook een hoop rust geven denk ik! Wel gek he dat je je laatste werkdagen daar gaat hebben... Hopelijk kun je het een beetje loslaten en genieten van het wonder wat komen gaat! Smits hoe is het met de zooi thuis??? Wat ik in the USA heb gedaan? 2x 3 maanden gewerkt op een Summer camp for disabled people oftewel gehandicapte kids tieners en volwassenen. Was super leuk! Elke keer 2weken achter elkaar werken en dan een paar dagen vrij en dan gingen we meestal NYC in! Geweldig! Lekker met de Subway alles verkennen! Lekker eten kun je bij Bubba Gump is het forrest gump restaurant en erg leuk en lekker! (toen) Naat bijna verlofffff joehoe!!!! Oh ik ben het weer kwijt vergeef me! Ff lezen!
Super tot 5 pagina's terug alleen maar korte reacties en geen info over jezelf! Hoe is het meid! Ik herinner me dat je een dienst alleen draaide??? Hoe is dat gegaan??? En heb je er al over na gedacht wat je gaat doen als je straks de onregelmatigheid weer in moet... Lijkt me echt niet grappig nu je de regelmaat gewend bent!!!! Gelukkig Dat het een traag kloppend hartje is, lijkt me wel logisch. 3dagen ervoor was er nog niks te zien en het moet even opgang komen! Wie weet is die kleine van jullie gewoon een dieseltje! Moet even op gang komen, maar als hij gaat, dan gaat hij ook! Spannend wel weer hoor de 18e! Ik mag de 14e weer en vind het ook erg spannend! Blijft denk ik toch totdat je het voelt! Loestig leuke foto's van Sam! wat wordt ze groot zeg! Zijn jullie nog verder gegaan met de zolder of komt dat in stapjes? Mutz geen flauw idee wat jij geschreven hebt... hahah de laatste pagina's ook vooral korte reacties en iets over schatting van gewicht! Charlie werd 6,5 a 7 pond geschat maar het was echt maar een wurmpje van 5 pond! Zegt idd niks! Mijn collega haar baby werd op 8 pond geschat maar er kwam een reus uit van 10pond en 57cm!!!! Zo huge was Charlie met 3 maanden! En ze is gewoon vaginaal bevallen hahaha! Bietje jij hebt gewoon uitgeslapen vanmorgen hoe geweldig is dat!!!!! Hopelijk houden ze dit vol! Zou wel heerlijk voor je zijn! Hoe is het met je vriendin? Vond je blog trouwens weer heel mooi en lief! Hier gaat alles goed! Heb al een dag of 6 minimaal pijn!!!!!! Ben zo blij! Vandaag voor het eerst bij de chiropractor geweest en nu heb ik wel pijn, maar het gaat als het goed is beter op de lange termijn. Als het met 6 behandelingen niet verbeterd moet ik aan de bekkenband. Die moet ik dan gebruiken tijdens piek momenten zoals verzorging van Charlie en op het werk. Hopelijk is het niet nodig! ik blijk wel heel scheef te zijn door mijn bekken. Been lengte verschil van 2,5cm. Dit maakt me ook weer een beetje onzeker, want nu ik me beter voel denk ik gelijk dat het niet goed gaat met ons wurmpje... Ben de 12 weken grens natuurlijk nog niet voorbij! Verder gaat het met Charlie ook goed! Moet zo om haar lachen! Gisteren roep ik haar om te gaan douchen zegt ze "Neeeheee, mammie (ja altijd mammie) ik ben even bezig" whahahahha nou sorry maar daar geniet ik van! Lekkere ka keutel! Maar goed genoeg over mezelf, tijd voor een baby! HUUUUUP SAB!
Sab...nog steeds niet aan het bevallen? Hier nog steeds zo onzeker allemaal. Heb sinds gisteravond wat bloedverlies. Soms helderrood en dan weer bruin. Heb geen krampen maar wordt hier natuurlijk niet vrolijk van. Het is ook niet veel, alleen met afvegen en soms een druppeltje met plassen. Weet dat ik de gyn. mag bellen maar wil eigenlijk pas de 18e de echo, dan hebben we wat meer zekerheid. Ben zo bang dat ze weer geen goed andwoord kunnen geven. Daarbij heb ik geen zwangerschapssymptonen, ik weet het allemaal niet hoor... Wie heeft er ook bloedverlies gehad?
Ohhhh gelukkig wat vervelend dat bloedverlies bahhhhhhhh dat wil je natuurlijk helemaal niet en maakt je ook zo onzeker! Ik heb tijdens deze zwangerschap met ruim 13 wkn een bloeding gehad, best een heftige bloeding, na een aantal dagen ging het over in bruinverlies en uiteindelijk stopte het. Ik mocht direct voor een echo en alles bleek gewoon in orde. Ik geloof dat Bietje tijdens al haar zwangerschappen bloedverlies heeft gehad, als ik het goed heb... Ik zou toch gewoon de gyn bellen hoor, hoe is het vannacht gegaan?? Sab kom op bevallen!!!!!! Hopelijk komt ze gauw. Fijn dat de controle weer goed was bij de vk. Krisje voor jou hetzelfde fijn dat t weer goed was bij de vk. Ik moet volgende week vrijdag pas weer en vanaf dan elke week. Super dat Ivo binnenkort lekker dicht bij huis is zodat die er snel kan zijn als het gaat beginnen. Jojo....Charlie lekker ondeugend dus. Mooi dat de pijn nu minimaal is! Hopelijk blijft het zo goed gaan. Bietje hoe gaat het met je vriendin, is er al een behandeling gestart?? Super hoe gaat het met je en met je paps en mams??? Loestig inderdaad dat inwerken is ook totaal niks voor mij hoor ben echt versleten...morgen nog 1 dag.. Hier dus lekker vrij vandaag. Vanmiddag rond half 4 komt mijn collega mij ophalen want we gaan uiteten met het werk en een activiteit doen...ivm het afscheid van onze directie. Die vertrekt per 1 juni as. Gister had Keano zulke rode bil tjes, hij wilde gewoon niet in bad dat deed natuurlijk ontzettend pijn, zo zielig...heb t lekker dik in gesmeerd, hopelijk is het minder, ga maar eens zijn luier verschonen en even checken. Zo dit was t wel weer...is geloof ik best een lang bericht geworden...
Gelukkig ik had ook bloedverlies voor mijn eerste echo (en die was met 8 weken). Het was ook bruin en af en toe een beetje rood. Ik had die dag ervoor iets zwaars verschoven en waarschijnlijk had het daarmee te maken. Ik was toen ook meteen in de stress, maar uiteindelijk was dus alles goed. Heb je er nu nog steeds last van? Anders zou ik misschien toch de vk bellen. Kan je misschien nog een eerdere echo krijgen voor de zekerheid. Sab kom maar op met die kleine meid. Kris ik ben benieuwd of je gevoel uitkomt en dat jullie kleintje vroeg gaat komen. Eerst toch maar even de 37 weken grens afwachten. Naat veel plezier vanavond. Heb je al kennis gemaakt met de nieuwe directeur? Is die wat minder tactloos als degene die je nu hebt/had? En heeft Keano nog last van rode billen? Ik zeg maizena. Echt de beste tip die ik ooit heb gekregen. Volgens mij kwam die van Jojo af. Jojo fijn dat de pijn iets minder is. Hopelijk gaan de behandelingen aanslaan en hoef je de band niet te gaan gebruiken. Hier gaan we de zolder waarschijnlijk in de zomervakantie verder afwerken. Het heeft geen haast. Dus kan best nog verder uitgesteld worden.
Nog geen baby('s)... Mijn buurvrouw was ook 4 weken na mij uitgerekend en beviel 3 dagen voor mij... Ik hoop dat ze snel komt hoor Sab! Gelukkig, spannend hoor... Hier geen ervaring met bloedverlies, maar hou je vast aan de positieve verhalen. Helaas weet je het alleen zeker als je het laat controleren, dus bellen als je te veel in onzekerheid zit, daar zijn de gyns voor! Jojo, wat fijn dat je al een paar dagen minder last hebt!! Naat, aftellen!! Toevallig niks leuks ook voor jou vanavond omdat je met verlof gaat? Kris, fijn dat Ivo hierna niet meer weggaat. Zou toch ook een beetje zenuwachtig worden.. Loes, wat is Sam alweer groot! Liefje hoor! Verder een beetje blanco.. Hier druk bezig met aan mezelf (lees: mijn lichaam) werken. Heb erg veel last van mijn rug, niet handig met een kleintje. Ga dus 22 mei naar een osteopaat, ben sinds vandaag begonnen met een hardloopcursus (Start to run) en ga voor de stand van mijn voeten ook nog naar een podotherapeut. Hoop dat ik er baat bij heb... Zo lekker naar mijn bed. Nou ja, lekker, slaap slecht op ons matras (=nieuw en best getest). Ga wel even een dansje voor Sab doen!
Het bloedverlies blijft aanhouden dus toch maar de gyn. gebeld. Morgen 11.20 uur weer naar t zh. voor een echo. Zo eng.....
Sterkte gelukkig... ik duim morgen voor je... en hoor het het wel.... Probeer wat te slapen al zal dat door alle spanningen wel moeilijk te vatten zijn....
Gelukkig succes vandaag een ik hoop zo op een goede echo! Probeer positief te blijven meid ook al is dat soms erg moeilijk! Dikke knuffel! Mutz wat vervelend van je rugklachten. Hopelijk helpen de bezoekjes aan de osteopaat. Gister niets leuks voor mij geregeld, maar vandaag om 10 uur doe ik lekker gebakjes trakteren en wie weet dan wat leuks...m'n lichaam is wel toe aan verlof nu... Sab en en en ?????? Jojo leuke glijbaan voor Charlie en groot gelijk hoor als t niet buiten kan dan maar binnen hihihihi Krisje jij ook succes vandaag met je laatste werkdag!! Zo ik ga me maar eens aankleden en op naar de laaste werkdag...doei xx
Gelukkig: pff...wat een spanning weer... Ik ga zo voor je duimen! Sterkte! Naat: jammer dat ze niks voor je geregeld hadden, zou leuk zijn vandaag. Plezier op je laatste werkdag! Sab is online, dus vast niet aan het puffen, hihi. Bietje: ik las op FB hoeveel je was afgevallen!! Niet normaal! Gaaf hoor. Wanneer ga je foto's plaatsen van het verschil? Heb je net zulke foto's als Sab toen?
Gelukkig ik hoop voor je dat het allemaal goed is. Heb je nog een beetje kunnen slapen vannacht? Laat snel weten hoe de echo was. Naat en Kris allebei de laatste werkdag voor het verlof (en bij Krisje helaas helemaal). Geniet er allebei van! Sab??
Zie dat de kleine van Julesz ook alweer een jaar is! Zo na te gaan sinds gister 10 mei.. Julesz, van harte! Ben benieuwd of je je streven qua bv hebt gehaald
Gelukkig: Succes vandaag!!! Mutz: balen van je rug. Hoop je eindelijk een goed matras te hebben, werkt dat ook niet mee. Edwin heeft altijd baat bij een warme band (van wol) om zijn middel (te halen bij een gezondheidswinkel). Ik ben ook weer gestart met start to run. Heerlijk om weer te lopen, moet alleen mijn schoenen nog aanlaten passen. Ik kom teveel op mijn voorvoet neer en krijg daardoor last van mijn scheenbeen. Naat en Kris; Veel plezier met de laatste dag. Kris voor jou een beetje dubbel, maar geniet ervan.
Kris, ook voor jou idd hopelijk toch ook een leuke dag. Dubbel, maar hoop dat ze je een goed afsluiting geven.