hoi girls, ga nog 1 x heel brutaal niet reageren op jullie.. dan ga ik het in de meivakantie proberen op te pakken... Maar heb de afgelopen 3 weken 50 uur gewerkt (fulltime overdag en avonden) en dan de verstrooiing erbij.... hakt er even in... Maar roddel Leon is niet waar! Maar had niets uitgemaakt hoor... ben wel echt klaar met hem... Verder dus eindelijk vakantie... tot rust komen, feesten, gezellig met vriendinnen afspreken, met mama dagjes weg plannen.... Komt helemaal goed... Verder weinig nieuws van deze kant... Geen zwangerschap op komst, maar dat lijkt me vrij logisch met een spiraaltje haha Reageer snel!! promise!
Julesz super om van je te lezen!!!! Jeetje zeg als ik je zo over je harde buiken hoor dan denk ik ook niet dat het nog heel lang gaat duren!!! Nou hij "mag" al komen dus laat maar beuren dan toch??? Wat heerlijk dat je bi nu weg is! Even pijnvrij genieten van de laatste loodjes, om vervolgens weer heeeeel veel pijn te hebben, maar daar ga ik je niet meer vermoeien hahaha! Zet m op de laatste dagen (denk echt niet langer ) en we horen het hopelijk wel van de grote klap!!! ben erg benieuwd naar zijn naam!!! Bie top zeg dat je eindelijk van een arts hoort dat je het rustig aan moet gaan doen, want dan volg je het gewoon sneller op!!! Doen he! Fijn dat the girls uuhmm lisa en sara (en en en??? goed???)het goed doen! Hoe groot worden ze nu geschat??? Veel plezier in t Drenthse land!!! Geniet ervan!! Manon ook een goede controle dus! Nou ze heeft ook nog genoeg tijd om in te gaan dalen toch! Hopen dat je ongi krampjes en harde buiken minder gaan worden. Hoe bevallen je werkdagen en uren je nu eigenlijk? Is het te doen? Super snap je keuze voor t verlof hoor! Zeker als je iets anders wilt gaan doen! Komt goed!!! Gaan jullie nog wat leuks doen morgen? Deze blaffende hond is vanmiddag bij de huisarts geweest (hoestbuien waar je bijna van over je nek gaat he Sab en Bie hahah lekker smakelijk) en blijkt een fijne Bronchitis te hebben en waarschijnlijk ook hooikoorts. Nu dus een puffer gekregen (pikte die van Charlie al steeds) en tabletjes en spray voor de hooikoorts hahah (moet daar om lachen omdat ik niet geloof dat ik dat ook echt heb maar goed) NOu ja als t helpt helpt het! Ik ga roken.... GRAPJE!!!!!
Hahaha jojo grapjas!!! Bah bronchitis is niet zo mooi!!! Vriendlief is zojuist naar bed met koorts! Tjonge we geven het lekker door. Ik ben weer helemaal beter dus we lossen elkaar af. We zouden morgen (lekker burgerlijk) met zijn 3-en de markt over. Maar dat gaat het niet worden denk ik. 's middags komt mn vriendinnetje echo's laten zien Ga jij hoestend nog wat leuks doen?
Hier ff snel... Dinsdag weer bij de gyn. geweest. De clomid slaat aan, heb een goede eisprong gehad. Nu nog 2 maanden clomid slikken. Mocht ik dan nog niet zwanger zijn gaan ze de kijkoperatie uitvoeren. Aankomende dinsdag moet ik weer naar het ziekenhuis voor de vooronderzoekjes en gesprek over de operatie. SCHEIT ECHT 100 KLEUREN!!!! Wel vertelde de gyn. dat ze na de kijkoperatie meteen overgaan op behandelingen zoals IUI of IVF. Dus hopelijk raak ik nu met de clomid zwanger en blijft me de operatie bespaard.
Super wauw wat een mooi mannetje! Ik denk dat als ik die aan Sam laat zien, dat ze al helemaal verliefd wordt Julesz ik ben het met Charlie eens, dat gaat niet lang meer duren. Geniet van de laatste loodjes (of wordt het vandaag een koninklijke bevalling?) Mutz heb jij het blogadres inmiddels al? Zo ja, pb het dan ook ff naar mij. Gelukkig ik hoop ook voor je dat het een van de komende 2 maanden raak is en dat de operatie je gespaard blijft. Hier duimen duimen en nog eens duimen! Jojo hè bah bronchitis. Dat is niet best. En zeker met die pollen in de lucht. Hopelijk snel weer wat verl(i/u)chting haha. Bietje jij gaat inderdaad rustig aandoen na je vakantie. Heel goed dat die gyn dat zegt. Voortaan proberen of je die kunt krijgen. Die is tenminste goed streng voor je. Sab en Bietje fijn weekje in Drenthe. Manon nu al een dwarligger, dat belooft wat. Ach dat indalen komt vanzelf. Zegt ook helemaal niets over de bevallingsdatum. Sommige kindjes dalen net in voor de bevalling, maar die van jou moet gewoon nog even rustig blijven zitten. Euhm de rest ben ik een beetje kwijt. Straks even lekker struinen langs de marktkraampjes met Sam, maar nu eerst even de voorbereidingen treffen voor morgen. Al het eten vast klaarmaken, zodat ik het morgen alleen hoef op te warmen.
Loes: stoere dame die Sam! Daar mag Nick wel mee thuiskomen hoor Lekker struinen zo. Ik plof op de bank. Heb er al een halve dag opzitten (wandelen, poetsen, stofzuigen, spelen met Nick) Gelukkig: Hoop dat het je allemaal bespaart mag blijven! Deze rondes moet het gewoon zo zijn. Nick heeft geslapen tot 06:30 uur!!!!!!!!!!!!!!!! zonder wakker te worden vannacht...wat heerlijk. Jammer dat mama elk uur wakker werd, haha. Hoop dat er weer even een paar goede nachten aankomen, kunnen we even bijtanken.
Gelukkig..wees niet bang voor de operatie, hij is echt goed te doen en het geeft of uitsluitsel of juist een goede reden waarom het niet lukt. Daarna IUI of IVF geeft goede hoop op een vrij snelle zwangerschap nu toch eindelijk? ja zo moet je het maar zien dan...lukt het niet goedschiks dan maar kwaadschiks. beter dan 10 jaar proberen en nergens op uitkomen toch? Laten we hopen dat dit je natuurlijk wel allemaal bespaart blijft en dat je nog voor de operatie zwanger wordt dankzij de Clomid! Als je vragen hebt hoor ik het wel dan kijk ik wat ik er nog van weet....1 ding kan ik je wel vertellen en dat is als je eenmaal zwanger bent dat je het voorgaande verdriet en strubbelingen allemaal bent vergeten. Sab en Bietje veel plezier in Drenthe. Jullie hebben alvast het weer in ieder geval mee! Super..haha slaapt de draak eindelijk slaap jij niet...dat is echt frustrerend...jij wordt natuurlijk elk uur wakker zo van; he ik hoor hem niet is alles goed?? Hopelijk komen er meer van deze nachtjes voor hem en wen jij er snel aan zodat je ook lekker door gaat slapen weer. Nick ging toch ook snel uit logeren? Kunnen jullie zeker bijtanken! Loestig..wat een heerlijke foto's van jullie mooie stoere meid! Ook wij gaan zo ff langs de kraampjes. Vandaag ff lekker uitgeslapen, heerlijk! Jojo...Bronchitis met dit weer is niet lekker zeg! Is het tijdelijk of houd je dit je leven lang? Wel fijn dat je er medicijnen voor hebt toch. Maarre hoezo geloof je niet dat je het hebt dan? Krisje...toch maar gelukkig dat de roddel niet waar is..ook al maakt het jou niet uit, het doet toch altijd ff pijn. Nu blijft je dat bespaart. Verder lekker genieten van je vrije tijd, je vriendinnen en je ma! X Julesz..had ik al op jou gereageerd? ik weet het niet meer...maar goed weer wat te lezen...ook ik wil wel de pb naar je blog dus als iemend dat heeft..PBjen!!! Blij te lezen dat BI weggaat haha...(niet jij he Bietje!! bedoel de lichamelijke vorm) succes met de laatste loodjes meis! en een fijne bevalling gewenst..voor zover dat fijn kan zijn dan
Manon ik geloof niet dat ik hooikoorts heb, omdat ik er nooit eerder last van heb gehad! Die Bronchitus gaat vast snel weer over, heb het tot 7 jaar geleden ook regelmatig gehad en meestal komt dat na een stressvolle periode bij mij en dat kan wel kloppen nu! Loes wat een prachtige meid hebben jullie toch en wat wordt ze al groot! Ze heeft een wijs koppetje hoor! Super die foto van Nick is echt zooooo lief!!!! Had op facebook ook al gereageerd geloof ik, maar wat een kanjer! Balen dat Serge nu ziek is! Jullie weerstand is door al t slaapgebrek natuurlijk helemaal knudde... Nou ja hopen dat hij snel opknapt en jullie meer van dit soort nachten gaan hebben!!! Gelukkig wat een goed nieuws dat je een goede eisprong hebt gehad! Ik duim voor jullie dat dit voldoende is en anders komt er een pittige tijd aan... Maaaaaar jullie hebben het nu ook niet makkelijk gehad dus dit redden jullie hoe dan ook! Ik duim voor je! Hier kuchen we vrolijk verder en Charlie doet mee (t zal niet) Vanmorgen liep ik om 8.15uur over de vrijmarkt met mijn vriendinnetje haha we hebben zo schandalig veel gekocht! Inleg puzzels, een little people boerderij een boom met ballen van V-tech, een boekje van V-tech van woezel en pip haha genoeg dus! Charlie straalde helemaal toen ze die boerderij zag hahaha! Ze speelt er vaak mee bij mijn zus dus ze herkende m gelijk! Helemaal gelukkig is ze ermee! Die V-tech ballen boom valt wat tegen dus die geef ik aan mijn zus voor mijn neefje Nu ligt de kleine koningin te slapen en vanmiddag gaan we nog even hier in Nieuw-Vennep de kroeg in met de kids whahaha! Nee hoor bij de kroeg is een gezellig terras en daar gaan we even kijken. Altijd leuk om bekenden te zien! Vanavond gewoon weer lekker thuis. Ro moet zoals altijd gewoon werken dus die zal wel gesloopt zijn vannacht als hij thuis komt! Het restaurant staat midden in t centrum dus suuuuuuuuper druk!
Ja ja ja, ben 23:00 uur gaan slapen gister en werd vanmorgen 06:45 uur wakker van wat gebrabbel!!!! Heerlijk de hele nacht geslapen. Jojo: zo te horen heb jij een leuke dag gehad gister! Die Charlie is maar weer verwend. Ro nog lekker aan het bijkomen van een drukke avond? Manon: gelukkig zelf ook doorgeslapen vannacht . Is het voor jou nog een beetje uit te houden met je BI? Zou lekker zijn als het bij jou straks ook weg gaat!
Hey meiden, Mijn zus doet mee aan 'buik van de maand' hier op de site, dus zouden jullie (als jullie het leuk vinden) op haar buik willen stemmen? Haar naam hier is Theres. Het gaat om de buik met zwarte achtergrond en de blote billetjes van mijn neefje. Kijk maar of jullie het leuk vinden om te stemmen. Alvast bedankt van mijn zus!
Mutzie ik heb ook gestemd! Mooie foto. Super hoe ging het afgelopen nacht. Hopelijk is er een keerpunt gekomen en blijft Nick braaf slapen. Wanneer krijg je de uitslag van de provocatie?
Gek toch dat een moderator ook meedoet met de foto van de maand? Zij zit neem ik aan achter deze site..? Nou goed, ze heeft iig een hoop stemmen mn zus, lief van jullie! Super: wat fijn dat je weer een goede nacht hebt gehad. Volhouden Nick!! Loes: weet je zeker dan Sam nog geen tandje krijgt? De tweede van mijn zus (twee weken jonger dan Sam) krijgt nu tandjes, dus het zou best kunnen...