Julesz, goed om weer van je te lezen. Heb je blog gelezen en gereageerd, maar volgens mij is die reactie spoorloos verdwenen. Alsnog gefeliciteerd met jullie prachtige ventje, wat een binkie zeg. Rust jij maar lekker uit zodat je snel weer hersteld bent. Wat zo'n ruptuur is alles behalve fijn.
he, dat had ik dus ook sab! Zag de reactie ook nergens meer....strange! Maarre Julesz, nie zo gek he dat je oogjes nu dichtvallen als je na 5 uurtjes slaap al weer wakker bent hahaha. geniet er lekker van mutsje!
Julesz: fijn om van je te horen. Pfff heavy hoor een totaalruptuur. Fjin te lezen dat het herstel aardig gaat. Heel herkenbaar hoor, de drukte van visite. Goed je grenzen aangeven. Wat fijn dat jullie vannacht zo heerlijk hebben kunnen tukken. En wat een mooi ventje hebben jullie. Nogmaals van harte gefeliciteerd en ga maar lekker bijkomen. Oh heb net Nick weggebracht. Nu lekker gedouched en klaar om heerlijk te gaan eten. Voor de hightea meiden! Veel plezier!!!!
Sorry meiden lang geleden dat ik gereageerd heb, maar ik vergat steeds wat er geschreven werd waardoor ik het weer liet zitten. Nu dus wat ik nog weet en anders excuuuuus! Julesz vanmorgen je blog gelezen en wat een verhaal! Wat heerlijk dat jullie mannetje het zo goed doet! Wel heftig hoor dat je nu totaal niet mobiel bent he. Neem lekker je tijd om goed te herstellen! Ik herken t ook heel erg hoor dat de visite me vaak er zwaar viel. Max een uurtje (zeker de eerste weken) en dan was ik er klaar mee. En dan ook niet elke dag hoor haha! Bietje wat leuk dat jullie meiden zo gelijk opgaan in groei! De een wordt gewoon een benen model (met de lange benen) haha! Lekker hoor dat je bijna je rust kunt gaan nemen! Sab dat moet je filmen met dat handje haha wil ik zien!!!! En dat bal zeggen vond ik echt suuuuper cute hahah! (zijn tante is gek ) Super wat heeeeeeeeeeerlijk al een week goede nachten! Hopen dat hij het eindelijk door heeft hahah! En het is helemaal niet laat hoor dat hij nog geen tanden heeft! Als hij voor zijn 2e jaar nog niks heeft is het laat, maar nu niet dus don't worrie! Mijn nichtje had tot 10 of 11 maanden niks en met haar verjaardag alle 8 snijtanden!!! Geniet van jullie avondje samen, hoe moeilijk het ook is (tenmiste dat vind ik wel hoor hihi) Manon ook lekker bijna met verlof! Gaat het dan hard ineens he. Alles al in kannen en kruiken voor de kleine dame? Mutz ben ook benieuwd of je al een buikje hebt!!! Fotooooo!!!! Hoe voel je je verder? Nog steeds alles volgens t boekje??? Zo leuk vind jou ook een echt jongens mama!!! Lekker stoer!!! Veel geshopt??? Kris je bent echt lekker aan het genieten he! Vooral doorgaan zou ik zeggen haha! Geen leuke vent op het oog waar je ons over wil vertellen? Vind het altijd leuk om te lezen wat je uitspookt hahaha!!! ff posten
Smits Tim dus ook de 6e ziekte... Wat hoor je het veel ineens zeg! Is hij ook zo doodziek geweest??? Hoe is het verder met jullie? Is Tim nog steeds lekker aan t stappen? Loes met Sammie en jou ook alles lekker? Leuk he dat het nu steeds meer mensjes worden. Het karaktertje komt nu steeds meer om de hoek kijken zo leuk! OH help ik weet het niet meer verder.... Hier alles goed! Vorige week een doodzieke Charlie, die vrijdag op zaterdag nacht een koortsstuip kreeg en dat is niet leuk kan ik je vertellen. Het lijkt op een epileptische aanval, maar duurt veel langer. Ben rustig gebleven en heb gehandeld, maar daarna hysterisch geworden haha. Bleek de 6e ziekte te zijn, dus die heeft ze maar mooi gehad dan. Werk gaat ook allemaal super. Heb t echt naar mijn zin op de groep waar ik nu werk! En het lukt ook allemaal met mijn arm dus dat is echt fijn (beetje jammer dat ik nu door de grond ga als ik mijn knie buig en hoe ik er aan kom geen idee) Vanmorgen een trofast ikea kast gekocht (soort trap met bakken erin) Heeft bijna elke ouder met een kind van +1 staan geloof ik hahaha, maar super handig en staat leuk in haar kamer! Vanavond en morgen moet Ro werken dus lekker gezellig maar niet heus! Jullie heel veel plezier met de high tea!!!!!!!!!!!!!!!
Even een foto van de meest standaard kast van Nederland op Charlie haar kamer. Charlie lekker relaxed in huispak en haartjes als coupe wanhoop! Vond het wel een gezellige foto haha Bekijk bijlage 150980
Hey, daar was ik ook weer eens een keertje. Morgen de high tea met z'n vieren. Vind het wel heel erg jammer dat we nog maar met z'n vieren overgebleven zijn Niet dat ik het niet gezellig vind hoor meiden! Hoop alleen dat we snel weer eens met elkaar kunnen afspreken, dat we het in stand kunnen houden. Ik vond namelijk de plaats dit keer wel een voordeel Moet eerlijk bekennen dat ik ook bijna was afgehaakt, maar begreep niet wat me tegen moest houden. Voordeel is denk ik dat ik (nog) geen kids heb, dus volgende keer ben ik de afhaker misschien Oh ja, mijn buikje. Tja, bleef maar roepen dat je die niet zag, maar sinds een week kan ik er niet meer omheen Zou eigelijk zeggen: kom morgen even kijken meiden die nieuwsgierig zijn. Ben ik Breda Ben niet helemaal bij, dus ik ga mijn best doen te reageren: Julesz: wauw je hebt het geflikt! Een heerlijk ventje! Geniet ervan en zoveel mogelijk lekker met Peet en de kraamvisite komt maar wat later. Dit krijg je nooit meer terug en de visite vindt jouw mannetje nog net zo lief en bijzonder als hij 2 weken oud is. Zeker de wat vagere vrienden/bekenden. Tenminste, zo denk ik erover... Zorg voor jezelf en doe wat goed voelt!! Super: wat heerlijk dat je beter slaapt en ik hoop dat jullie genieten van jullie avondje uit en nachtje samen! Sab: heerlijk zo' swingende mannetje! Nog niet aan de wandel dus? Bietje: heerlijk om te horen dat alles goed gaat met de meiden! En wow, wat een hoop foto's! Haha. Weer aan het werk dus na de vakantie (net als Sab). Enige verschil is dus dat jij nog maar even hoeft. Dan rusten! Loes: Goed te horen dat alles goed gaat met Sam. Al vakantie in het vooruitzicht? Jojo: pff, de kleine meid van je is al even niet top hè? Hopelijk heb je het nu even gehad na deze 6e ziekte! Goed te horen dat je het naar je zin hebt op je werk. Lichamelijk nog niet helemaal top dus? Balen! 1979: jij hebt toch ook al wel een buikje? Wilde je het geslacht weten of blijft het een verrassing? Gelukkig: benieuwd hoe het met je is! Kris, Smits en Manon, jullie zie ik morgen, dus dan kletsen we bij! Zin in! Jullie vroegen of ik al veel had geshopt, maar jeetje wat ben ik soms toch lastig voor mezelf. Ik ben een twijfelkont! Ik weet niet wat ik nodig heb. Heb al veel gekregen van mijn zus, mooie kleertjes in maat 50/56. Verder al veel van de uitzet, dus nee, nog niet veel gekocht... Gister geshopt in Den Bosch (en gehigh tead (mooi woord, haha) morgen kan het alleen maar beter zijn, maar dat even terzijde) en daar wel wat gekocht van Noppies voor de kleine en voor mezelf ook wat, haha. Ga vast nog wel een keer los. Zal morgen wel wat tips en trucs horen van de meiden En jullie hebben gelijk, ik ben een stoere jongens mama denk ik, haha! Al was een meisje net zo gewenst! Ga nu nog even tv kijken en morgen horen jullie hoe de high tea was en dan hoop ik dan jullie allemaal spijt hebben dat jullie niet zijn gekomen, hahaha
Nou Mutz kom maar door dan met die foto Ik had er graag bijgeweest, maar ik mag Charlie niet meenemen dus dan houdt het op hahaha! Ro moet nooit werken op zondag, maar nu is er een grote partij. Hij baalt dubbel omdat Ajax-Twente morgen is. Wat betreft de kleertjes is het ook lastig hoor. Ervaring leert dat je van de viste vooral veel maat 62 krijgt, dus dat zou ik nog niet veel kopen. Maat 50 zou ik ook niet heel veel van kopen. Misschien 2 setjes (ik was blij dat ik het wel had met mijn mini meisje! Ze begon in maat 44) want hij groeit daar ws zo uit! Maat 56 zou ik lekker doen hoor! Daar zit hij wel eventjes in. Gewoon lekker doen! Daar word je blij van en je hebt het verdient om even lekker los te gaan!!!!
Haha..die Mutz, je zou de politiek in moeten joh. Ik zou bijna komen morgen, maar nee toch maar niet. Wens jullie natuurlijk heel veel plezier en voor lekker veel smikkelen en kletsen. Tja wat de maten voor je kleine man betreft, ik ging los in elke maat dus aan mij heb je weinig. Wel een voordeel dat ik hier een kleding winkel thuis heb, want er gaat een hele hoop nu door naar mijn kleine neefje. Leuke foto Jojo, ziet er inderdaad gezellig uit. Fijn dat Charlie weer helemaal opgeknapt is. En nu is ook het mooie weer in aantocht dus is het wel genoeg geweest met al die ziektes en zeertjes voor de komende 20 jaar.
Hey Julesz, goed weer van je te lezen! Heb t bericht van bietje op hyves gelezen (thanks bietje had niet goed gekeken ) Gefeliciteerd met jullie zoon! Klinkt goed he?! Stoere naam ook! Fijn dat t herstel voorspoedig gaat! Probeer maar lekker snel aan te sterken en volop van jullie mannetje te genieten! Mutz, heb denk ik jouw berichtje gemist waarin je het geslacht deelde maar begrijp ik nu dat jullie een jongetje verwachten? Wat gaaf zeg! Of wij t geslacht willen weten? Haha, grappig verhaal is dat we zaten best wel in discussie Mijn man wilde t heel graag weten, terwijl mij het verrassingseffect juist heel leuk lijkt (traditionele trien)! Vorige keer voor de echo (17 wk) zei de verloskundige dat ze het zeer waarsch. al wel kon zien . Oops, had ik even niet op gerekend dacht dat we er nog wel over konden bomen tot de 20wk echo om een nog langer verhaal wat in te korten komt t er op neer dat mijn man t nu weet en ik (nog) niet. Enne een buikje? Ja t is nu geen twijfel meer tussen een die-heeft-vast-teveel-gegeten-buik en een zwangere buik! Jojo, leuke foto! Voor de 4 ladies: vandaag veel plezier met het high-tea-en! Xxx
meissies have fun vandaag met de high tea...ook al vind ik het jammer dat ik er niet bij ben, ben toch blij dat ik het afgezegd heb. Ik had het zeker niet gered, ben al stuk na 10 minuten lopen en heb echt mijn middagdutje nodig hahahaha ouwe zwangere muts. Kan helaas ook niet meer oppassen op mijn lieve neefje (geloof dat ik dat nog het ergst vind) kan hem gewoon echt niet meer tillen en al dat bukken, dan ben ik dus de rest van de dag verrot. Rug, liezen, stuitje, harde buiken kortom; niet grappig. Genoeg geklaagd; jullie lekker genieten met zijn viertjes! En we lezen het verslag wel!
Bi: wat balen dat je nu echt niet zoveel meer kan. Maar hee je krijgt er dan ook twee he?! Jammer dat het oppassen even voorbij is. Nick is weer thuis. Hij heeft het hartstikke goed gedaan. alleen gister tussen 17:00 uur en 19:00 uur was hij wat huilerig en jengelig. Maar dat heeft hij thuis ook. Wilde om 21:30 uur ook zn fles niet. Maar heeft weer heerlijk doorgeslapen tot 06:30 uur. Fijn! En wij hebben een heerlijke avond gehad. Was vanmorgen ook al 06:30 uur wakker. Hahaha daarna nog even tot 9 uur geslapen. Zeker voor herhaling vatbaar
Weer terug uit een altijd gezellig Breda. En gezellig was het bij Dickens & Jones. Heerlijk gegeten (zit proppie vol) en lekker gekletst en gelachen. Bedankt meiden! Bi: Dat klinkt als een zware zwangerschap. Dubbel zo zwaar, maar gelukkig niet dubbel zo lang. Wat knap zeg dat je Kids zo goed geheimen kunnen bewaren (of staat er een flinke beloning tegenover) Super: Wat goed van Nick zeg en wat heerlijk dat jullie (toontje zachter) goed kunnen slapen de afgelopen dagen. Zou lekker zijn als Nick deze spirit vasthoudt. Tim heeft de plekken in zijn gezicht ongeveer een week gehad. OP zijn lijfje waren ze zo weg. Sab: Jammer dat je toch niet bent gekomen. Met een beetje gasgeven was je er zo geweest. Jojo: Fijn dat het goed gaat op je werk en vooral dat het plezier er weer is. Vasthouden zo. Oja zo'n kast hebben wij ook, hoe bedoel je burgelijk. Zo ik ga verder uitbuiken......................................
Hier ook aan het nagenieten (lees: uitbuiken) van een heerlijk gezellige knusse middag weg! Gezellig om weer eens bij te kletsen met mutz, twas lang geleden om je scherpe opmerkingen weer eens te horen , smits met haar vrolijke noten tussendoor, en dan ons manonnetje met haar zwangerschapsopmerkingen .... Was errug gezellig (ook het logeerpartijtje was weer super, en meiden... ga gerust naar verjaardagen van mensen die je niet kent! Zijn super gezellig ->lag om 3.30 ofzo op de bank haha!!)
Fijn dat jullie het zo gezellig hebben gehad. Had natuurlijk ook niet anders verwacht he...Nu lekker uitbuiken..
Ik zit hier nog bij Kris na te genieten en lekker te roddelen over Mutz en Smits ...Nee hoor..we vonden het een heerlijke middag! Jullie hebben ons goed wakker kunnen houden na onze nachtelijke escapade....das een goed teken! Het eten was al net zo super..maar dat kon ook niet missen bij Dickens en Jones. Hoop dat er volgende keer niet zo lang tussen zit(ja weet het ik, mijn eigen schuld, had ik de laatste X maar ziet ziek moeten worden) En Smits...had ik jouw krullen maar!!
Inderdaad, ook aan het uitbuiken! Het eten was heerlijk en het was kei gezellig (om in Brabantse termen te blijven ). Zeker voor herhaling vatbaar en dan hopelijk met nog meer meiden! Smits, bedankt voor de champagne en het cadeautje. Manon, bedankt voor de tips en Kris bedankt voor de gezelligheid en de jaloersmakende uitgaansverhalen Bietje, begrijpelijk dat je met deze 'klachten' niet bent gekomen. Afspreken zal sowieso wel lastiger worden aangezien er weer wat kleintjes bijkomen, deze dan ook ver van elkaar wonen, dus iemand moet het aandurven ver te rijden. Tenzij we in de buurt van R'dam afspreken, dat leek ons het meest 'in het midden' te liggen... Oh, en ik had een beetje overdreven met m'n buik, haha. Vandaag was hij niet echt duidelijk aanwezig. Ligt er dus helemaal aan wat ik aan hebt, haha!