@Nolaatje: wat super stoer van je dat je je excuses komt aanbieden! Van mijn kant misschien een felle reactie, maar ik hoop dat je hem snapt. Ik wens je sowieso een super zwangerschap toe en bedankt voor je reactie
Hey girls . WOW, het was echt schitterend! Hij (is wat makkelijker schrijven maar weet niet wat het is hoor) was heel druk aan het bewegen! De nekplooi meten was daarom te moeilijk via de buik en hebben ze daarom inwendig gedaan. Steeds als die vrouw wilde meten ging hij zich weer omdraaien enzo haha! Af en toe met een handje zwaaien en het leek wel alsof hij aan het lachen was! Hij gooide een paar keer z'n hoofd in z'n nek en deed dan zijn mondje open! Dat was echt HEEL COOL! 8) Je kon nu heel goed dingen al onderscheiden in elk geval, ik ben heel trots op de foto! De nekplooimeting zat binnen de norm, maar dat zegt nog niks. Ze moeten nog het bloed onderzoeken en dat krijg je dus die berekening (die ook geen zekerheid geeft hoor maarja). Die uitslag zal volgende week ergens zijn, maar mijn gevoel zegt dat dit kind kerngezond is! Daarna zijn we naar mijn tante geweest (heb ik een sterke band mee) en zij was ook heel emotioneel. Daarna bij mijn moeder gaan eten en daarna nog even langs mijn schoonouders+oma. Zij waren ook blij dat alles goed was en ook blij dat ze het nu verder mochten vertellen hihi! Ik ga straks ook nog wat mensen bellen en heb mijn Hyves even geblokkeerd, ik wil niet dat er al gefeliciteerd-berichten opkomen zonder dat mijn collega's het weten, dat zou een beetje stom zijn. Foto heb ik alleen op Hyves gezet @ Nola: ik heb dat ook wel eens gezet dat ik ergens wilde reageren en dat bleek dat ik op de zoveelste pagina terecht kwam terwijl ik dacht dat ik pagina 1 zat.... Maar wel netjes dat je even gereageerd hebt! Welkom!
hoi girls, het is een mooie foto hoor! ik heb al even gekeken.. hoe is het met je super??? nog steeds zoveel buikpijn ervan??? :S Hier heb ik voor mezelf besloten dat ik minimaal 1 x medicijnen wil proberen als da een optie is... Moet ik van het weekend met vriendlief even over hebben, maar hij is drukbezet weer eens
@ Starfish.. heb ook al op de hyves gereageerd, maar de foto is fantastisch... @ Super.. hoe is het met je?? Moet elke keer even aan je denken.. @ Krisje... vriendlief zal toch wel begrijpen dat je dat zou willen proberen.. dat je er nu wel klaar mee bent, met die wegblijvende ongi??
Meiden, het is achter de rug. vanaf 4 uur gistermiddag werd de pijn steeds erger. Gelukkig kon mijn vriendinnetje me helpen en afleiden. De pijn kwam steeds om de 10 minuten en hield dan 5 minuten in alle hevigheid aan. Mijn god, wat deed dat een pijn. Er kwam zoveel bloed en stolsels uit dat ik er helemaal ziek van werd, overgeven, duizelig. Om 22.30 ben ik onder de hete douche gaan zitten. Ik was toen alleen en vond dat wel prettig. Toen werd de pijn nog erger en kwam het om de minuut. Heel veel bloed in de douche,brrrrrrrrrrr.... Na een ur hield ik het niet meer en heb ik mijn vriend gesmst die direct is gekomen. net voor hij er was kwam het eruit. Een vruchtzak van ongeveer 10cm lang en 5cm breed heel veel bloed. En de pijn was direct weg. De vrucht zat er vermoed ik in maar die was zo klein dat ik niet eens heb gezocht. Ben nog een tijdje blijven zitten en het bloed bleef stromen maar de stolsels waren weg. Weinig geslapen. voel me leeg en ben doodmoe van alle spanningen. Heb nog wat lichte buikpijn maar dat hou ik wel uit. Het is afgelopen, over. Nu moet ik het een plekje gaan geven en uitrusten. Ben wel blij dat het eruit is, heb ik toch maar mooi zelf gedaan. Starfish:wat heerlijk om even wat moois te lezen over jouw kleintje, vond het echt heerlijk om dat even te lezen. Ben oprecht heel blij voor je! Mijn tijd komt ook nog wel Noolah: stoer dat je je excuses komt maken, kan gebeuren. Welkom. Meiden bedankt voor alle lieve berichtjes en de mentale steun. Fijn om te weten dat er veel mensen met je meeleven. Ik ga maar even slapen. Tot snel xx
Super80....Wat vervelend allemaal! Wel fijn dat het vruchtje vanzelf losgekomen is. Sta ervan te kijken hoe groot zo'n vruchtzakje dan al is. Als ik jouw verhaal lees lijken het wel weeen die je had. Leef zo met je mee, wat moet dit verschrikkelijk voor jullie zijn. Rust goed uit en huil als je daar behoefte aan hebt!
Hi meiden! Ik had heel veel bij te lezen... wat een nare ervaring Super. Al je dromen worden zo van tafel geveegd (hopelijk niet voor al te lang). Sterkte met verwerken en herstellen! En dan de positieve berichten van starfish! Wat gaaf moet die echo zijn geweest om te zien! En Krisje: weer een klein stapje dichterbij de duideljkheid waar het aan ligt en misschien ook een stapje dichterbij een cyclus! Even een update van mij: Ik ben al een tijdje niet online geweest, het was enorm druk op 't werk! Ik dacht dat dat misschien ook wel goed voor me was, want door die drukte kon ik eigenlijk niet nadenken over het niet ongesteld zijn! Ik ben nog steeds niet ongesteld geworden (en ben ook nog niet zwanger). Inmiddels ben ik wel bij de huisarts langsgeweest, bloedtest gehad (hormoonspiegel te laag) en heb (na aandringen) een doorverwijzing gekregen naar de gyn. Daar kan ik begin oktober terecht. Gelukkig zit er wat vooruitgang in! Liefs, 1979.
Gelukkig: de vk had mij er al voor gewaarschuwd dat de vruchtzak wel doorgegroeid was nadat de vrucht was gestopt. Dus die zak zat op 10 weken met zelfs al vruchtwater. Ook voor de weeen achtige pijn was ik gewaarschuwd. Dikke pluim voor mijn vk, die me steeds belt om te polsen hoe het gaat!!!
*Stuurt zonnestraaltjes naar Super* Ik vind het echt knap dat je er zo over kunt schrijven! Misschien helpt je dat ook wel bij het verwerken! Knuffel!
Super80....Wat onweis lief dat de vk je belt. Dat is wel fijn. Had je het eigenlijk al aan iedereen bekend gemaakt dat je zwanger was? Anders zal het extra moeilijk/pijnlijk zijn. Wel goed dat de vk je had voorbereid op alles. STERKTE!!! 1979.......Leuk dat je er weer eens bent, was al benieuwd naar je hoe het met je ging. Maar dus nog steeds geen ongi! Klote zeg, wel fijn dat je bij de huisarts bent geweest!
super... wat ben jij een top wijf!! super dat je er zo over kan vertellen al staan al mijn haartjes ervan overeind :S wat heftig zeg, voor jou en je vriend!! Ben in gedachten bij jullie hoor.... @ 1979, ik ben dus afgelopen vrijdag voor het eerst geweest. Kon vrij snel terecht... Vorige week dinsdag gebeld voor een afspraak en kon nu dus terecht... gelukkig erg snel. Je hebt misschien mijn verhaal al gelezen, maar mijn binnenkant (baarmoeder en eierstokken) zien er goed uit... Alleen het baarmoederslijmlies is heel dun dus mijn hormoonactiviteit en stimulatie is waarschijnlijk nog niet op orde. De komende tijd zal er waarhscijnlijk ook geen ongi komen, was te zien. Daarom bloed geprikt en daar krijg ik volgende week dinsdag, de 15e, de uitslag en verdere uitleg. @ sabrina... ik verwacht wel dat hij mijn keus zal respecteren.. al merk ik wel dat hij iets terughoudender is geworden na gisterochtend. :S Hij lijkt weer wat meer vrede met de situatie te hebben omdat het van binnen goed zit. Misschien angst voor het onbekende ofzo....?? Daarnaast had hij van de week ook het bevallingsverhaal van onze vrienden gehoord. Zij had 4 dagen weeen met erge zwangerschapsvergiftiging wat best heftig was geweest voor haar, haar dochter en haar vriend (nu verloofde trouwens ).. Ook het financiële plaatje is een angst bij mijn vriend merk ik... Mijn vriend lijkt meer terug te willen krabbelen... Niet dat ik weer aan de pil zou moeten maar dat mijn ongi niet komt lijkt hem wel beter uit te komen... Zo lijkt het nu wel... Maar hè, trek nu conclusies zonder er echt serieus met hem over te hebben gehad... Maarja, ben een vrouw, en een onzekere dusss dan krijg je dat Oja, dat vermoeden dat mijn andere nicht ook zwanger was, is niet waar.... (gelukkig ) Mijn jongere nicht had toch een www met ik word tante op hyves staan..? Nou dat was omdat haar hartsvriendinnetje zwanger was, en niet omdat haar zus (mijn oudere nicht dus) zwanger was... Nu maar een even 1150 foto's gaan uitzoeken.. :S Zucht.. wel veel vakantiefoto's, moet gaan selecteren...
Jeetje Super, wat een verhaal.. Heb van onder tot boven kippenvel.. Ik vind het zo knap van je hoe je ermee omgaat en dat je het hier zo op kunt schrijven... Ik hoop voor je dat je lichamelijke klachten nu over zijn en dat je het een plaatsje kunt geven... En wat een geweldige vk.. Hele dikke knuffel voor jou en heel veel respect... @ 1979.. welkom terug.. en inderdaad k*t dat er nog steeds geen ongi is, wel fijn dat je in oktober naar de gyn kan, hopelijk komt er wat uit.. @ Kris.. en onzekerheid, dat hoort toch bij vrouwen. Waarschijnlijk vind vriendlief het net zo spannend als jij, maar ja mannen zullen dat niet zo snel laten merken he... Zo weer even klaar, nu even het verhaal van Super laten bezinken... Vind het zo naar voor haar.. zo graag wat voor haar willen doen
Hoi meiden, goed mijn best gedaan... nog 514 foto's over van de 1100... ben tevreden... nu online versturen en dan binnenkort mijn fotoboek gaan knutselen Sabrina, heb dat ook hoor... Wil graag iets voor super doen, vind het echt vervelend dat we alleen zo haar kunnen steunen... Hoop dat ze veel steun heeft aan haar vriend/familie en vriendinnen... :S
Jeetje Super wat een heftige dag heb jij gehad pfff. Wel heel "fijn" dat het vanzelf is gekomen en dat je het toch nog hebt opgevangen. Ik vind je super sterk, maar dat hoeft niet altijd hoor! Jeetje meid ben er gewoon een beetje stil van... Wat is het hier rustig trouwens! Gisteren druk druk druk en vandaag niks!
Pff super wat een vervelende ervaring moet dat geweest zijn meid. Wel beter dat het zo vanzelf op gang is gekomen. Is het bloeden nu al minder of gestopt? Fijn dat je vriendin er was en dat je vriend direct naar huis toe kwam gister. @krisje, en al je vakantiefoto's uitgezocht meid? Wat een werk is dat he...maar wel leuk. Ik geef je helemaal gelijk dat je toch 1x die medicatie wil gaan proberen. Logisch toch! @1979, fijn dat je binnenkort naar de gyn kan en hopelijk komt er iets uit. Hier verder niets veranderd...vanmorgen en vanmiddag niets en nu weer een beetje bruinig blehhhh. @Starfish, wat geweldig je echo en dat die nu al zo eigenwijs is en een eigenwilletje heeft...geniet ervan meid.
@ jojo.. ja, ik kan wel alleen berichtjes gaan posten, maar dan lijkt het net of ik voor het forum leef Nou nou, het uploaden van de foto's is op 56 % foto 370 van de 592 :S pfffuuhhh.. duurt nog wel even denk ik :S Hier heerlijk rustig op de bank... Laptop naast me, Sonja op mijn schoot aan het lezen... Stik rustig omdat vent nu aan het zaalvoetballen is... Home alone, ook wel eens lekker
hahaha ja krisje dat is ook zo hahah! Leuk werk altijd he foto's uitzoeken! Je hebt er nogal wat zeg pff! 1979 wat goed dat ook jij nu onderzocht gaat worden! Dan weet je tenminste waar je aan toe bent! Hou ons op de hoogte! Nathalie jij hebt wel een rare menstruatie steeds he! Het komt en het gaat! Hopen dat je er snel van af bent dan kan je weer op naar de volgende klusserdeklusserdeklus ronde!!!
als je van popstars achtige programma's houd is het wel wat... Sommige zijn natuurlijk erg geestig.. persoonlijk vind ik let's dance leuker :d